LKS Orzeł Zabłocie

Adres: ul. Rolna 18, 43-246 Strumień
Telefon(y): 338 571 518
WWW: http://orzelzablocie.futbolowo.pl

Prezes: Sylwester Jurek (do 21.06.2018 r. Zbigniew Kobiela)
Kierownik: Sylwester Jurek
Trener: Mateusz Saltarius (do 27.10.2018 r. Tomasz Wróbel)

Rok założenia: 1968
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Orzeł Zabłocie
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 106m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 1995/1996, 2013/2014,
Mistrz C Klasy: 1994/1995,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Góreckibramkarz
2Adam Kuterekbramkarz
3Mateusz Dziendzielobrońca
4Józef Niemczykobrońca
5Grzegorz Pawłowskiobrońca
6Tomasz Saltariusobrońca
7Dariusz Stokłosaobrońca
8Rafał Ustaszewskiobrońca
9Adrian Wardasobrońca
10Tomasz Wróbelobrońca
11Marcin Billigpomocnik
12Adrian Chybiorzpomocnik
13Gabriel Grospomocnik
14Michał Janikpomocnik
15Sławomir Kidońpomocnik
16Jakub Krzempekpomocnik
17Paweł Kumorpomocnik
18Ariel Michałekpomocnik
19Szymon Mikodapomocnik
20Dawid Pisarekpomocnik
21Krzysztof Pisarekpomocnik
22Dawid Pruśpomocnik
23Jakub Puzońpomocnik
24Paweł Rauerpomocnik
25Tomasz Rauerpomocnik
26Łukasz Szczygielskipomocnik
27Arkadiusz Szczypkapomocnik
28Mateusz Szymiczekpomocnik
29Dawid Urbanekpomocnik
30Patryk Urbanekpomocnik
31Marcin Urbańczykpomocnik
32Grzegorz Waleczekpomocnik
33Sławomir Waleczekpomocnik
34Dawid Ziarekpomocnik
35Leszek Dziędzielnapastnik
36Andrzej Górniaknapastnik
37Maciej Szurmannapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Rafał Szczygielski
6
Dawid Pisarek
5
Jakub Puzoń
4
Łukasz Szczygielski
3
Tomasz Holewik
Maciej Szurman
Sławomir Waleczek
Adam Zbroszczyk
2
Patryk Urbanek
1
Patryk Holewik
Jakub Krzempek
Dawid Pruś
Marcin Urbańczyk
Rafał Ustaszewski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201811:00KAPogórze1:4 (1:2)Zabłocie
15.08.201817:00KAZabłocie2:1 (2:0)Skoczów II
19.08.201811:00KABrenna0:3 (0:1)Zabłocie
25.08.201816:00KAZabłocie3:2 (2:2)Dębowiec
01.09.201816:00KAStrumień1:0 (0:0)Zabłocie
08.09.201816:00KAZabłocie6:0 (1:0)Hażlach
16.09.201816:00KAPogwizdów3:2 (2:1)Zabłocie
22.09.201816:00KA1909 Piast1:2 (0:0)Zabłocie
30.09.201815:00KAZabłocie1:1 (0:0)Pielgrzymowice
06.10.201815:00KAKończyce W.0:1 (0:1)Zabłocie
13.10.201815:00KAZabłocie3:2 (2:1)Istebna
20.10.201815:00KAGoleszów13:1 (5:0)Zabłocie
27.10.201815:00KAZabłocie1:2 (1:2)Bąków
31.03.201915:00KAZabłocie0:1 (0:1)Pogórze
07.04.201915:00KASkoczów II5:0 (3:0)Zabłocie
14.04.201915:00KAZabłocie0:4 (0:1)Brenna
20.04.201915:00KADębowiec0:0 (0:0)Zabłocie
28.04.201916:00KAZabłocie1:2 (0:2)Strumień
01.05.201914:00KAHażlach3:3 (3:0)Zabłocie
05.05.201916:00KAZabłocie2:2 (2:0)Pogwizdów
12.05.201916:00KAZabłocie2:6 (1:2)1909 Piast
19.05.201916:00KAPielgrzymowice3:2 (1:2)Zabłocie
26.05.201917:00KAZabłocie2:4 (1:2)Kończyce W.
02.06.201918:00KAIstebna3:3 (2:1)Zabłocie
09.06.201917:00KAZabłocie1:3 (0:1)Goleszów
15.06.201915:00KABąków2:0 (1:0)Zabłocie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Zabłocie3:6 (3:3)Chybie
29.07.201818:30Zabłocie7:1 (3:0)Bąków
31.07.201817:00Zabłocie1:4 (1:2)Piast Gliwice U19
04.08.201811:00Pruchna5:2 (3:0)Zabłocie
17.02.201913:00Zabłocie5:1 (1:1)Rudnik
24.02.201917:00Międzyrzecze15:1 (7:0)Zabłocie
03.03.201919:00Bronów7:3 (4:1)Zabłocie
09.03.201909:30ZabłocieIskra Pszczyna II
17.03.201912:00Nierodzim2:2 (0:0)Zabłocie
23.03.201915:00Zabłocie2:4 (1:1)Pierściec

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220