PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

KP Beskid Skoczów

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://beskidskoczow.pl/

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: Mateusz Kratki
Trener: Marcin Michalik

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion SOSiR w Skoczowie
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2015/2016
Mistrz A Klasy: 2010/2011
Mistrz B Klasy: 2009/2010
Puchar Polski w podokręgu: 2013/2014, 2014/2015

Zdjęcia zawodników pochodzą ze strony beskidskoczow.pl

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Konrad Krucekbramkarz
2Roman Nalepabramkarz
3Konrad Chrapekobrońca
4Szymon Dudelaobrońca
5Kamil Kotrysobrońca
6Daniel Smagłoobrońca
7Jakub Wojaczekobrońca
8Adrian Borkałapomocnik
9Tomasz Czyżpomocnik
10Kacper Gredkapomocnik
11Kamil Janikpomocnik
12Dawid Jaworskipomocnik
13Łukasz Lizakpomocnik
14Mieczysław Sikorapomocnik
15Krzysztof Surawskipomocnik
16Damian Szczęsnypomocnik
17Michał Szczyrbapomocnik
18Marcin Jaworzynnapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Kamil Janik
Marcin Jaworzyn
Damian Szczęsny
11
Mieczysław Sikora
9
Michał Szczyrba
7
Wojciech Padło
Krzysztof Surawski
5
Adrian Borkała
3
Dawid Jaworski
1
Tomasz Czyż
Kamil Kotrys
Jakub Wojaczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.07.202017:00PPSkoczów4:0 (1:0)Pruchna
25.07.202017:00O6AChybie1:6 (0:2)Skoczów
01.08.202017:00O6ASkoczów12:0 (7:0)Pruchna
15.08.202017:00O6ASkoczów5:0 (3:0)Zebrzydowice
22.08.202017:00O6ADrogomyśl3:4 (1:1)Skoczów
26.08.202017:00PPSkoczów7:1 (3:0)Wisła
29.08.202016:00O6AGoleszów2:3 (0:1)Skoczów
05.09.202016:00O6ASkoczów2:2 (1:1)Strumień
12.09.202014:00O6APogórze2:1 (1:0)Skoczów
16.09.202016:30O6APuńców0:3 (0:1)Skoczów
19.09.202016:00O6ASkoczów6:0 (2:0)Wisła
23.09.202016:00PPZebrzydowice2:1 (0:1)Skoczów
26.09.202016:00O6ASkoczów5:1 (2:0)Chybie
04.10.202015:00O6APruchna0:2 (0:0)Skoczów
21.10.202016:00O6ASkoczów6:1 (2:0)Puńców
24.10.202015:00O6ASkoczów4:1 (1:1)Drogomyśl
31.10.202014:00O6ASkoczów6:2 (2:1)Goleszów
07.11.202014:00O6AStrumień2:5 (0:5)Skoczów
11.11.202014:00O6ASkoczów5:1 (2:1)Pogórze
14.11.202014:00O6AWisła1:2 (1:0)Skoczów
21.11.202014:00O6AZebrzydowiceWOSkoczów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201117:00Kaczyce2:2 (1:1)Skoczów
04.02.201208:00JasienicaSkoczów
11.07.201508:00SkoczówSkoczów II
26.07.201715:00Rekord6:1 (3:1)Skoczów
01.07.202017:30Czechowice-Dz.4:2 (2:2)Skoczów
04.07.202015:00BKS Stal0:4 (0:1)Skoczów
11.07.202011:00Pisarzowice0:1 (0:1)Skoczów
30.01.202115:00SkoczówodwołanyŁękawica
06.02.202113:30SkoczówJaworze
13.02.202115:00Bestwina6:3 (2:0)Skoczów
18.02.202118:30Łękawica2:2 (0:0)Skoczów
20.02.202109:00BKS Stal1:0 (1:0)Skoczów
28.02.202115:00Skoczów3:0 (1:0)Chybie

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83