PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Ligota

Adres: ul. Wapienicka, 43-518 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): +48 791 036 667 (prezes)
E-mail: lksligota@gmail.com

Prezes: ? (do 31.12.2020 r. Jarosław Brańka)
Kierownik: Tomasz Krzempek
Trener: Zdzisław Hutyra (do 31.10.2020 r. Marek Jacek)

Rok założenia: 1954
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Boisko LKS Ligota
Adres stadionu: ul. Wapienicka 64, 43-518 Czechowice-Dziedzice
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 70m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2005/06
Mistrz Klasy C:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Sebastian Babickibramkarz
2Jarosław Brańkabramkarz
3Sylwester Kunickibramkarz
4Kamil Przemykbramkarz
5Dariusz Turekbramkarz
6Łukasz Czerpakobrońca
7Wojciech Florekobrońca
8Kamil Krzempekobrońca
9Tomasz Torchalskiobrońca
10Michał Więcekobrońca
11Paweł Wydraobrońca
12Damian Ziębaobrońca
13Wojciech Deptuchpomocnik
14Szymon Hantkepomocnik
15Marek Jacekpomocnik
16Szymon Klimczakpomocnik
17Mateusz Kościelnypomocnik
18Sławomir Kufietapomocnik
19Jakub Łaciokpomocnik
20Paweł Łukoszpomocnik
21Paweł Molapomocnik
22Fabian Pstrongpomocnik
23Marcin Słowikpomocnik
24Tomasz Słowikpomocnik
25Krzysztof Strońskipomocnik
26Mateusz Wajspomocnik
27Adam Złotekpomocnik
28Michał Czerpaknapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Adam Złotek
3
Łukasz Czerpak
Michał Czerpak
Marcin Słowik
2
Wojciech Deptuch
Szymon Klimczak
Krzysztof Stroński
1
Wojciech Florek
Paweł Łukosz
Mateusz Wajs
Paweł Wydra

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

01.08.202016:00PPŁodygowice2:9 (1:4)Ligota
08.08.202015:00PPLigota0:2 (0:0)Kozy
15.08.202017:00KABLigota2:0 (1:0)Hecznarowice
22.08.202016:00KABMiędzybrodzie2:1 (1:1)Ligota
29.08.202017:00KABLigota1:3 (0:2)Kobiernice
05.09.202017:30KABLigota2:2 (1:2)Międzyrzecze
12.09.202016:00KABLigota2:4 (0:0)Wilamowice
19.09.202016:00KABBuczkowice3:2 (2:1)Ligota
26.09.202016:00KABLigota0:3 (0:2)Wapienica
03.10.202015:00KABKozy0:1 (0:0)Ligota
10.10.202015:00KABLigota1:3 (0:2)Bystra (k. Bielska)
24.10.202015:00KABBronów2:1 (0:0)Ligota
31.10.202014:00KABLigota1:2 (1:0)Wilkowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.03.202019:00LigotaBronów
27.06.202016:00Zabrzeg1:3 (1:1)Ligota
18.07.202016:00Ligota4:3 (1:1)LKS Rudołtowice-Ćwiklice
25.07.202015:00Ligota1:5 (1:2)Milówka
06.02.202108:00LigotaBujaków
13.02.202119:00Ligota0:0Brenna
21.02.202119:00Ligota2:2 (2:0)LKS Goczałkowice Zdrój II
27.02.202119:00Ligota5:1 (2:0)Kończyce W.

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83