PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

KS Kuźnia Ustroń

Adres: ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 881 611 200
E-mail: kuznia.ustron@beskidzkapilka.pl
WWW: http://kskuzniaustron.pl

Prezes: Marek Matuszek
Kierownik: Dariusz Czyż
Trener: Mateusz Żebrowski

Rok założenia: 1922
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Kuźni Ustroń
Pojemność stadionu: 680 miejsc siedzących (wszystkie zadaszone)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

3 Miejsce IV Liga: 2018/2019
Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Mistrz Klasy A: 1985/1986, 1995/1996, 2011/2012
Zdobywca PP w podokręgu: 2002/2003, 2008/2009
Finalista PP w podokręgu: 2001/2002, 2005/2006, 2013/2014

Nazwy:

(1922) - TS Ustronja Ustroń
(1945)  - FKS Ustroń
(1951) - ZS Stal Ustroń
(1957) - KS Kuźnia Ustroń
(2003) - KS Kuźnia-Inżbud Ustroń
(2007) - KS Kuźnia Ustroń

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Skoczbramkarz
2Jakub Stachowiakbramkarz
3Cezary Ferfeckiobrońca
4Damian Madziaobrońca
5Kacper Nowak obrońca
6Konrad Palaobrońca
7Kamil Turoń obrońca
8Jakub Wojtyłaobrońca
9Paweł Brzóska pomocnik
10Bartosz Buszka pomocnik
11Jakub Chmielpomocnik
12Jakub Dziwiszpomocnik
13Szymon Greń pomocnik
14Bartosz Iskrzyckipomocnik
15Arkadiusz Jaworskipomocnik
16Konrad Kuderpomocnik
17Dariusz Ruckipomocnik
18Arkadiusz Trybulecpomocnik
19Mateusz Wigezzipomocnik
20Daniel Dobrowolskinapastnik
21Michał Pietraczyknapastnik
22Paweł Sękowskinapastnik
23Adrian Sikoranapastnik
24Maksymilian Wojtasiknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Mateusz Wigezzi
5
Michał Pietraczyk
Adrian Sikora
3
Daniel Dobrowolski
Cezary Ferfecki
Kamil Turoń
2
Bartosz Iskrzycki
1
Paweł Brzóska
Jakub Chmiel
Konrad Pala
Paweł Sękowski
Maksymilian Wojtasik
Jakub Wojtyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.07.202017:00PPStrumień0:4 (0:3)Ustroń
01.08.202017:004LCzaniec3:3 (0:1)Ustroń
08.08.202017:004LUstroń0:3 (0:1)Czechowice-Dz.
15.08.202017:004LUstroń3:0 (1:0)Pszczyna
22.08.202017:004LŁękawica2:3 (1:2)Ustroń
26.08.202017:00PPIstebna1:4 (1:2)Ustroń
29.08.202017:004LUstroń0:2 (0:1)Książenice
05.09.202016:004LOdra Centrum2:4 (0:1)Ustroń
12.09.202016:004LUstroń1:1 (0:0)Radziechowy
16.09.202016:00PPDrogomyśl2:3 (1:1)Ustroń
20.09.202016:004LTurza Śl.2:0 (0:0)Ustroń
26.09.202016:004LUstroń3:1 (2:0)Przyszowice
03.10.202015:004LLandek5:1 (3:0)Ustroń
10.10.202015:004LUstroń4:2 (1:1)TSP II
17.10.202015:004LJasienica1:0 (0:0)Ustroń

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.06.202011:00Koszarawa Ż.2:1 (0:0)Ustroń
04.07.202010:00Ustroń1:1 (0:1)Bestwina
08.07.202018:00Goczałkowice2:1 (0:0)Ustroń
11.07.202011:00LKS Gwarek Ornontowice3:2 (1:0)Ustroń
18.07.202011:00UstrońTS Szombierki Bytom
25.07.202011:00Ustroń2:3 (1:1)Ruptawa

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7TSP II1318
8Czaniec1318
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Łękawica1015
12Odra Centrum1115
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83