KS Kuźnia Ustroń

Adres: ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 881 611 200
E-mail: kuznia.ustron@beskidzkapilka.pl
WWW: http://kskuzniaustron.pl

Prezes: Marek Matuszek
Kierownik: Dariusz Czyż
Trener: Mateusz Żebrowski

Rok założenia: 1922
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Kuźni Ustroń
Pojemność stadionu: 680 miejsc siedzących (wszystkie zadaszone)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

3 Miejsce IV Liga: 2018/2019
Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Mistrz Klasy A: 1985/1986, 1995/1996, 2011/2012
Zdobywca PP w podokręgu: 2002/2003, 2008/2009
Finalista PP w podokręgu: 2001/2002, 2005/2006, 2013/2014

Nazwy:

(1922) - TS Ustronja Ustroń
(1945)  - FKS Ustroń
(1951) - ZS Stal Ustroń
(1957) - KS Kuźnia Ustroń
(2003) - KS Kuźnia-Inżbud Ustroń
(2007) - KS Kuźnia Ustroń

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1 Bartosz Sekułabramkarz
2Michał Skoczbramkarz
3Alan Cieślarobrońca
4Anton Fizekobrońca
5Damian Madziaobrońca
6Konrad Palaobrońca
7Michał Pszczółkaobrońca
8Jakub Wojtyłaobrońca
9Jakub Bujokpomocnik
10Tomasz Czyżpomocnik
11Dawid Foldynapomocnik
12Bartosz Iskrzyckipomocnik
13Arkadiusz Jaworskipomocnik
14Konrad Kuderpomocnik
15Dariusz Ruckipomocnik
16Arkadiusz Trybulecpomocnik
17Mykhailo Lavruknapastnik
18Michał Pietraczyknapastnik
19Paweł Sękowskinapastnik
20Adrian Sikoranapastnik
21Jakub Waliczeknapastnik
22Maksymilian Wojtasiknapastnik

Najlepsi strzelcy


5
Maksymilian Wojtasik
2
Mykhailo Lavruk
1
Tomasz Czyż
Anton Fizek
Adrian Sikora
Jakub Waliczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201918:00PPIstebna4:3 (1:2)Ustroń
10.08.201917:004LSkoczów2:3 (1:1)Ustroń
17.08.201917:004LUstroń5:1 (3:0)Łaziska Grn.
24.08.201917:004LRadziechowy0:0 (0:0)Ustroń

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201918:00Ustroń1:4 (0:0)Rekord
20.07.201911:00Ustroń1:1 (1:0)Pawłowice
31.07.201918:30Ustroń0:5 (0:2)Szombierki

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota26
2Jaworze II13
3Rybarzowice13
4Bujaków11
5Zabrzeg11
6Grodziec11
7Kozy11
8TSP III11
9Czaniec II21
10Mazańcowice21
11Godziszka21
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast13
2Wielkie II11
3Golasowice11
4Ochaby00
5Rudnik00
6Górki W.00
7Dębowiec00
8Piast II00
9Kaczyce10