KS Kuźnia Ustroń

Adres: ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 881 611 200
E-mail: kuznia.ustron@beskidzkapilka.pl
WWW: http://kskuzniaustron.pl

Prezes: Marek Matuszek
Kierownik: Dariusz Czyż
Trener: Mateusz Żebrowski

Rok założenia: 1922
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Kuźni Ustroń
Pojemność stadionu: 680 miejsc siedzących (wszystkie zadaszone)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Wicemistrz Ligi Okręgowej : 2000/2001,
Mistrz Klasy A: 1985/1986, 1995/1996, 2011/2012
Zdobywca PP w podokręgu: 2002/2003, 2008/2009
Finalista PP w podokręgu: 2001/2002, 2005/2006, 2013/2014

Nazwy:

(1922) - TS Ustronja Ustroń
(1945)  - FKS Ustroń
(1951) - ZS Stal Ustroń
(1957) - KS Kuźnia Ustroń
(2003) - KS Kuźnia-Inżbud Ustroń
(2007) - KS Kuźnia Ustroń

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Joachim Miklerbramkarz
2Grzegorz Piotrowiczbramkarz
3Dominik Poláčekbramkarz
4Michał Skoczbramkarz
5Alan Cieślarobrońca
6Nikodem Czyżobrońca
7Anton Fizekobrońca
8Damian Madziaobrońca
9Konrad Palaobrońca
10Paweł Piskułaobrońca
11Michał Pszczółkaobrońca
12Bartosz Buszkapomocnik
13Dariusz Czyżpomocnik
14Tomasz Czyżpomocnik
15Dawid Foldynapomocnik
16Michał Greńpomocnik
17Dawid Haratykpomocnik
18Bartosz Iskrzyckipomocnik
19Arkadiusz Jaworskipomocnik
20Filip Jurczokpomocnik
21Paweł Kowalapomocnik
22Konrad Kuderpomocnik
23Dawid Mazurekpomocnik
24Kacper Nowakpomocnik
25Dariusz Ruckipomocnik
26Dawid Szymańskipomocnik
27Arkadiusz Trybulecpomocnik
28Konrad Zającpomocnik
29Wojciech Grygiereknapastnik
30Tymoteusz Niemczyknapastnik
31Michał Pietraczyknapastnik
32Adrian Sikoranapastnik
33Jakub Waliczeknapastnik
34Maksymilian Wojtasiknapastnik

Najlepsi strzelcy


10
Adrian Sikora
9
Bartosz Iskrzycki
Maksymilian Wojtasik
7
Michał Pietraczyk
6
Jakub Waliczek
3
Anton Fizek
Dariusz Rucki
2
Arkadiusz Jaworski
Konrad Kuder
Michał Pszczółka
1
Konrad Pala

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPSkoczów IIWOUstroń
01.08.201818:004LUstroń4:1 (2:0)Jaworzno
05.08.201817:004LJaworzno0:1 (0:1)Ustroń
11.08.201817:004LUstroń1:0 (1:0)Goczałkowice
15.08.201817:004LWodzisław1:2 (1:1)Ustroń
18.08.201817:004LUstroń1:1 (0:0)Racibórz
22.08.201817:00PPIstebna3:6 (2:4)Ustroń
25.08.201817:004LCzechowice-Dz.2:2 (1:0)Ustroń
01.09.201817:004LUstroń3:0 (1:0)Wilcza
05.09.201816:30PPDrogomyśl3:2 (3:1)Ustroń
09.09.201811:004LTychy II1:1 (1:0)Ustroń
16.09.201816:004LUstroń1:2 (1:0)Czaniec
22.09.201816:004LRadziechowy0:0 (0:0)Ustroń
29.09.201816:004LUstroń6:1 (2:0)Gaszowice
06.10.201815:004LŁaziska Grn.1:3 (0:0)Ustroń
13.10.201815:004LUstroń2:0 (0:0)Jasienica
21.10.201815:004LTSP II2:2 (2:1)Ustroń
28.10.201814:004LUstroń4:0 (2:0)Połomia
03.11.201814:004LLandek1:3 (0:0)Ustroń
10.11.201813:304LBełk3:0 (3:0)Ustroń
17.03.201913:004LGoczałkowice0:2 (0:1)Ustroń
23.03.201915:304LUstroń3:1 (2:1)Wodzisław
30.03.201916:004LRacibórz1:5 (0:0)Ustroń
06.04.201917:004LUstroń2:1 (1:0)Czechowice-Dz.
13.04.201917:004LWilcza1:0 (1:0)Ustroń

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Ustroń2:2 (0:1)Zabrze II
18.07.201818:00Ustroń2:1 (0:1)Pawłowice
21.07.201811:00Ustroń3:0 (3:0)MFK Karvina U21
25.07.201818:00Ustroń4:0 (2:0)Landek
21.11.201818:30Ustroń4:7 (2:2)Jasienica
02.02.201911:00Ustroń4:1 (2:0)Pawłowice
09.02.201916:00Ustroń4:1 (0:1)Skoczów
16.02.201911:00Ustroń7:3 (3:2)Mikołów
20.02.201918:00Ustroń1:4 (1:1)Rekord
23.02.201911:00Ustroń0:1 (0:0)Ornontowice
02.03.201911:00Ustroń1:5 (1:0)Zabrze II
09.03.201911:00Ustroń2:1 (2:0)Beskid A.

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2360
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2245
5Bestwina2345
6Góral2337
7Rekord II2236
8Puńców2336
9Koszarawa Ż.2335
10Wisła2332
11Jaworze2328
12Rajcza2228
13Bestwinka2228
14Zebrzydowice2320
15Łękawica2319
16Chybie2316
17Pruchna2312
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110