KS Bystra

Adres: ul. Kowalska 18, 43-360 Bystra
Telefon(y): 508 858 590
E-mail: biuro@ksbystra.pl
WWW: http://www.ksbystra.pl

Prezes: Sebastian Snaczke
Kierownik: Karol Kochaj
Trener: Jakub Habdas (do 4.11.2018 r. Jakub Kania)

Data założenia: 10.04.2013
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion GOSiR Wilkowice
Adres stadionu: ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Witold Dylińskibramkarz
2Jerzy Handzelbramkarz
3Piotr Juraszekbramkarz
4Krzysztof Samborskibramkarz
5Krystian Sosnabramkarz
6Krzysztof Baścikobrońca
7Łukasz Kufelobrońca
8Adrian Łabysobrońca
9Robert Mazurekobrońca
10Eryk Piszczałkaobrońca
11Sebastian Snaczkeobrońca
12Dawid Śleziakobrońca
13Szymon Tarnawaobrońca
14Tyberiusz Botwinapomocnik
15Jakub Cybińskipomocnik
16Sławomir Guzekpomocnik
17Piotr Hrapkowiczpomocnik
18Rafał Kłusekpomocnik
19Arkadiusz Komrauspomocnik
20Damian Ligockipomocnik
21Wiktor Matlakpomocnik
22Michał Micorekpomocnik
23Przemysław Musiałpomocnik
24Jakub Oleksypomocnik
25Konrad Opiołapomocnik
26Bartosz Pachnypomocnik
27Michał Pachnypomocnik
28Sławomir Pachnypomocnik
29Maciej Pyćpomocnik
30Rafał Rzepeckipomocnik
31Marek Tajduśpomocnik
32Bartłomiej Wandzelpomocnik
33Adrian Woźnickipomocnik
34Szymon Zającpomocnik
35Jakub Habdasnapastnik
36Mateusz Młynarskinapastnik
37Robert Pochylskinapastnik
38Marcin Siedlarznapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Jakub Habdas
5
Wiktor Matlak
4
Szymon Zając
3
Aleksander Wnęczak
1
Jakub Cybiński
Bartosz Pachny
Michał Pachny
Marcin Siedlarz
Szymon Tarnawa
Adrian Woźnicki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPKozy1:3 (1:0)Bystra (k. Bielska)
11.08.201815:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
16.08.201817:00PPRekord II5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
19.08.201816:30KABystra (k. Bielska)2:3 (0:2)Międzybrodzie
25.08.201817:00KABuczkowice4:4 (2:2)Bystra (k. Bielska)
08.09.201817:00KAGodziszka1:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
15.09.201816:00KAWapienica4:1 (2:0)Bystra (k. Bielska)
23.09.201816:30KABystra (k. Bielska)-:-Rekord II
26.09.201816:15KABystra (k. Bielska)2:6 (0:3)Kobiernice
30.09.201816:00KAKaniów2:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
07.10.201815:00KABystra (k. Bielska)1:2 (0:0)Hecznarowice
13.10.201816:00KAMiędzyrzecze2:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
21.10.201815:00KABystra (k. Bielska)0:8 (0:3)Wilkowice
28.10.201813:00KACzechowice-Dz. II7:2 (2:0)Bystra (k. Bielska)
04.11.201814:00KABystra (k. Bielska)0:2 (0:2)Bronów
23.03.201915:00KABystra (k. Bielska)1:2 (0:1)Pisarzowice
31.03.201915:00KAMiędzybrodzie4:2 (1:1)Bystra (k. Bielska)
07.04.201915:00KABystra (k. Bielska)3:0 (1:0)Buczkowice
13.04.201916:00KAKobiernice3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201816:00Ujsoły2:6 (1:2,0:3,1:1)Bystra (k. Bielska)
10.03.201914:00Trzebinia2:3 (0:2)Bystra (k. Bielska)
17.03.201911:00Bystra (k. Bielska)1:1 (0:0)Pewel Śl.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2138
4Bełk2138
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2134
7Czechowice-Dz.2129
8Wilcza2128
9Radziechowy2124
10Wodzisław2123
11Racibórz2123
12Goczałkowice2122
13Landek2122
14TSP II2022
15Gaszowice2019
16Połomia218
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2346
5Bestwina2345
6Rekord II2337
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2329
13Bestwinka2329
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Pogórze1727
5Goleszów1626
6Istebna1726
7Bąków1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110