KS Bystra

Adres: ul. Kowalska 18, 43-360 Bystra
Telefon(y): 508 858 590
E-mail: biuro@ksbystra.pl
WWW: http://www.ksbystra.pl

Prezes: Sebastian Snaczke
Kierownik: Karol Kochaj
Trener: Jakub Habdas (do 4.11.2018 r. Jakub Kania)

Data założenia: 10.04.2013
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion GOSiR Wilkowice
Adres stadionu: ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Witold Dylińskibramkarz
2Radosław Fijakbramkarz
3Jerzy Handzelbramkarz
4Piotr Juraszekbramkarz
5Krzysztof Samborskibramkarz
6Krystian Sosnabramkarz
7Krzysztof Baścikobrońca
8Łukasz Kufelobrońca
9Adrian Łabysobrońca
10Robert Mazurekobrońca
11Eryk Piszczałkaobrońca
12Sebastian Snaczkeobrońca
13Dawid Śleziakobrońca
14Szymon Tarnawaobrońca
15Tyberiusz Botwinapomocnik
16Jakub Cybińskipomocnik
17Sławomir Guzekpomocnik
18Piotr Hrapkowiczpomocnik
19Arkadiusz Komrauspomocnik
20Damian Ligockipomocnik
21Wiktor Matlakpomocnik
22Michał Micorekpomocnik
23Przemysław Musiałpomocnik
24Jakub Oleksypomocnik
25Konrad Opiołapomocnik
26Bartosz Pachnypomocnik
27Michał Pachnypomocnik
28Sławomir Pachnypomocnik
29Maciej Pyćpomocnik
30Rafał Rzepeckipomocnik
31Marek Tajduśpomocnik
32Bartłomiej Wandzelpomocnik
33Adrian Woźnickipomocnik
34Szymon Zającpomocnik
35Jakub Habdasnapastnik
36Mateusz Młynarskinapastnik
37Robert Pochylskinapastnik
38Marcin Siedlarznapastnik

Najlepsi strzelcy

17
Jakub Habdas
11
Wiktor Matlak
4
Szymon Zając
3
Aleksander Wnęczak
2
Bartosz Pachny
1
Jakub Cybiński
Arkadiusz Komraus
Przemysław Musiał
Michał Pachny
Marcin Siedlarz
Szymon Tarnawa
Adrian Woźnicki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPKozy1:3 (1:0)Bystra (k. Bielska)
11.08.201815:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
16.08.201817:00PPRekord II5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
19.08.201816:30KABystra (k. Bielska)2:3 (0:2)Międzybrodzie
25.08.201817:00KABuczkowice4:4 (2:2)Bystra (k. Bielska)
08.09.201817:00KAGodziszka1:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
15.09.201816:00KAWapienica4:1 (2:0)Bystra (k. Bielska)
23.09.201816:30KABystra (k. Bielska)-:-Rekord II
26.09.201816:15KABystra (k. Bielska)2:6 (0:3)Kobiernice
30.09.201816:00KAKaniów2:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
07.10.201815:00KABystra (k. Bielska)1:2 (0:0)Hecznarowice
13.10.201816:00KAMiędzyrzecze2:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
21.10.201815:00KABystra (k. Bielska)0:8 (0:3)Wilkowice
28.10.201813:00KACzechowice-Dz. II7:2 (2:0)Bystra (k. Bielska)
04.11.201814:00KABystra (k. Bielska)0:2 (0:2)Bronów
23.03.201915:00KABystra (k. Bielska)1:2 (0:1)Pisarzowice
31.03.201915:00KAMiędzybrodzie4:2 (1:1)Bystra (k. Bielska)
07.04.201915:00KABystra (k. Bielska)3:0 (1:0)Buczkowice
13.04.201916:00KAKobiernice3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
22.04.201914:00KABystra (k. Bielska)5:2 (3:2)Godziszka
28.04.201915:00KABystra (k. Bielska)4:2 (1:2)Wapienica
12.05.201915:00KABystra (k. Bielska)0:3 (0:1)Kaniów
18.05.201917:00KAHecznarowice1:3 (0:3)Bystra (k. Bielska)
26.05.201915:00KABystra (k. Bielska)1:2 (1:2)Międzyrzecze
01.06.201917:00KAWilkowice1:1 (1:0)Bystra (k. Bielska)
09.06.201915:00KABystra (k. Bielska)1:4 (0:0)Czechowice-Dz. II
15.06.201916:00KABronów8:2 (3:0)Bystra (k. Bielska)

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201816:00Ujsoły2:6 (1:2,0:3,1:1)Bystra (k. Bielska)
10.03.201914:00Trzebinia2:3 (0:2)Bystra (k. Bielska)
17.03.201911:00Bystra (k. Bielska)1:1 (0:0)Pewel Śl.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220