KS Polonia Łaziska Górne

Adres: ul. Staszica 31B, 43-173 Łaziska Górne
Telefon(y): (32) 322-93-53, 224-81-10
WWW: http://www.polonia.laziska.pl/, http://kibiciepolonilaziska.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Chrószcz
Kierownik: Robert Janecki
Trener: Krystian Odrobinski

Rok założenia: 1927
Barwy: żółto-niebiesko-czarne
Nazwa stadionu: Stadion Miejski
Pojemność stadionu: 4.000 miejsc (858 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 66m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Frankebramkarz
2Maciej Tabackibramkarz
3Dawid Witekbramkarz
4Patryk Bajorobrońca
5Dawid Fuchsobrońca
6Krzysztof Gersokobrońca
7Alan Morczinekobrońca
8Artur Morońobrońca
9Karol Nierządobrońca
10Kamil Uniejewskiobrońca
11Jakub Wagnerobrońca
12Kamil Adamczykpomocnik
13Ireneusz Badurapomocnik
14Piotr Botorpomocnik
15Daniel Fabisiakpomocnik
16Dawid Hewlikpomocnik
17Dawid Kaszokpomocnik
18Łukasz Nieradapomocnik
19Rafał Nierządpomocnik
20Gabriel Nowakpomocnik
21Bartosz Rutkowskipomocnik
22Szymon Słupikpomocnik
23Bartosz Smylapomocnik
24Patryk Widuchpomocnik
25Oskar Wolnypomocnik
26Mateusz Habornapastnik
27Saba Jikianapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Daniel Fabisiak
Saba Jikia
6
Dawid Hewlik
Kamil Uniejewski
3
Kamil Adamczyk
Mateusz Habor
Artur Moroń
2
Ireneusz Badura
Dawid Kaszok
Bartosz Smyla
1
Dawid Fuchs
Patryk Widuch

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LŁaziska Grn.0:1 (0:1)Tychy II
15.08.201817:004LCzaniec1:0 (1:0)Łaziska Grn.
18.08.201817:004LŁaziska Grn.1:1 (0:1)Radziechowy
25.08.201817:004LGaszowice0:0 (0:0)Łaziska Grn.
01.09.201816:004LŁaziska Grn.1:0 (1:0)Bełk
08.09.201816:304LŁaziska Grn.2:2 (1:1)Jasienica
16.09.201816:004LTSP II0:3 (0:1)Łaziska Grn.
22.09.201816:004LŁaziska Grn.1:0 (1:0)Połomia
29.09.201816:004LLandek0:4 (0:3)Łaziska Grn.
06.10.201815:004LŁaziska Grn.1:3 (0:0)Ustroń
13.10.201815:004LŁaziska Grn.1:1 (0:1)Goczałkowice
20.10.201815:004LŁaziska Grn.2:1 (1:1)Wodzisław
27.10.201814:004LRacibórz2:3 (1:0)Łaziska Grn.
03.11.201814:004LŁaziska Grn.1:1 (0:1)Czechowice-Dz.
10.11.201813:304LWilcza1:0 (0:0)Łaziska Grn.
16.03.201911:004LTychy II1:0 (1:0)Łaziska Grn.
23.03.201915:304LŁaziska Grn.1:0 (0:0)Czaniec
30.03.201916:004LRadziechowy1:2 (0:2)Łaziska Grn.
06.04.201911:004LŁaziska Grn.1:1 (0:1)Gaszowice
13.04.201917:004LBełk2:4 (0:1)Łaziska Grn.
20.04.201913:004LJasienica2:1 (1:1)Łaziska Grn.
27.04.201917:004LŁaziska Grn.2:0 (1:0)TSP II
01.05.201917:004LPołomia2:3 (1:1)Łaziska Grn.
11.05.201917:004LUstroń2:3 (1:2)Łaziska Grn.
18.05.201917:004LGoczałkowice5:2 (3:1)Łaziska Grn.
22.05.201918:004LŁaziska Grn.2:3 (1:2)Landek
25.05.201917:004LWodzisław2:3 (1:2)Łaziska Grn.
29.05.201918:004LŁaziska Grn.3:3 (1:2)Racibórz
01.06.201917:004LCzechowice-Dz.0:3 (0:1)Łaziska Grn.
08.06.201917:004LŁaziska Grn.2:0 (0:0)Wilcza

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Łaziska Grn.7:1 (2:1)Jasienica
03.08.201818:00Łaziska Grn.2:0 (1:0)Landek
09.03.201914:00Skoczów2:0 (0:0)Łaziska Grn.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220