KS Nierodzim Ustroń

Adres: ul. Kreta 2, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 603 244 518
E-mail: ks.nierodzim@beskidzkapilka.pl

Prezes: Tomasz Sztwiertnia
Kierownik: Sebastian Czyż
Trener: Rafał Dudela

Rok założenia: 1999
Barwy: Niebiesko - żółte
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Nierodzimiu
Pojemność stadionu: 300
Wymiary boiska: 103m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2000/01
Mistrz Klasy C: 1999/00

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tymoteusz Krzokbramkarz
2Tomasz Siekierkabramkarz
3Szymon Brodaczobrońca
4Sebastian Czyżobrońca
5Patryk Fatalskiobrońca
6Daniel Husarobrońca
7Sebastian Polokobrońca
8Grzegorz Szarekobrońca
9Szymon Bączekpomocnik
10Łukasz Cekierapomocnik
11Daniel Ciemałapomocnik
12Mateusz Czyżpomocnik
13Rafał Foberpomocnik
14Dawid Goryczkapomocnik
15Michał Goryczkapomocnik
16Szymon Górniokpomocnik
17Mateusz Hapkapomocnik
18Grzegorz Jasińskipomocnik
19Michał Kolonkopomocnik
20Adam Ludkapomocnik
21Daniel Mężydłopomocnik
22Mariusz Przybyłapomocnik
23Krzysztof Słowińskipomocnik
24Daniel Strachpomocnik
25Rafał Tomaszkopomocnik
26Szymon Waraczewskipomocnik
27Marcin Czyżnapastnik
28Krzysztof Foleknapastnik
29Tomasz Sztwiertnianapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Daniel Mężydło
7
Patryk Fatalski
5
Krzysztof Folek
3
Tomasz Sztwiertnia
2
Szymon Bączek
Łukasz Cekiera
Marcin Czyż
Krzysztof Słowiński
1
Daniel Ciemała
Daniel Husar
Rafał Tomaszko

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.08.201711:00KBPierściec3:2 (1:1)Nierodzim
10.09.201716:00KBWielkie II2:1 (0:1)Nierodzim
20.09.201716:30KBNierodzim0:2 (0:1)Istebna
24.09.201711:00KBNierodzim2:2 (0:1)Hażlach
01.10.201715:00KBRudnik1:2 (1:0)Nierodzim
08.10.201711:00KBNierodzim4:0 (3:0)Górki W.
14.10.201715:00KBGolasowice2:3 (1:1)Nierodzim
22.10.201711:00KBNierodzim4:1 (1:0)Iskrzyczyn
29.10.201711:00KBPogórze5:3 (4:1)Nierodzim
22.04.201811:00KBNierodzim3:1 (1:1)Pierściec
29.04.201816:00KBIstebna1:0 (1:0)Nierodzim
03.05.201811:00KBNierodzim0:0 (0:0)Wielkie II
12.05.201816:00KBHażlach1:1 (0:0)Nierodzim
20.05.201811:00KBNierodzim5:1 (4:0)Rudnik
27.05.201817:00KBGórki W.3:1 (0:1)Nierodzim
31.05.201811:00KBNierodzim1:1 (1:1)Golasowice
09.06.201817:00KBIskrzyczyn1:5 (1:1)Nierodzim
17.06.201811:00KBNierodzim2:8 (1:5)Pogórze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

30.07.201717:00DębowiecNierodzim
05.08.2017Korbielów6:4 (-:-)Nierodzim
08.08.201718:00Hażlach5:5 (2:2)Nierodzim
25.02.201812:00Nierodzim0:5 (0:1)Brenna
04.03.201812:00Nierodzim3:1 (1:0)Skoczów U19
11.03.201812:00Nierodzim0:3 (0:0)Skoczów II
18.03.201812:00Nierodzim6:4 (2:3)Grodziec
25.03.201812:00Nierodzim8:1 (5:0)Hażlach
15.04.201814:00Istebna2:2 (-:-)Nierodzim
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201