KP Beskid Skoczów II

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://www.beskidskoczow.pl

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: Krzysztof Wojaczek
Trener: Marcin Michalik

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion im. Rudolfa Kukucza
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2014/2015

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Brakbramkarz
2Konrad Krucekbramkarz
3Jakub Kruczekbramkarz
4Joachim Miklerbramkarz
5Jakub Czyżobrońca
6Paweł Dudaobrońca
7Daniel Greńobrońca
8Wojciech Swobodaobrońca
9Wiktor Bochenekpomocnik
10Arkadiusz Burypomocnik
11Artur Chrapekpomocnik
12Konrad Chrapekpomocnik
13Kornel Danielczykpomocnik
14Dariusz Dziadekpomocnik
15Jan Gawlaspomocnik
16Dawid Jaworskipomocnik
17Wojciech Kawulokpomocnik
18Jacek Kidońpomocnik
19Bartosz Kochmanpomocnik
20Paweł Krawczykpomocnik
21Łukasz Matuszkapomocnik
22Michał Młynarczykpomocnik
23Andrzej Siekierkapomocnik
24Daniel Smagłopomocnik
25Tomasz Stawowczykpomocnik
26Jakub Wojaczekpomocnik
27Kornel Żebrowskipomocnik

Najlepsi strzelcy


12
Wojciech Kawulok
10
Konrad Chrapek
6
Jan Gawlas
Damian Ścibor
5
Jacek Kidoń
4
Artur Chrapek
3
Paweł Duda
Dariusz Dziadek
2
Jakub Chmiel
Daniel Greń
Kamil Janik
Wojciech Swoboda
Jakub Wojaczek
1
Wiktor Bochenek
Łukasz Brak
Michał Grześ
Dawid Jaworski
Bartosz Kochman
Krzysztof Surawski
Patryk Tyrna
Seweryn Wojciechowski
Kornel Żebrowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPSkoczów IIWOSkoczów
05.08.201717:00KAKończyce W.0:3 (0:1)Skoczów II
13.08.201711:00KABrenna1:1 (0:1)Skoczów II
20.08.201717:00KASkoczów II1:1 (1:1)Kończyce M.
27.08.201717:00KASkoczów II3:1 (2:0)1909 Piast
02.09.201716:00KAStrumień2:7 (2:3)Skoczów II
10.09.201716:00KASkoczów II0:0 (0:0)Pogwizdów
17.09.201716:00KAZabłocie2:1 (2:1)Skoczów II
30.09.201715:00KABąków4:3 (2:0)Skoczów II
08.10.201715:00KASkoczów II1:3 (0:0)Dębowiec
12.10.201716:15KASkoczów II2:0 (1:0)Goleszów
15.10.201716:00KAOchaby0:6 (0:6)Skoczów II
22.10.201715:00KASkoczów II7:0 (2:0)Kaczyce
28.10.201715:00KAPielgrzymowice2:4 (2:3)Skoczów II
08.04.201815:00KASkoczów II2:2 (1:0)Kończyce W.
15.04.201815:00KASkoczów II1:2 (1:1)Brenna
22.04.201815:00KAKończyce M.1:1 (0:1)Skoczów II
28.04.201816:00KA1909 Piast3:4 (2:0)Skoczów II
03.05.201816:00KASkoczów II4:1 (1:0)Strumień
06.05.201816:00KAPogwizdów0:3 (0:2)Skoczów II
13.05.201816:00KASkoczów II4:0 (2:0)Zabłocie
19.05.201816:00KAGoleszów2:2 (0:2)Skoczów II
27.05.201817:00KASkoczów II0:2 (0:1)Bąków
31.05.201817:00KADębowiec0:5 (0:2)Skoczów II
03.06.201817:00KASkoczów IIWOOchaby
09.06.201817:00KAKaczyce0:1 (0:0)Skoczów II
16.06.201817:00KASkoczów II2:1 (1:0)Pielgrzymowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201718:00Skoczów II10:0 (1:0,4:0,5:0)Górki W.
01.08.201719:00Blaszok1:0 (0:0)Skoczów II
09.02.201818:00Wilkowice4:1 (3:0)Skoczów II
11.03.201812:00Nierodzim0:3 (0:0)Skoczów II
28.03.201817:30Górki W.5:7 (1:3)Skoczów II
02.04.201811:00Istebna2:2 (0:1)Skoczów II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201