KS Kuźnia Ustroń U19

Adres: -

Prezes: -
Kierownik: -
Trener: -

Rok założenia: -
Barwy: -
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.08.201812:002LJBKS Stal U193:1Ustroń U19
22.08.201817:002LJUstroń U190:6Cieszyn U19
25.08.201812:002LJSkoczów U190:1Ustroń U19
29.08.201817:002LJUstroń U194:1Dankowice U19
02.09.201811:002LJJasienica U196:6Ustroń U19
07.09.201810:002LJUstroń U191:2Czaniec U19
12.09.201817:002LJPietrzykowice U19-:-Ustroń U19
23.09.201810:002LJUstroń U199:2Koszarawa U19
30.09.201812:002LJBestwina U191:5Ustroń U19
04.10.201816:002LJChybie U192:2Ustroń U19
07.10.201810:002LJUstroń U199:0Bujaków U19
14.10.201811:002LJGóral U192:1Ustroń U19
21.10.201810:002LJUstroń U194:6Tychy U19
27.10.201812:002LJBBTS II3:0Ustroń U19
04.11.201810:002LJUstroń U194:0Cięcina U19
24.03.201912:002LJUstroń U194:0BKS Stal U19
31.03.201910:002LJCieszyn U192:2Ustroń U19
07.04.201912:002LJUstroń U192:3Skoczów U19
14.04.201915:002LJDankowice U195:4Ustroń U19
22.04.201912:002LJUstroń U192:0Jasienica U19
28.04.201910:002LJCzaniec U194:1Ustroń U19
05.05.201910:002LJUstroń U190:2Chybie U19
12.05.201912:002LJKoszarawa U191:6Ustroń U19
19.05.201914:002LJUstroń U195:0Bestwina U19

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.01.201918:00Ustroń U195:2 (1:2)Brenna
02.02.201915:00Ustroń U191:5 (0:2)Wapienica U19
09.02.201910:00Ustroń U191:1 (0:1)Dębowiec
16.02.201913:00Ustroń U193:2 (1:0)Pogórze
27.02.201919:00Ustroń U193:2 (2:1)Istebna
06.03.201918:30Ustroń U190:5 (0:1)Chybie
15.03.201917:30Ustroń U196:1 (2:1)Pierściec

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2642
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Landek2626
14Gaszowice2625
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220