PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

Adres: Bogumińska 8, 44-300 Wodzisław Śląski
Telefon(y): +48 600 961 176, +48 603 728 555
E-mail: mkp@odracentrum.pl
WWW: http://www.odracentrum.pl/

Prezes: Roman Zieliński
Kierownik: Jerzy Tymiński
Trener: Robert Tkocz

Rok założenia: 1922
Barwy: niebiesko-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion MOSiR
Pojemność stadionu: 7000 miejsc (3000 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2015/2016
Puchar Polski w podokręgu: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Kaliszobrońca
2Dawid Wrzosekobrońca
3Aleksander Barteczkopomocnik
4Bartłomiej Będkowskipomocnik
5Tomasz Czechpomocnik
6Dawid Fojcikpomocnik
7Kamil Koczypomocnik
8Bartosz Kucpomocnik
9Maciej Mańkapomocnik
10Kewin Mokrypomocnik
11Sebastian Obarapomocnik
12Kacper Owczarczykpomocnik
13Kewin Palaszpomocnik
14Daniel Podbiołpomocnik
15Robert Tkoczpomocnik
16Wojciech Wikarpomocnik
17Mateusz Wuwerpomocnik
18Tomasz Zielińskipomocnik
19Błażej Lamczyknapastnik
20Adam Tymińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Kamil Koczy
3
Sebastian Obara
Robert Tkocz
1
Tomasz Czech
Dawid Fojcik
Bartosz Kuc
Kacper Owczarczyk
Daniel Podbioł
Wojciech Wikar

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.07.202017:004LOdra Centrum3:1 (2:0)Rozwój
01.08.202017:004LBełk3:2 (2:0)Odra Centrum
08.08.202017:004LOdra Centrum0:6 (0:1)Odra
15.08.202011:004LTychy II4:0 (2:0)Odra Centrum
29.08.202017:004LCzaniec2:1 (1:1)Odra Centrum
05.09.202016:004LOdra Centrum2:4 (0:1)Ustroń
12.09.202016:004LPszczyna0:4 (0:2)Odra Centrum
19.09.202016:004LOdra Centrum2:1 (1:0)Łękawica
26.09.202016:004LKsiążenice1:0 (1:0)Odra Centrum
03.10.202015:004LOdra Centrum2:0 (1:0)Czechowice-Dz.
10.10.202015:004LOdra Centrum3:0 (1:0)Radziechowy
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83