KP Beskid Skoczów

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://beskidskoczow.pl/

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: Rafał Michalak
Trener: Kamil Sornat

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion im. Rudolfa Kukucza
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2015/2016
Mistrz A Klasy: 2010/2011
Mistrz B Klasy: 2009/2010
Puchar Polski w podokręgu: 2013/2014, 2014/2015

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Wilczewskibramkarz
2Leszek Kuszmiderobrońca
3Patryk Lachobrońca
4Kamil Sornatobrońca
5Seweryn Wojciechowskiobrońca
6Łukasz Zaremskiobrońca
7Mariusz Adaszekpomocnik
8Szymon Bezegpomocnik
9Jakub Chmielpomocnik
10Szymon Dudelapomocnik
11Dawid Gabryśpomocnik
12Michał Grześpomocnik
13Kamil Janikpomocnik
14Bartłomiej Lorancpomocnik
15Maciej Matuszkapomocnik
16Michał Padłopomocnik
17Wojciech Padłopomocnik
18Krzysztof Surawskipomocnik
19Damian Ściborpomocnik
20Patryk Tyrnapomocnik
21Przemysław Węgrzynpomocnik
22Szymon Wozniczkapomocnik
23Marcin Jaworzynnapastnik
24Dominik Loskanapastnik
25Wojciech Małyjureknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Marcin Jaworzyn
Krzysztof Surawski
4
Dariusz Dziadek
Michał Grześ
Kamil Janik
Wojciech Małyjurek
2
Patryk Tyrna
Łukasz Zaremski
1
Mariusz Adaszek
Patryk Lach
Andrzej Siekierka
Przemysław Węgrzyn
Seweryn Wojciechowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPSkoczów IIWOSkoczów
12.08.201717:004LSkoczów2:3 (1:1)Jasienica
19.08.201717:004LSkoczów3:1 (2:0)Bełk
23.08.201717:00PPPuńców2:0 (0:0)Skoczów
26.08.201717:004LSkoczów1:0 (0:0)TSP II
02.09.201716:004LCzaniec1:1 (0:0)Skoczów
09.09.201716:004LSkoczów0:5 (0:2)Landek
16.09.201716:004LGaszowice3:1 (2:1)Skoczów
30.09.201716:004LSkoczów1:1 (0:0)Goczałkowice
08.10.201715:004LBytom5:0 (1:0)Skoczów
14.10.201715:004LSkoczów2:1 (0:0)Wilcza
21.10.201711:004LRadziechowy3:2 (1:0)Skoczów
28.10.201714:004LSkoczów2:0 (1:0)Lędziny
04.11.201713:004LRacibórz5:3 (2:1)Skoczów
11.11.201713:004LWodzisław2:1 (2:0)Skoczów
19.11.201711:004LTychy II5:0 (1:0)Skoczów
25.11.201713:304LSkoczów1:1 (0:1)Ustroń
24.03.201815:304LBełk0:0 (0:0)Skoczów
31.03.201813:004LTSP II1:1 (0:0)Skoczów
07.04.201817:004LSkoczów2:2 (2:2)Czaniec
14.04.201817:004LLandek1:2 (0:2)Skoczów
21.04.201817:004LSkoczów4:4 (2:1)Gaszowice
28.04.201817:004LUstroń3:0 (2:0)Skoczów
01.05.201817:004LGoczałkowice3:1 (1:1)Skoczów
05.05.201817:004LSkoczów0:1 (0:1)Bytom
09.05.201818:004LJasienica4:0 (3:0)Skoczów
12.05.201817:004LWilcza0:0 (0:0)Skoczów
19.05.201815:304LSkoczów0:1 (0:0)Radziechowy
26.05.201817:004LLędziny2:2 (1:1)Skoczów
30.05.201818:004LSkoczów3:2 (2:1)Racibórz
02.06.201817:004LSkoczów1:7 (1:2)Wodzisław
09.06.201817:004LSkoczów2:5 (1:2)Tychy II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201711:00Skoczów1:4 (1:0)FK Čadca
16.07.201715:00Skoczów4:2 (-:-)Slovan Skalité
19.07.201718:00Czechowice-Dz.1:1 (0:1)Skoczów
22.07.201716:00Koszarawa Ż.2:2 (0:0)Skoczów
26.07.2017Rekord6:1 (3:1)Skoczów
28.07.201718:00Jaworze3:3 (2:0)Skoczów
20.01.201814:00Skoczów1:3 (0:1)Pawłowice
26.01.201819:30Wisła2:3 (1:2)Skoczów
03.02.201814:00Chybie2:3 (0:2)Skoczów
10.02.201814:00Koszarawa Ż.3:1 (1:1)Skoczów
16.02.201819:30Skoczów2:2 (1:1)LKS Łąka
21.02.201818:00Skoczów2:3 (1:1)Puńców
25.02.201814:00SkoczówSlovan Skalité
01.03.201818:00Skoczów0:0 (0:0)Jaworzno
10.03.201819:30Skoczów0:2 (0:2)Soła Oświęcim
16.03.201817:00Skoczów2:2 (1:1)Łaziska Grn.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201