LKS Pionier Pisarzowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice
Telefon(y): 607591052
WWW: http://lkspionier.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wróbel
Kierownik: Jan Handzlik
Trener: Zbigniew Wydra

Rok założenia: 1994
Barwy: Czerwono-Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Pioniera Pisarzowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Sołtysikbramkarz
2Piotr Surwiłłobramkarz
3Zbigniew Wójcikiewiczbramkarz
4Michał Gacekobrońca
5Mateusz Góraobrońca
6Damian Łatkaobrońca
7Łukasz Walaszczykobrońca
8Adrian Baronpomocnik
9Kamil Czarneckipomocnik
10Mateusz Dziubekpomocnik
11Adrian Górapomocnik
12Wojciech Kasolikpomocnik
13Jarosław Koniorpomocnik
14Gabriel Kowalskipomocnik
15Marcin Muszyńskipomocnik
16Bartłomiej Nyczpomocnik
17Łukasz Nyczpomocnik
18Robert Nyczpomocnik
19Paweł Oziminapomocnik
20Marcin Pawpomocnik
21Michał Strzeżońpomocnik
22Dariusz Kubiczeknapastnik
23Damian Mareknapastnik
24Jakub Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy


19
Łukasz Nycz
14
Robert Nycz
9
Marcin Paw
8
Marcin Muszyński
7
Jakub Wróbel
5
Adrian Baron
Adrian Góra
Dariusz Kubiczek
4
Damian Marek
3
Kamil Czarnecki
Mateusz Dziubek
Michał Gacek
2
Wojciech Kasolik
Jarosław Konior
1
Wojciech Sołtysik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPKobiernice3:5 (0:1)Pisarzowice
13.08.201717:00PPMiędzyrzecze1:6 (0:2)Pisarzowice
19.08.201717:00KAPisarzowice2:1 (0:1)Kobiernice
26.08.201717:00KAPisarzowice2:1 (0:0)Rekord II
30.08.201717:00PPPisarzowice3:1 (1:1)Dankowice
03.09.201717:00KAMiędzyrzecze1:5 (1:2)Pisarzowice
09.09.201717:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Wapienica
13.09.201716:30PPPisarzowice1:5 (0:2)Rekord
16.09.201716:30KAHecznarowice1:3 (1:0)Pisarzowice
30.09.201715:00KAKaniów0:4 (0:2)Pisarzowice
07.10.201716:00KAPisarzowice4:3 (2:3)Buczkowice
15.10.201716:00KABestwinka5:0 (3:0)Pisarzowice
18.10.201716:00KAPisarzowice5:0 (3:0)Bystra (k. Bielska)
21.10.201715:00KAPisarzowice4:3 (1:1)Godziszka
04.11.201714:00KAPisarzowice8:0 (4:0)Mazańcowice
12.11.201714:00KACzechowice-Dz. II0:3 (0:1)Pisarzowice
31.03.201813:00KAKobiernice0:1 (0:1)Pisarzowice
08.04.201816:00KARekord II2:0 (1:0)Pisarzowice
14.04.201816:00KAPisarzowice2:0 (1:0)Międzyrzecze
21.04.201816:00KAWapienica3:2 (0:0)Pisarzowice
28.04.201816:00KAPisarzowice5:0 (2:0)Hecznarowice
01.05.201816:00KABystra (k. Bielska)0:4 (0:1)Pisarzowice
05.05.201816:00KAPisarzowice0:3 (0:1)Kaniów
12.05.201816:00KABuczkowice0:4 (0:2)Pisarzowice
19.05.201816:00KAPisarzowice1:1 (1:1)Bestwinka
26.05.201816:00KAGodziszka0:9 (0:3)Pisarzowice
09.06.201816:00KAMazańcowice0:4 (0:4)Pisarzowice
16.06.201814:00KAPisarzowice1:2 (0:1)Czechowice-Dz. II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201716:00Pisarzowice0:0Żabnica
25.07.201718:00Pisarzowice4:0 (1:0)Kozy
01.08.201718:30Pisarzowice0:1 (0:1)Wilkowice
03.08.201718:30Strumień Polanka WielkaPisarzowice
27.01.201813:00Dankowice7:2 (3:0)Pisarzowice
06.02.201819:00Pisarzowice6:1 (3:1)Bronów
10.02.201817:00Jaworze3:0 (0:0)Pisarzowice
12.02.201819:00ZabrzegPisarzowice
22.02.201819:00Pisarzowice4:0 (1:0)Ligota
24.02.201814:00Pisarzowice3:3 (2:2)Buczkowice
05.03.201818:00Pisarzowice2:1 (2:1)Strumień Polanka Wielka
10.03.201817:00Niwa Nowa Wieś3:1 (0:1)Pisarzowice
12.03.201818:00Czechowice-Dz.4:0 (0:0)Pisarzowice
17.03.201813:00Pisarzowice1:0 (1:0)Pietrzykowice
24.03.2018PisarzowiceLKS Goczałkowice Zdrój II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201