KS Kuźnia Ustroń

Adres: ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 881 611 200
E-mail: kuznia.ustron@beskidzkapilka.pl
WWW: http://kskuzniaustron.pl

Prezes: Marek Matuszek
Kierownik: Dariusz Czyż
Trener: Mateusz Żebrowski

Rok założenia: 1922
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Kuźni Ustroń
Pojemność stadionu: 680 miejsc siedzących (wszystkie zadaszone)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Wicemistrz Ligi Okręgowej : 2000/2001,
Mistrz Klasy A: 1985/1986, 1995/1996, 2011/2012
Zdobywca PP w podokręgu: 2002/2003, 2008/2009
Finalista PP w podokręgu: 2001/2002, 2005/2006, 2013/2014

Nazwy:

(1922) - TS Ustronja Ustroń
(1945)  - FKS Ustroń
(1951) - ZS Stal Ustroń
(1957) - KS Kuźnia Ustroń
(2003) - KS Kuźnia-Inżbud Ustroń
(2007) - KS Kuźnia Ustroń

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Grzegorz Piotrowiczbramkarz
2Michał Skoczbramkarz
3Tomasz Czyżobrońca
4Anton Fizekobrońca
5Damian Madziaobrońca
6Konrad Palaobrońca
7Jakub Waliczekobrońca
8Michał Greńpomocnik
9Bartosz Iskrzyckipomocnik
10Arkadiusz Jaworskipomocnik
11Jakub Kalfaspomocnik
12Konrad Kuderpomocnik
13Dawid Mazurekpomocnik
14Michał Pietraczykpomocnik
15Michał Pszczółkapomocnik
16Dariusz Ruckipomocnik
17Arkadiusz Trybulecpomocnik
18Adrian Sikoranapastnik
19Krystian Strachnapastnik
20Maksymilian Wojtasiknapastnik

Najlepsi strzelcy


2
Dariusz Rucki
1
Bartosz Iskrzycki
Arkadiusz Jaworski
Konrad Pala
Adrian Sikora
Jakub Waliczek
Maksymilian Wojtasik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPSkoczów IIWOUstroń
01.08.201818:004LUstroń4:1 (2:0)Jaworzno
05.08.201817:004LJaworzno0:1 (0:1)Ustroń
11.08.201817:004LUstroń1:0 (1:0)Goczałkowice
15.08.201817:004LWodzisław1:2 (1:1)Ustroń

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Ustroń2:2 (0:1)Zabrze II
18.07.201818:00Ustroń2:1 (0:1)Pawłowice
21.07.201811:00Ustroń3:0 (3:0)MFK Karvina U21
25.07.201818:00Ustroń4:0 (2:0)Landek

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Kalna 00
2Rybarzowice00
3Bujaków00
4Ligota00
5Mazańcowice00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kaczyce00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Ochaby00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Golasowice00