LKS Spójnia Górki Wielkie

Adres: ul. Bielska 42, 43-436 Górki Wielkie
Telefon(y): +48 338 539 089
WWW: http://spojniagorkiwielkie.futbolowo.pl

Prezes: Maciej Marcjasz
Trener: Krzysztof Gawlas

Rok założenia: 1949
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 1987/1988,
Mistrz C Klasy: 1995/1996,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marek Gańczarczyk - Decbramkarz
2Maciej Marcjaszbramkarz
3Piotr Bobońobrońca
4Jakub Cieślarobrońca
5Krzysztof Gawlasobrońca
6Arkadiusz Kornaśobrońca
7Mateusz Mośobrońca
8Przemysław Pilchobrońca
9Adam Szarzecobrońca
10Wojciech Wronaobrońca
11Sebastian Żyrekobrońca
12Tomasz Bielińskipomocnik
13Wojciech Chruszczpomocnik
14Michał Gawlaspomocnik
15Tomasz Graczykpomocnik
16Tomasz Gruszkapomocnik
17Mateusz Janickipomocnik
18Dariusz Jędrykapomocnik
19Robert Kaźmierczakpomocnik
20Bartłomiej Kordiaszpomocnik
21Janusz Kozikpomocnik
22Daniel Kuczerapomocnik
23Patryk Marekpomocnik
24Grzegorz Morkiszpomocnik
25Mateusz Nowakpomocnik
26Grzegorz Olszewskipomocnik
27Patryk Pakułapomocnik
28Michał Siewiorpomocnik
29Adrian Szołdrapomocnik
30Sebastian Chrapeknapastnik
31Paweł Karbowniczeknapastnik
32Artur Małysznapastnik
33Krzysztof Przybyłnapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Adrian Szołdra
4
Mateusz Nowak
3
Krzysztof Przybył
1
Sebastian Chrapek
Paweł Karbowniczek
Robert Kaźmierczak
Grzegorz Olszewski
Sebastian Żyrek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

02.09.201811:30KBGórki W.3:4 (2:2)Rudnik
09.09.201811:00KBNierodzim9:2 (2:2)Górki W.
16.09.201811:30KBGórki W.4:2 (4:1)Golasowice
23.09.201816:00KBIskrzyczyn5:2 (3:0)Górki W.
30.09.201811:30KBGórki W.4:4 (1:1)Kaczyce
07.10.201815:00KBOchaby2:2 (1:2)Górki W.
14.10.201811:30KBGórki W.1:3 (0:2)Pierściec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Kończyce W.1111
11Brenna1211
12Dębowiec129
13Skoczów II128
14Hażlach128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Węgierska G.1122
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1116
6Lipowa1015
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Leśna98
13Soła Ż.117
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100