LKS Pionier Pisarzowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice
Telefon(y): 607591052
WWW: http://lkspionier.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wróbel
Kierownik: Jan Handzlik
Trener: Paweł Łoś (do 23.11.2018 r. Zbigniew Wydra)

Rok założenia: 1994
Barwy: Czerwono-Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Pioniera Pisarzowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adrian Kubiczekbramkarz
2Wojciech Sołtysikbramkarz
3Piotr Surwiłłobramkarz
4Michał Broniewskiobrońca
5Kamil Koimobrońca
6Damian Łatkaobrońca
7Artur Michalskiobrońca
8Bartosz Nikielobrońca
9Łukasz Walaszczykobrońca
10Adrian Baronpomocnik
11Mateusz Dziubekpomocnik
12Mikołaj Gaworpomocnik
13Adrian Górapomocnik
14Michał Górapomocnik
15Hassib Jedidipomocnik
16Wojciech Kasolikpomocnik
17Jarosław Koniorpomocnik
18Gabriel Kowalskipomocnik
19Dominik Maspomocnik
20Dawid Mirekpomocnik
21Marcin Muszyńskipomocnik
22Bartłomiej Nyczpomocnik
23Łukasz Nyczpomocnik
24Robert Nyczpomocnik
25Marcin Pawpomocnik
26Michał Pękalapomocnik
27Damian Przybyłapomocnik
28Michał Strzeżońpomocnik
29Patryk Walczykpomocnik
30Dariusz Kubiczeknapastnik
31Jakub Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Robert Nycz
7
Michał Strzeżoń
5
Adrian Baron
Marcin Muszyński
Łukasz Nycz
Marcin Paw
Jakub Wróbel
4
Jarosław Konior
Wojciech Sołtysik
3
Mateusz Dziubek
Patryk Walczyk
2
Damian Łatka
Michał Pękala
1
Michał Góra
Wojciech Kasolik
Gabriel Kowalski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

01.08.201817:00PPPisarzowice1:0 (1:0)Bestwinka
11.08.201815:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
19.08.201817:00KARekord II1:1 (0:1)Pisarzowice
22.08.201817:30PPPisarzowice0:4 (0:2)Czechowice-Dz.
25.08.201817:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Kaniów
02.09.201817:00KAHecznarowice0:6 (0:1)Pisarzowice
08.09.201817:00KAPisarzowice3:1 (2:1)Międzyrzecze
15.09.201816:00KAWilkowice6:2 (4:1)Pisarzowice
22.09.201816:00KAPisarzowice3:2 (1:2)Czechowice-Dz. II
29.09.201816:00KABronów4:1 (2:0)Pisarzowice
06.10.201816:00KAPisarzowice4:2 (1:2)Wapienica
13.10.201816:00KAPisarzowice0:2 (0:1)Międzybrodzie
20.10.201815:00KABuczkowice2:1 (1:0)Pisarzowice
27.10.201815:00KAPisarzowice1:3 (0:3)Kobiernice
03.11.201814:00KAGodziszka0:5 (0:0)Pisarzowice
23.03.201915:00KABystra (k. Bielska)1:2 (0:1)Pisarzowice
07.04.201916:00KAKaniów2:6 (0:3)Pisarzowice
13.04.201916:00KAPisarzowice3:1 (1:0)Hecznarowice
20.04.201911:00KAMiędzyrzecze1:3 (1:1)Pisarzowice
27.04.201911:00KAPisarzowice3:1 (1:0)Wilkowice
05.05.201916:00KACzechowice-Dz. II5:0 (2:0)Pisarzowice
11.05.201917:00KAPisarzowice3:4 (2:2)Bronów
18.05.201917:00KAWapienica1:2 (0:2)Pisarzowice
26.05.201917:00KAMiędzybrodzie0:3 (0:1)Pisarzowice
01.06.201917:00KAPisarzowice2:0 (1:0)Buczkowice
08.06.201911:00KAKobiernice0:1 (0:1)Pisarzowice
15.06.201913:00KAPisarzowice3:1 (3:1)Godziszka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201813:30Jaworze4:1 (0:1)Pisarzowice
19.07.2018PisarzowiceWilamowice
30.07.201818:00Niwa Nowa Wieś6:0 (4:0)Pisarzowice
26.01.201917:00Pisarzowice1:3 (0:2)BKS Stal
03.02.201913:00Bestwinka3:4 (0:3)Pisarzowice
17.02.201913:00Puńców7:1 (1:1)Pisarzowice
23.02.201917:00Strumień Polanka Wielka1:6 (1:2)Pisarzowice
02.03.201917:00Pisarzowice3:2 (2:1)Chybie
16.03.201919:00Ligota2:4 (1:1)Pisarzowice
30.03.201915:00Wilamowice2:1 (2:0)Pisarzowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220