KS Bestwinka

Adres: ul. Sportowa 1, 43-512 Bestwinka
Telefon(y): 322 140 267
WWW: http://bestwinka.futbolowo.pl/

Prezes: Tadeusz Wróbel
Kierownik: Jarosław Walecki
Trener: Tomasz Duleba (do 17.11.2018 r. Tomasz Zużałek)

Rok założenia: 1949
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwone
Nazwa stadionu: Boisko KS Bestwinka
Pojemność stadionu: 300 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2017/2018
Mistrz B Klasy:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Chmielniakbramkarz
2Amadeusz Golikbramkarz
3Wojciech Adamowiczobrońca
4Daniel Korczykobrońca
5Rafał Nyczobrońca
6Szymon Tomalaobrońca
7Michał Więcekobrońca
8Sebastian Bieńkopomocnik
9Rafał Dawidekpomocnik
10Jakub Dudapomocnik
11Daniel Jonkiszpomocnik
12Maciej Kosmatypomocnik
13Paweł Olekpomocnik
14Adrian Pasionekpomocnik
15Patryk Polakpomocnik
16Mateusz Radwańskipomocnik
17Maciej Skęczekpomocnik
18Przemysław Stasicapomocnik
19Klaudiusz Świerczekpomocnik
20Zbigniew Wierzgońpomocnik
21Paweł Wróbelpomocnik
22Krystian Zelekpomocnik
23Tymoteusz Zosułpomocnik
24Bartosz Adamowicznapastnik
25Bartosz Prymulanapastnik
26Piotr Wydmańskinapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Bartosz Adamowicz
4
Daniel Korczyk
Paweł Olek
3
Maciej Kosmaty
Maciej Skęczek
2
Szymon Tomala
1
Jakub Duda
Rafał Nycz
Bartosz Prymula
Piotr Wydmański
Krystian Zelek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

01.08.201817:00PPPisarzowice1:0 (1:0)Bestwinka
05.08.201817:00LOBBestwinka0:0 (0:0)Koszarawa Ż.
11.08.201817:00LOBGóral3:1 (3:0)Bestwinka
15.08.201817:00LOBBestwinka2:2 (2:1)Bestwina
18.08.201817:00LOBŁękawica1:2 (1:1)Bestwinka
26.08.201817:00LOBBestwinka1:1 (1:0)Wisła
12.09.201817:00LOBBestwinka0:1 (0:0)Dankowice
16.09.201815:00LOBKończyce M.1:2 (0:1)Bestwinka
23.09.201816:00LOBBestwinka2:0 (1:0)Puńców
29.09.201816:00LOBSkoczów5:0 (2:0)Bestwinka
07.10.201816:00LOBBestwinka0:7 (0:4)Drogomyśl
14.10.201815:00LOBRajcza1:3 (0:2)Bestwinka
21.10.201815:00LOBBestwinka2:0 (1:0)Chybie
28.10.201814:00LOBBestwinka1:1 (0:0)Zebrzydowice
03.11.201814:00LOBPruchna4:0 (2:0)Bestwinka
11.11.201814:00LOBBestwinka0:1 (0:0)BKS Stal
17.11.201813:00LOBJaworze0:1 (0:1)Bestwinka
10.03.201915:00LOBRekord II4:1 (2:0)Bestwinka
16.03.201915:00LOBKoszarawa Ż.0:2 (0:0)Bestwinka
24.03.201915:00LOBBestwinka0:4 (0:1)Góral
30.03.201915:00LOBBestwina1:0 (0:0)Bestwinka
07.04.201916:00LOBBestwinka1:3 (1:0)Łękawica
14.04.201916:00LOBWisła2:2 (0:1)Bestwinka
20.04.201913:00LOBBestwinka0:1 (0:0)Rekord II
27.04.201917:00LOBDankowice5:0 (2:0)Bestwinka
01.05.201917:00LOBBestwinka2:1 (0:0)Kończyce M.
04.05.201917:00LOBPuńców2:0 (0:0)Bestwinka
12.05.201917:00LOBBestwinka3:4 (2:2)Skoczów
18.05.201915:00LOBDrogomyśl3:1 (2:0)Bestwinka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201815:30Kobiernice1:2 (1:1)Bestwinka
25.07.201818:00Bestwinka4:1 (1:1)1909 Piast
03.02.201913:00Bestwinka3:4 (0:3)Pisarzowice
10.02.201911:00Bestwinka5:1 (1:1)Górnik Brzeszcze
17.02.201913:00Bestwinka3:0 (0:0)Pietrzykowice
22.02.201917:30Bestwinka3:1 (2:1)Kozy
02.03.201917:00BestwinkaLKS Studzienice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220