GKS Czarni Jaworze II

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Marcin Mazur
Trener: Rafał Stronczyński

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Ferugabramkarz
2Krzysztof Gnizaobrońca
3Janusz Gucwaobrońca
4Bartłomiej Handzelobrońca
5Wacław Kobzaobrońca
6Sławomir Moczałaobrońca
7Rafał Stronczyńskiobrońca
8Dariusz Szewczykobrońca
9Mariusz Wacławskiobrońca
10Przemysław Flajszakpomocnik
11Jarosław Jankowskipomocnik
12Adrian Jasińskipomocnik
13Bartłomiej Jędrzejkopomocnik
14Roman Kralpomocnik
15Bogdan Legięćpomocnik
16Artem Miagkyjpomocnik
17Maciej Mielniczekpomocnik
18Tomasz Myszkowskipomocnik
19Robert Nowińskipomocnik
20Kamil Pietrzykpomocnik
21Marcin Preisnerpomocnik
22Oktawian Sznajdrowiczpomocnik
23Mirosław Zdolskipomocnik
24Ireneusz Furczyknapastnik
25Tomasz Gwóźdźnapastnik
26Wojciech Struśnapastnik
27Mariusz Sznajdrowicznapastnik
28Jarosław Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Bogdan Legięć
11
Tomasz Gwóźdź
6
Jarosław Zuziak
4
Roman Kral
Maciej Mielniczek
Wojciech Struś
3
Janusz Gucwa
Patryk Strzelczyk
Mariusz Sznajdrowicz
Jakub Sztykiel
Marcin Sztykiel
2
Adrian Jasiński
Mirosław Zdolski
1
Przemysław Flajszak
Bartłomiej Handzel
Bartłomiej Jędrzejko
Mariusz Wacławski
Adam Waliczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201718:00PPGrodziec0:3 (0:0)Jaworze II
09.08.201718:00PPDankowice6:0 (2:0)Jaworze II
20.08.201711:00KBBujaków0:1 (0:0)Jaworze II
26.08.201713:00KBWilamowice1:1 (0:0)Jaworze II
03.09.201715:00KBJaworze II5:0 (1:0)Rybarzowice
09.09.201717:00KBGrodziec0:6 (0:2)Jaworze II
17.09.201711:00KBJaworze II9:1 (3:1)Łodygowice
01.10.201711:00KBJaworze II2:1 (1:0)Kozy
08.10.201715:45KBMiędzybrodzie5:1 (1:1)Jaworze II
15.10.201711:00KBJaworze II4:1 (2:1)Zabrzeg
21.10.201715:00KBLigota3:3 (2:1)Jaworze II
05.11.201714:00KBKalna 0:6 (0:2)Jaworze II
18.11.201713:00KBJaworze IIWOBronów
08.04.201811:00KBJaworze II3:1 (2:1)Bujaków
15.04.201811:00KBJaworze II3:0 (1:0)Wilamowice
21.04.201816:00KBRybarzowice2:1 (0:0)Jaworze II
29.04.201811:00KBJaworze II2:1 (1:1)Grodziec
03.05.201815:00KBŁodygowice0:6 (0:2)Jaworze II
06.05.201815:00KBJaworze II1:2 (1:2)Kalna
12.05.201816:00KBKozy6:0 (1:0)Jaworze II
20.05.201811:00KBJaworze II1:9 (0:3)Międzybrodzie
26.05.201816:00KBZabrzeg2:4 (1:0)Jaworze II
03.06.201811:00KBJaworze II1:4 (1:2)Ligota
09.06.201816:00KBBronów3:3 (1:0)Jaworze II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

11.08.201718:30Jaworze II2:0 (2:0)Iskrzyczyn
06.02.201819:00Jaworze II3:9 (-:-)BTS Rekord Bielsko Old
10.02.201814:00Jaworze IIMiędzyrzecze
18.02.201810:00Jaworze II7:5 (2:1,3:4,2:0)Pogwizdów
24.02.201814:00Jaworze IIPierściec
04.03.201811:00Jaworze II6:12 (4:7)Iskrzyczyn
10.03.201814:00Jaworze IIHażlach
18.03.201818:00Jaworze II3:5 (0:2)Wapienica U19
25.03.201811:00Jaworze II1:2 (0:2)Brenna

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201