LKS Orzeł Kozy

Adres: ul. Przecznia 3, 43-340 Kozy
Telefon(y): +48 534 784 799 (Prezes)
WWW: http://lksorzel.kozy.gmina.pl/

Prezes: Mariusz Polakowski
Kierownik: Marcin Glos
Trener: Rafał Piotrowski

Rok założenia: 1955
Barwy: Żółto - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Kozach
Pojemność stadionu: 400 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 60m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Orszulikbramkarz
2Łukasz Duźniakobrońca
3Dawid Hałatobrońca
4Patryk Nowokobrońca
5Łukasz Pieleszobrońca
6Kacper Polakowskiobrońca
7Piotr Skrudlikobrońca
8Szymon Skrudlikobrońca
9Adrian Handzlikpomocnik
10Jakub Honkiszpomocnik
11Rafał Kłusekpomocnik
12Jakub Kunickipomocnik
13Łukasz Kwaśnypomocnik
14Przemysław Łońskipomocnik
15Marek Makarewiczpomocnik
16Daniel Mańkowskipomocnik
17Michał Marańdapomocnik
18Michał Mroczekpomocnik
19Jakub Mrozekpomocnik
20Przemysław Pieleszpomocnik
21Grzegorz Pudapomocnik
22Marcin Stefanowiczpomocnik
23Kacper Szłapapomocnik
24Łukasz Szołuchapomocnik
25Marek Szymańskipomocnik
26Dawid Żurekpomocnik
27Roman Cholewanapastnik
28Arkadiusz Majdońnapastnik
29Artur Pawnapastnik
30Adrian Strączkowskinapastnik
31Przemysław Zonteknapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Jakub Kunicki
9
Dawid Żurek
7
Dawid Hałat
Patryk Nowok
3
Przemysław Zontek
2
Roman Cholewa
Adrian Handzlik
Przemysław Pielesz
Grzegorz Puda
1
Artur Paw
Łukasz Pielesz
Kacper Polakowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPKozy1:3 (1:0)Bystra (k. Bielska)
25.08.201816:00KBKozy1:0 (1:0)Mazańcowice
08.09.201816:00KBKozy3:3 (1:0)Bujaków
15.09.201816:00KBRybarzowice4:3 (4:2)Kozy
22.09.201816:00KBKozy6:2 (2:2)Grodziec
30.09.201814:00KBWilamowice6:1 (4:0)Kozy
06.10.201816:00KBKozy4:1 (1:0)Zabrzeg
13.10.201816:00KBŁodygowice0:5 (0:3)Kozy
20.10.201815:00KBKozy3:0 (0:0)Kalna
28.10.201814:00KBLigota0:3 (0:2)Kozy
14.04.201917:00KBMazańcowice0:2 (0:0)Kozy
20.04.201911:00KBKozy4:1 (3:0)Ligota
27.04.201917:00KBBujaków1:2 (1:1)Kozy
04.05.201916:00KBKozy4:1 (1:0)Rybarzowice
11.05.201917:00KBGrodziec2:5 (1:1)Kozy
18.05.201916:00KBKozy3:6 (2:1)Wilamowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201818:00Czechowice-Dz. II6:4 (1:2)Kozy
07.08.201818:00Kaniów7:1 (3:0)Kozy
10.02.201915:00Kozy3:5 (0:3)Kamionka Mikołów
17.02.201913:30Kozy4:3 (4:0)Czarni Kozłowa Góra
22.02.201917:30Bestwinka3:1 (2:1)Kozy
24.02.201915:00Kozy2:1 (0:0)Czapla Kryry
06.03.201918:00Kobiernice6:2 (3:1)Kozy
24.03.201915:00Kozy3:1 (1:1)Słotwina
30.03.201916:00Kozy10:0 (4:0)Iskrzyczyn
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220