MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

Adres: Bogumińska 8, 44-300 Wodzisław Śląski
Telefon(y): +48 600 961 176, +48 603 728 555
E-mail: mkp@odracentrum.pl
WWW: http://www.odracentrum.pl/

Prezes: Roman Zieliński
Kierownik: Jerzy Tymiński
Trener: Bartłomiej Socha

Rok założenia: 1922
Barwy: niebiesko-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion MOSiR
Pojemność stadionu: 7000 miejsc (3000 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2015/2016
Puchar Polski w podokręgu: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Daniel Jonabramkarz
2Szymon Riabowskibramkarz
3Dawid Buczekobrońca
4Artur Cichyobrońca
5Kajetan Florkowskiobrońca
6Łukasz Reinhardobrońca
7Tobiasz Wodeckiobrońca
8Nataniel Wybraniecobrońca
9Łukasz Gajdapomocnik
10Satoru Gokitapomocnik
11Łukasz Kamińskipomocnik
12Maciej Kocztorzpomocnik
13Marcin Lukoszekpomocnik
14Jakub Malinowskipomocnik
15Mateusz Mandryszpomocnik
16Tomasz Okraszewskipomocnik
17Marcin Ośliźlokpomocnik
18Piotr Pastuszakpomocnik
19Bartłomiej Sikorskipomocnik
20Marek Szczyrbapomocnik
21Tomasz Zielińskipomocnik
22Damian Gorzawskinapastnik
23Mateusz Krzyżoknapastnik
24Jakub Panicnapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Tobiasz Wodecki
4
Maciej Kocztorz
3
Marcin Malinowski
Tomasz Okraszewski
Marcin Ośliźlok
Piotr Pastuszak
2
Dawid Buczek
1
Mateusz Bugdoł
Artur Cichy
Kajetan Florkowski
Łukasz Gajda
Kacper Krupiński
Marcin Lukoszek
Jakub Panic
Bartłomiej Sikorski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201817:004LLandek1:1 (1:1)Wodzisław
15.08.201817:004LWodzisław1:2 (1:1)Ustroń
18.08.201817:004LGoczałkowice1:1 (1:0)Wodzisław
25.08.201817:004LBełk2:1 (0:0)Wodzisław
01.09.201817:004LWodzisław0:1 (0:1)Racibórz
08.09.201816:004LCzechowice-Dz.0:3 (0:0)Wodzisław
15.09.201816:304LWodzisław1:2 (1:1)Wilcza
23.09.201811:004LTychy II3:3 (3:1)Wodzisław
29.09.201816:004LWodzisław0:0 (0:0)Czaniec
06.10.201815:004LRadziechowy0:0 (0:0)Wodzisław
13.10.201815:304LWodzisław3:0 (0:0)Gaszowice
20.10.201815:004LŁaziska Grn.2:1 (1:1)Wodzisław
27.10.201815:004LWodzisław1:1 (1:0)Jasienica
04.11.201811:004LTSP II1:4 (0:1)Wodzisław
10.11.201814:004LWodzisław3:0 (1:0)Połomia
16.03.201915:304LWodzisław1:2 (0:1)Landek
23.03.201915:304LUstroń3:1 (2:1)Wodzisław
30.03.201916:004LWodzisław2:1 (0:0)Goczałkowice
06.04.201917:004LWodzisław2:2 (1:1)Bełk
13.04.201917:004LRacibórz2:1 (1:1)Wodzisław
20.04.201913:004LWodzisław1:3 (1:1)Czechowice-Dz.
27.04.201917:004LWilcza2:1 (0:1)Wodzisław
01.05.201917:004LWodzisław2:2 (0:2)Tychy II
04.05.201917:004LCzaniec1:0 (1:0)Wodzisław
11.05.201917:004LWodzisław1:0 (0:0)Radziechowy
18.05.201917:004LGaszowice1:2 (1:2)Wodzisław
25.05.201917:004LWodzisław2:3 (1:2)Łaziska Grn.
02.06.201917:004LWodzisław1:0 (0:0)TSP II
05.06.201918:004LJasienica5:1 (2:0)Wodzisław
08.06.201917:004LPołomia2:1 (0:0)Wodzisław
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220