PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS 99 Pruchna

Adres: Główna 60, 43-523 Pruchna
Telefon(y): +48 338 573 841
WWW: http://lkspruchna.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wojnar
Kierownik: Ferdynand Gabryś
Trener: Adam Śmigielski (do 17.1.2020 r. Tomasz Wróbel)

Rok założenia: 1999
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pruchna
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (400 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 67m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2012/2013
Finał Pucharu Polski podokręgu: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Rzońcabramkarz
2Piotr Walasbramkarz
3Wiktor Walczakbramkarz
4Stanisław Ewertowskiobrońca
5Jacek Gabryśobrońca
6Kamil Kaszubaobrońca
7Piotr Kowalobrońca
8Szymon Kwiatkowskiobrońca
9Sebastian Mencnerobrońca
10Kamil Michalczykobrońca
11Grzegorz Pawłowskiobrońca
12Marcin Wysińskiobrońca
13Przemysław Błażejowskipomocnik
14Ireneusz Brachaczekpomocnik
15Kacper Brachaczek (Mł.)pomocnik
16Szymon Brychcypomocnik
17Tomasz Brychcypomocnik
18Krystian Czendlikpomocnik
19Kamil Gabryśpomocnik
20Adrian Gałuszkapomocnik
21Michał Głupczykpomocnik
22Paweł Gwóźdźpomocnik
23Sebastian Karzełekpomocnik
24Daniel Mencnerpomocnik
25Kamil Pająkpomocnik
26Gracjan Pajorpomocnik
27Przemysław Parchańskipomocnik
28Maciej Plintapomocnik
29Remigiusz Ratajczykpomocnik
30Kamil Waleczekpomocnik
31Juan Pablo Alvarez Muneranapastnik
32Daniel Bacheńnapastnik
33Mateusz Byrczeknapastnik
34Dawid Mencnernapastnik
35Tomasz Mrówkanapastnik
36Marcin Siekierkanapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Marcin Wysiński
5
Kamil Gabryś
3
Juan Pablo Alvarez Munera
2
Tomasz Mrówka
1
Przemysław Błażejowski
Kacper Brachaczek
Paweł Gwóźdź
Kamil Kaszuba
Daniel Mencner
Dawid Mencner
Marcin Siekierka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.07.202017:00PPSkoczów4:0 (1:0)Pruchna
26.07.202016:00O6APruchna0:2 (0:1)Drogomyśl
01.08.202017:00O6ASkoczów12:0 (7:0)Pruchna
09.08.202016:00O6APruchna7:1 (5:1)Strumień
16.08.202011:00O6APogórze3:0 (2:0)Pruchna
23.08.202018:00O6APruchna3:2 (3:2)Wisła
29.08.202017:00O6AChybie1:2 (0:1)Pruchna
05.09.202016:00O6APruchna3:0 (0:0)Goleszów
13.09.202016:00O6APruchna0:4 (0:3)Puńców
19.09.202016:00O6AZebrzydowice4:1 (2:1)Pruchna
26.09.202011:00O6ADrogomyśl8:2 (3:2)Pruchna
04.10.202015:00O6APruchna0:2 (0:0)Skoczów
10.10.202015:00O6AStrumień5:3 (2:1)Pruchna
24.10.202015:00O6AWisła5:1 (1:1)Pruchna
31.10.202014:00O6APruchna2:3 (2:1)Chybie
07.11.202014:00O6AGoleszów2:0 (0:0)Pruchna
11.11.202014:00O6APuńców6:0 (3:0)Pruchna
15.11.202014:00O6APruchna0:1 (0:0)Zebrzydowice
21.11.202014:00O6APruchna1:0 (1:0)Pogórze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.07.201708:00PruchnaMarklowice
24.07.201908:00PruchnaMarklowice
28.06.202016:00Pogwizdów2:6 (0:3)Pruchna
04.07.202015:00KS Kleszczów3:3 (1:2)Pruchna
08.07.202018:30Zabłocie3:3 (2:1)Pruchna
12.07.202016:00Pruchna1:5 (0:1)Ruptawa
11.12.202019:00Pruchna1:2 (1:1)GKS Jastrzębie U19
27.01.202120:00PruchnaGKS Jastrzębie U19
30.01.202117:00Pruchna10:1 (3:0)LKS Żar Szeroka
07.02.202115:00Pruchna5:2 (2:1)LKS Zryw Jastrzębie-Bzie
14.02.202114:30Pruchna1:5 (0:1)LKS Polonia Łaziska Rybnickie
21.02.202115:00Pruchna8:0 (3:0)Kończyce W.
28.02.202114:00Pruchna5:0 (3:0)Pielgrzymowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83