LKS 99 Pruchna

Adres: Główna 60, 43-523 Pruchna
Telefon(y): +48 338 573 841
WWW: http://lkspruchna.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wojnar
Kierownik: Ferdynand Gabryś
Trener: Marcin Bednarek

Rok założenia: 1999
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pruchna
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (400 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 67m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2012/2013
Finał Pucharu Polski podokręgu: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Gajbramkarz
2Andrzej Skrockibramkarz
3Marcin Bednarekobrońca
4Jacek Gabryśobrońca
5Kamil Kaszubaobrońca
6Jacek Kosibaobrońca
7Piotr Kowalobrońca
8Kamil Michalczykobrońca
9Paweł Ostrzołekobrońca
10Paweł Pańtaobrońca
11Adam Wójcikobrońca
12Marcin Wysińskiobrońca
13Sebastian Banotpomocnik
14Przemysław Błażejowskipomocnik
15Norbert Gabryśpomocnik
16Norbert Kacprzakpomocnik
17Dariusz Kłuspomocnik
18Mirosław Madejczykpomocnik
19Daniel Mencnerpomocnik
20Kamil Nawodyłopomocnik
21Filip Orszulapomocnik
22Marcin Prochońskipomocnik
23Mateusz Stryganekpomocnik
24Bartosz Szołtyspomocnik
25Tomasz Zielińskipomocnik
26Adam Brzyszkowskinapastnik
27Michał Chrysteczkonapastnik
28Wojciech Heczkonapastnik
29Dawid Mencnernapastnik
30Adrian Mizianapastnik

Najlepsi strzelcy

16
Michał Chrysteczko
6
Paweł Pańta
4
Marcin Bednarek
Adam Brzyszkowski
3
Daniel Mencner
Filip Orszula
2
Mariusz Adaszek
Przemysław Błażejowski
Kamil Kaszuba
Bartosz Szołtys
Robert Żbikowski
1
Jacek Kosiba
Piotr Kowal

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPPogórze2:7 (1:2)Pruchna
05.08.201717:00LOBZebrzydowice2:2 (1:1)Pruchna
13.08.201716:00LOBPruchna5:1 (0:1)Leśna
20.08.201716:00LOBJaworze1:0 (0:0)Pruchna
23.08.201717:00PPGoleszów3:0 (0:0)Pruchna
27.08.201716:00LOBPruchna2:0 (2:0)Łękawica
03.09.201717:00LOBPuńców2:1 (1:1)Pruchna
10.09.201716:00LOBPruchna1:1 (1:1)Góral
16.09.201716:30LOBBestwina0:1 (0:1)Pruchna
30.09.201716:00LOBChybie2:2 (1:1)Pruchna
07.10.201716:00LOBCzechowice-Dz.5:0 (2:0)Pruchna
10.10.201716:00LOBPruchna1:1 (0:0)Wilkowice
15.10.201716:00LOBPruchna4:5 (0:3)Drogomyśl
21.10.201715:00LOBŻabnica0:0 (0:0)Pruchna
05.11.201714:00LOBDankowice2:2 (1:1)Pruchna
11.11.201714:00LOBPruchna0:2 (0:1)Koszarawa Ż.
18.11.201714:00LOBPruchna3:3 (2:2)Wisła
25.03.201815:00LOBLeśna2:3 (0:2)Pruchna
31.03.201813:00LOBPruchna1:1 (0:0)Jaworze
07.04.201816:00LOBŁękawica1:1 (1:1)Pruchna
15.04.201816:00LOBPruchna1:2 (0:0)Puńców
21.04.201816:00LOBGóral5:0 (2:0)Pruchna
29.04.201816:00LOBPruchna0:4 (0:2)Bestwina
03.05.201815:00LOBWilkowice0:1 (0:1)Pruchna
05.05.201817:00LOBPruchna0:0 (0:0)Chybie
13.05.201816:00LOBPruchna0:4 (0:3)Czechowice-Dz.
19.05.201817:00LOBDrogomyśl3:2 (2:2)Pruchna
27.05.201816:00LOBPruchna2:1 (0:0)Żabnica
31.05.201815:00LOBPruchna1:1 (0:0)Zebrzydowice
02.06.201814:00LOBWisła3:2 (1:1)Pruchna
10.06.201816:00LOBPruchna3:5 (3:0)Dankowice
16.06.201817:00LOBKoszarawa Ż.2:1 (1:1)Pruchna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201715:00Pruchna3:1 (2:0)LKS Krzyżanowice
19.07.201719:00Pruchna4:1 (2:0)GKS Pniówek 74 Pawłowice II
22.07.201715:00Pruchna2:1 (1:1)Ruptawa
27.07.2017PruchnaMarklowice
04.02.201811:00Marklowice2:2 (0:0)Pruchna
10.02.201812:00LKS Krzyżanowice3:0 (2:0)Pruchna
18.02.201812:00Pruchna3:4 (3:1)Pszczyna
24.02.201815:00Pruchna2:3 (0:1)Ruptawa
02.03.201818:30Pruchna1:4 (0:0)MOSiR Jastrzębie U19
11.03.201815:00PruchnaStrumień
18.03.201813:00RudnikPruchna

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201