PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Pogórze

Adres: Pogórze 333, 43-430 Skoczów
E-mail: sredniodystansowiec@wp.pl
WWW: http://www.lks-pogorze.pl/

Prezes: Stanisław Urbański
Kierownik: Marcin Pagieła
Trener: Marcin Sitko

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pogórze
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 99m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 2008/2009,
Mistrz C Klasy: 1981/1982, 1990/1991,
Puchar Polski w podokręgu: 2003/2004

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Cienciałabramkarz
2Seweryn Stecbramkarz
3Jan Śliwkabramkarz
4Krystian Danelobrońca
5Daniel Macuraobrońca
6Piotr Basińskipomocnik
7Kamil Brachaczekpomocnik
8Robert Czylokpomocnik
9Przemysław Góreckipomocnik
10Radosław Greńpomocnik
11Igor Habartapomocnik
12Piotr Hanzelpomocnik
13Tymoteusz Jarcopomocnik
14Adrian Jasińskipomocnik
15Marcin Pagiełapomocnik
16Łukasz Pszczółkapomocnik
17Mateusz Ruckipomocnik
18Sebastian Sikorapomocnik
19Daniel Szwarcpomocnik
20Józef Tomaszkopomocnik
21Krzysztof Tomaszkopomocnik
22Mateusz Wiejapomocnik
23Michał Czakonnapastnik
24Krzysztof Kałużanapastnik
25Daniel Madzianapastnik
26Krystian Strachnapastnik
27Łukasz Strachnapastnik

Najlepsi strzelcy


5
Michał Czakon
4
Krystian Danel
3
Krystian Strach
2
Daniel Madzia
Krzysztof Tomaszko
Mateusz Wieja
1
Przemysław Górecki
Radosław Greń
Adrian Jasiński
Łukasz Pszczółka
Sebastian Sikora
Józef Tomaszko

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.07.202017:00PPIstebna3:1 (2:1)Pogórze
26.07.202011:00O6APogórze1:1 (1:1)Goleszów
02.08.202011:00O6APogórze0:2 (0:1)Wisła
08.08.202017:00O6AChybie6:3 (1:0)Pogórze
16.08.202011:00O6APogórze3:0 (2:0)Pruchna
22.08.202017:00O6APuńców7:1 (3:0)Pogórze
30.08.202016:00O6APogórze1:5 (0:3)Zebrzydowice
05.09.202016:00O6ADrogomyśl6:0 (5:0)Pogórze
12.09.202014:00O6APogórze2:1 (1:0)Skoczów
19.09.202016:00O6AStrumień4:1 (1:1)Pogórze
26.09.202016:00O6AGoleszów1:2 (1:1)Pogórze
03.10.202015:00O6AWisła3:1 (0:1)Pogórze
11.10.202011:00O6APogórze1:1 (1:1)Chybie
25.10.202011:00O6APogórze1:4 (1:2)Puńców
31.10.202014:00O6AZebrzydowice1:2 (1:1)Pogórze
08.11.202011:00O6APogórze3:3 (1:2)Drogomyśl
11.11.202014:00O6ASkoczów5:1 (2:1)Pogórze
15.11.202011:00O6APogórze0:2 (0:2)Strumień
21.11.202014:00O6APruchna1:0 (1:0)Pogórze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.06.202015:00Pogórze1:1 (1:1)Międzyrzecze
30.06.202018:30Hażlach1:2 (1:1)Pogórze
04.07.202015:00Pogórze2:0 (0:0)Jaworze

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83