KP Beskid Skoczów

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://beskidskoczow.pl/

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: Rafał Michalak
Trener: Kamil Sornat

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion im. Rudolfa Kukucza
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2015/2016
Mistrz A Klasy: 2010/2011
Mistrz B Klasy: 2009/2010
Puchar Polski w podokręgu: 2013/2014, 2014/2015

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Wilczewskibramkarz
2Leszek Kuszmiderobrońca
3Patryk Lachobrońca
4Kamil Sornatobrońca
5Seweryn Wojciechowskiobrońca
6Łukasz Zaremskiobrońca
7Mariusz Adaszekpomocnik
8Szymon Bezegpomocnik
9Jakub Chmielpomocnik
10Dawid Gabryśpomocnik
11Michał Grześpomocnik
12Kamil Janikpomocnik
13Bartłomiej Lorancpomocnik
14Wojciech Padłopomocnik
15Krzysztof Surawskipomocnik
16Damian Ściborpomocnik
17Patryk Tyrnapomocnik
18Przemysław Węgrzynpomocnik
19Szymon Wozniczkapomocnik
20Marcin Jaworzynnapastnik
21Dominik Loskanapastnik
22Wojciech Małyjureknapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Marcin Jaworzyn
4
Michał Grześ
Wojciech Małyjurek
3
Dariusz Dziadek
Kamil Janik
2
Krzysztof Surawski
Patryk Tyrna
1
Mariusz Adaszek
Patryk Lach
Przemysław Węgrzyn
Seweryn Wojciechowski
Łukasz Zaremski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPSkoczów IIWOSkoczów
12.08.201717:004LSkoczów2:3 (1:1)Jasienica
19.08.201717:004LSkoczów3:1 (2:0)Bełk
23.08.201717:00PPPuńców2:0 (0:0)Skoczów
26.08.201717:004LSkoczów1:0 (0:0)TSP II
02.09.201716:004LCzaniec1:1 (0:0)Skoczów
09.09.201716:004LSkoczów0:5 (0:2)Landek
16.09.201716:004LGaszowice3:1 (2:1)Skoczów
30.09.201716:004LSkoczów1:1 (0:0)Goczałkowice
08.10.201715:004LBytom5:0 (1:0)Skoczów
14.10.201715:004LSkoczów2:1 (0:0)Wilcza
21.10.201711:004LRadziechowy3:2 (1:0)Skoczów
28.10.201714:004LSkoczów2:0 (1:0)Lędziny
04.11.201713:004LRacibórz5:3 (2:1)Skoczów
11.11.201713:004LWodzisław2:1 (2:0)Skoczów
19.11.201711:004LTychy II5:0 (1:0)Skoczów
25.11.201713:304LSkoczów1:1 (0:1)Ustroń
24.03.201815:304LBełk0:0 (0:0)Skoczów
31.03.201813:004LTSP II1:1 (0:0)Skoczów
07.04.201817:004LSkoczów2:2 (2:2)Czaniec
14.04.201817:004LLandek1:2 (0:2)Skoczów
21.04.201817:004LSkoczów4:4 (2:1)Gaszowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201711:00Skoczów1:4 (1:0)FK Čadca
16.07.201715:00Skoczów4:2 (-:-)Slovan Skalité
19.07.201718:00Czechowice-Dz.1:1 (0:1)Skoczów
22.07.201716:00Koszarawa Ż.2:2 (0:0)Skoczów
26.07.2017Rekord6:1 (3:1)Skoczów
28.07.201718:00Jaworze3:3 (2:0)Skoczów
20.01.201814:00Skoczów1:3 (0:1)Pawłowice
26.01.201819:30Wisła2:3 (1:2)Skoczów
03.02.201814:00Chybie2:3 (0:2)Skoczów
10.02.201814:00Koszarawa Ż.3:1 (1:1)Skoczów
16.02.201819:30Skoczów2:2 (1:1)LKS Łąka
21.02.201818:00Skoczów2:3 (1:1)Puńców
25.02.201814:00SkoczówSlovan Skalité
01.03.201818:00Skoczów0:0 (0:0)Jaworzno
10.03.201819:30Skoczów0:2 (0:2)Soła Oświęcim
16.03.201817:00Skoczów2:2 (1:1)Łaziska Grn.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131