LKS Pogórze

Adres: Pogórze 333, 43-430 Skoczów
E-mail: sredniodystansowiec@wp.pl
WWW: http://www.lks-pogorze.pl/

Prezes: Stanisław Urbański
Kierownik: Marcin Pagieła
Trener: Marcin Sitko

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pogórze
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 99m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 2008/2009,
Mistrz C Klasy: 1981/1982, 1990/1991,
Puchar Polski w podokręgu: 2003/2004

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Cienciałabramkarz
2Seweryn Stecbramkarz
3Jakub Szkorupabramkarz
4Krystian Danelobrońca
5Daniel Macuraobrońca
6Krystian Siąkałaobrońca
7Piotr Basińskipomocnik
8Kamil Brachaczekpomocnik
9Mateusz Dzikipomocnik
10Przemysław Góreckipomocnik
11Adam Gwiżdżpomocnik
12Piotr Hanzelpomocnik
13Tymoteusz Jarcopomocnik
14Adrian Jasińskipomocnik
15Tomasz Kożdońpomocnik
16Marcin Pagiełapomocnik
17Łukasz Pszczółkapomocnik
18Mateusz Ruckipomocnik
19Kacper Stańczakpomocnik
20Daniel Szwarcpomocnik
21Józef Tomaszkopomocnik
22Krzysztof Tomaszkopomocnik
23Mateusz Wiejapomocnik
24Michał Czakonnapastnik
25Krzysztof Kałużanapastnik
26Daniel Madzianapastnik
27Łukasz Strachnapastnik

Najlepsi strzelcy


20
Michał Czakon
8
Łukasz Strach
6
Łukasz Pszczółka
5
Daniel Szwarc
3
Krystian Danel
Mateusz Wieja
2
Daniel Macura
Mateusz Rucki
1
Piotr Hanzel
Adrian Jasiński
Krzysztof Kałuża
Daniel Madzia
Marcin Pagieła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201911:00PPPogórze0:3 (0:1)Puńców
03.08.201917:00KASNierodzim0:8 (0:3)Pogórze
11.08.201911:00KASPogórze6:0 (2:0)Bąków
18.08.201917:00KASIskrzyczyn2:8 (2:3)Pogórze
25.08.201911:00KASPogórze3:1 (1:0)Skoczów II
31.08.201917:00KASKończyce W.2:2 (1:1)Pogórze
08.09.201915:00KASKończyce M.1:4 (1:2)Pogórze
15.09.201911:00KASPogórze7:0 (2:0)Pielgrzymowice
21.09.201916:00KASZabłocie0:2 (0:1)Pogórze
29.09.201911:00KASPogórze2:1 (0:0)Pogwizdów
06.10.201915:00KASIstebna2:5 (1:2)Pogórze
13.10.201911:00KASPogórze4:0 (2:0)Hażlach
20.10.201911:00KASPierściec2:4 (1:3)Pogórze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.03.201918:30PogórzeSkoczów U19
21.07.201910:00Brenna1:1 (0:0)Pogórze
30.07.201918:30Pogórze1909 Piast

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1123
2Tychy II1020
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84