KS Decor Bełk

Adres: Ul. Główna 28, 44-230 Bełk
Telefon(y): +48 570 430 011
E-mail: ksdecorbelk@gmail.com
WWW: http://www.ksdecorbelk.pl/

Prezes: Janusz Gawlik
Kierownik: Andrzej Koperwas
Trener: Jaroslaw Kupis

Rok założenia: 1929
Barwy: Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Bełk
Adres stadionu: Ul. Główna, 44-230 Bełk
Pojemność stadionu: 574 miejsca siedzące (74 dla gości)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.

Nazwy klubu:

2017 LKS Bełk -> KS Decor Bełk

Największe sukcesy:

Mistrz IV Ligi: 2015/2016
MIstrz okręgówki: 2013/2014
Wicemistrz A Klasy: 2002/2003

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Łobaczewskibramkarz
2Kamil Sliszbramkarz
3Kamil Zemanekbramkarz
4Dawid Grabiecobrońca
5Patryk Lachobrońca
6Michał Lasiaobrońca
7Dawid Semeniukobrońca
8Łukasz Spórnaobrońca
9Michal Stryczekobrońca
10Leszek Szejkaobrońca
11Bartosz Wójcikobrońca
12Rafal Wybierekobrońca
13Paweł Aniołpomocnik
14Arkadiusz Blachapomocnik
15Rafał Brzezinapomocnik
16Robert Dymowskipomocnik
17Dominik Gonsiorpomocnik
18Kacper Górkapomocnik
19Piotr Groborzpomocnik
20Rafał Grzechpomocnik
21Michał Janiszewskipomocnik
22Grzegorz Jasiczekpomocnik
23Rafał Kępińskipomocnik
24Piotr Konikpomocnik
25Wojciech Kosteleckipomocnik
26Błażej Lasiapomocnik
27Błażej Malcherczykpomocnik
28Mateusz Michalikpomocnik
29Marcin Miziapomocnik
30Andrzej Niewiedziałpomocnik
31Karol Paryłapomocnik
32Robert Paryłapomocnik
33Paweł Rasekpomocnik
34Wojciech Rasekpomocnik
35Rafał Rzucidłopomocnik
36Tomasz Słupikpomocnik
37Gabriel Spyrapomocnik
38Mateusz Stęplewskipomocnik
39Michał Stokłosapomocnik
40Krzysztof Wesołypomocnik
41Wojciech Barniknapastnik
42Paweł Fabernapastnik
43Mateusz Gajeknapastnik
44Damian Olczaknapastnik
45Sławomir Paluchnapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Damian Olczak
6
Wojciech Rasek
4
Dawid Grabiec
2
Robert Dymowski
Karol Paryła
Łukasz Spórna
Michal Stryczek
Bartosz Wójcik
1
Piotr Groborz
Marcin Mizia
Andrzej Niewiedział
Dawid Semeniuk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LRadziechowy2:3 (0:1)Bełk
15.08.201817:004LBełk3:2 (2:1)Goczałkowice
19.08.201817:004LGaszowice2:3 (2:0)Bełk
25.08.201817:004LBełk2:1 (0:0)Wodzisław
01.09.201816:004LŁaziska Grn.1:0 (1:0)Bełk
08.09.201816:004LRacibórz1:1 (0:0)Bełk
15.09.201816:004LJasienica2:0 (1:0)Bełk
22.09.201816:004LBełk0:0 (0:0)Czechowice-Dz.
30.09.201816:004LTSP II2:3 (0:0)Bełk
06.10.201815:004LBełk3:0 (1:0)Wilcza
13.10.201815:004LPołomia2:3 (1:2)Bełk
20.10.201815:004LBełk1:2 (0:0)Tychy II
27.10.201814:004LLandek0:1 (0:1)Bełk
03.11.201814:004LBełk1:1 (1:0)Czaniec
10.11.201813:304LBełk3:0 (3:0)Ustroń
16.03.201915:304LBełk1:3 (0:1)Radziechowy
23.03.201913:004LGoczałkowice1:2 (0:1)Bełk
30.03.201916:004LBełk5:0 (1:0)Gaszowice
06.04.201917:004LWodzisław2:2 (1:1)Bełk
13.04.201917:004LBełk2:4 (0:1)Łaziska Grn.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.02.201912:30Bełk0:5 (0:4)Rekord

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2360
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2245
5Bestwina2345
6Góral2337
7Rekord II2236
8Puńców2336
9Koszarawa Ż.2335
10Wisła2332
11Jaworze2328
12Rajcza2228
13Bestwinka2228
14Zebrzydowice2320
15Łękawica2319
16Chybie2316
17Pruchna2312
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110