KS Decor Bełk

Adres: Ul. Główna 28, 44-230 Bełk
Telefon(y): +48 570 430 011
E-mail: ksdecorbelk@gmail.com
WWW: http://www.ksdecorbelk.pl/

Prezes: Janusz Gawlik
Kierownik: Andrzej Koperwas
Trener: Marek Piotrowicz

Rok założenia: 1929
Barwy: Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Bełk
Adres stadionu: Ul. Główna, 44-230 Bełk
Pojemność stadionu: 574 miejsca siedzące (74 dla gości)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.

Nazwy klubu:

2017 LKS Bełk -> KS Decor Bełk

Największe sukcesy:

Mistrz IV Ligi: 2015/2016
MIstrz okręgówki: 2013/2014
Wicemistrz A Klasy: 2002/2003

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Łobaczewskibramkarz
2Dawid Witekbramkarz
3Dawid Grabiecobrońca
4Piotr Groborzobrońca
5Patryk Lachobrońca
6Wojciech Orzełobrońca
7Michal Stryczekobrońca
8Leszek Szejkaobrońca
9Bartosz Wójcikobrońca
10Rafal Wybierekobrońca
11Paweł Aniołpomocnik
12Arkadiusz Blachapomocnik
13Bartosz Boguckipomocnik
14Rafał Brzezinapomocnik
15Robert Dymowskipomocnik
16Dominik Gonsiorpomocnik
17Kacper Górkapomocnik
18Rafał Grzechpomocnik
19Maciej Hołujpomocnik
20Grzegorz Jasiczekpomocnik
21Piotr Konikpomocnik
22Mateusz Kopiapomocnik
23Mateusz Lataczpomocnik
24Kamil Majpomocnik
25Błażej Malcherczykpomocnik
26Andrzej Niewiedziałpomocnik
27Karol Paryłapomocnik
28Jakub Pawlikpomocnik
29Kamil Pragnącypomocnik
30Paweł Rasekpomocnik
31Wojciech Rasekpomocnik
32Tomasz Regułapomocnik
33Rafał Rzucidłopomocnik
34Kamil Sikorapomocnik
35Tomasz Słupikpomocnik
36Łukasz Spórnapomocnik
37Michał Stokłosapomocnik
38Kamil Suchanpomocnik
39Dominik Święchpomocnik
40Rafał Warzechapomocnik
41Rafał Wielosikpomocnik
42Damian Olczaknapastnik
43Sławomir Paluchnapastnik
44Tobiasz Wodeckinapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Damian Olczak
3
Wojciech Rasek
2
Grzegorz Jasiczek
Kamil Maj
Kamil Sikora
Tobiasz Wodecki
1
Robert Dymowski
Piotr Groborz
Patryk Lach
Jakub Pawlik
Bartosz Wójcik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201917:004LLandek1:3 (0:1)Bełk
17.08.201917:004LBełk3:1 (0:0)Skoczów
25.08.201917:004LŁaziska Grn.4:0 (0:0)Bełk
31.08.201917:004LBełk3:3 (1:0)Radziechowy
08.09.201917:004LBełk2:4 (1:2)Książenice
14.09.201916:004LBełk3:4 (0:0)MKP Odra
21.09.201916:004LUstroń1:2 (1:1)Bełk
29.09.201911:004LTychy II4:0 (2:0)Bełk
05.10.201915:004LBełk0:4 (0:3)Czechowice-Dz.
12.10.201911:304LGoczałkowice3:2 (0:1)Bełk
19.10.201915:004LBełk2:0 (1:0)Czaniec
26.10.201911:004LTSP II0:1 (0:0)Bełk
02.11.201914:004LBełk1:1 (0:0)Odra
09.11.201914:004LJasienica0:1 (0:1)Bełk
16.11.201913:304LBełk2:0 (1:0)Wilcza

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94