GKS Czarni Jaworze II

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Marcin Mazur
Trener: Rafał Stronczyński

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Ferugabramkarz
2Krzysztof Gnizaobrońca
3Janusz Gucwaobrońca
4Bartłomiej Handzelobrońca
5Wacław Kobzaobrońca
6Sławomir Moczałaobrońca
7Rafał Stronczyńskiobrońca
8Dariusz Szewczykobrońca
9Mariusz Wacławskiobrońca
10Przemysław Flajszakpomocnik
11Jarosław Jankowskipomocnik
12Adrian Jasińskipomocnik
13Bartłomiej Jędrzejkopomocnik
14Roman Kralpomocnik
15Bogdan Legięćpomocnik
16Artem Miagkyjpomocnik
17Maciej Mielniczekpomocnik
18Tomasz Myszkowskipomocnik
19Robert Nowińskipomocnik
20Kamil Pietrzykpomocnik
21Marcin Preisnerpomocnik
22Mirosław Zdolskipomocnik
23Ireneusz Furczyknapastnik
24Tomasz Gwóźdźnapastnik
25Wojciech Struśnapastnik
26Mariusz Sznajdrowicznapastnik
27Jarosław Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Tomasz Gwóźdź
8
Bogdan Legięć
6
Jarosław Zuziak
4
Roman Kral
Wojciech Struś
3
Patryk Strzelczyk
Jakub Sztykiel
Marcin Sztykiel
2
Janusz Gucwa
Mariusz Sznajdrowicz
Mirosław Zdolski
1
Przemysław Flajszak
Bartłomiej Jędrzejko
Maciej Mielniczek
Adam Waliczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201718:00PPGrodziec0:3 (0:0)Jaworze II
09.08.201718:00PPDankowice6:0 (2:0)Jaworze II
20.08.201711:00KBBujaków0:1 (0:0)Jaworze II
26.08.201713:00KBWilamowice1:1 (0:0)Jaworze II
03.09.201715:00KBJaworze II5:0 (1:0)Rybarzowice
09.09.201717:00KBGrodziec0:6 (0:2)Jaworze II
17.09.201711:00KBJaworze II9:1 (3:1)Łodygowice
01.10.201711:00KBJaworze II2:1 (1:0)Kozy
08.10.201715:45KBMiędzybrodzie5:1 (1:1)Jaworze II
15.10.201711:00KBJaworze II4:1 (2:1)Zabrzeg
21.10.201715:00KBLigota3:3 (2:1)Jaworze II
05.11.201714:00KBKalna 0:6 (0:2)Jaworze II
18.11.201713:00KBJaworze IIWOBronów
08.04.201811:00KBJaworze II3:1 (2:1)Bujaków
15.04.201811:00KBJaworze II3:0 (1:0)Wilamowice
21.04.201816:00KBRybarzowice2:1 (0:0)Jaworze II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

11.08.201718:30Jaworze II2:0 (2:0)Iskrzyczyn
06.02.201819:00Jaworze II3:9 (-:-)BTS Rekord Bielsko Old
10.02.201814:00Jaworze IIMiędzyrzecze
18.02.201810:00Jaworze II7:5 (2:1,3:4,2:0)Pogwizdów
24.02.201814:00Jaworze IIPierściec
04.03.201811:00Jaworze II6:12 (4:7)Iskrzyczyn
10.03.201814:00Jaworze IIHażlach
18.03.201818:00Jaworze II3:5 (0:2)Wapienica U19
25.03.201811:00Jaworze II1:2 (0:2)Brenna

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Bełk2035
3Czaniec2035
4Wodzisław2134
5Radziechowy2132
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Pisarzowice1639
3Bestwinka1539
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Skoczów II1628
6Kończyce M.1627
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1123
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów121