KP Unia Racibórz

Adres: ul. Srebrna 12, 47-700 Racibórz
Telefon(y): 602 630 611
E-mail: kpunia@o2.pl
WWW: http://www.kpunia.raciborz.com.pl

Prezes: Abdullah Cimen
Kierownik: Zenon Adamiak
Trener: Piotr Hauder-od 16.05.2018 Paweł Krzysztoporski

Rok założenia: 1946
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion OSiR w Raciborzu
Pojemność stadionu: 2500 miejsc (1140 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 76m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marek Adamiecbramkarz
2Aleksander Plutabramkarz
3Dominik Czerepakobrońca
4Łukasz Plochobrońca
5Paweł Woniakowskiobrońca
6Dariusz Binekpomocnik
7Rafał Chałupińskipomocnik
8Szymon Gałeckipomocnik
9Mateusz Kocotpomocnik
10Bartosz Łagoszpomocnik
11Kamil Łątkowskipomocnik
12Paweł Miąsikpomocnik
13Dawid Miguspomocnik
14Marcin Miziapomocnik
15Mateusz Pientkapomocnik
16Jarosław Plewapomocnik
17Marek Prusickipomocnik
18Mateusz Rajdapomocnik
19Bartosz Remieńpomocnik
20Michał Ryckapomocnik
21Bogusław Sobekpomocnik
22Paweł Stępińskipomocnik
23Kamil Trontpomocnik
24Mateusz Trzeciakpomocnik
25Mateusz Trzęsińskipomocnik
26Mateusz Wowrapomocnik
27Łukasz Zapotocznypomocnik
28Jonatan Dominnapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Paweł Woniakowski
12
Mateusz Kocot
4
Dominik Czerepak
Sebastian Kapinos
3
Rafał Chałupiński
Jonatan Domin
Marcin Mizia
Bartosz Remień
2
Mateusz Pientka
Marek Prusicki
1
Kamil Łątkowski
Jarosław Plewa
Łukasz Zapotoczny

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LWilcza2:1 (0:1)Racibórz
19.08.201717:004LRacibórz3:2 (2:1)Radziechowy
26.08.201717:004LLędziny1:1 (0:0)Racibórz
02.09.201716:004LRacibórz2:2 (0:1)Ustroń
09.09.201716:004LRacibórz0:1 (0:0)Wodzisław
16.09.201711:004LTychy II4:2 (2:1)Racibórz
30.09.201716:004LBełk4:1 (3:1)Racibórz
07.10.201715:004LRacibórz2:3 (0:3)TSP II
14.10.201715:004LCzaniec1:0 (1:0)Racibórz
21.10.201715:004LRacibórz3:1 (0:0)Landek
04.11.201713:004LRacibórz5:3 (2:1)Skoczów
11.11.201713:004LGoczałkowice2:2 (0:2)Racibórz
18.11.201713:004LRacibórz2:3 (1:2)Bytom
25.11.201713:304LRacibórz3:2 (1:1)Jasienica
24.03.201815:304LRadziechowy0:2 (0:2)Racibórz
31.03.201813:004LRacibórz3:1 (2:0)Lędziny
04.04.201817:004LGaszowice2:1 (1:0)Racibórz
07.04.201817:004LUstroń1:1 (1:1)Racibórz
15.04.201817:004LWodzisław3:0 (2:0)Racibórz
21.04.201817:004LRacibórz2:2 (0:2)Tychy II
28.04.201817:004LJasienica3:0 (0:0)Racibórz
01.05.201817:004LRacibórz1:2 (0:2)Bełk
06.05.201817:004LTSP II3:0 (1:0)Racibórz
09.05.201818:004LRacibórz0:1 (0:0)Wilcza
12.05.201817:004LRacibórz1:1 (0:0)Czaniec
19.05.201817:004LLandek2:2 (1:1)Racibórz
26.05.201817:004LRacibórz5:2 (3:2)Gaszowice
30.05.201818:004LSkoczów3:2 (2:1)Racibórz
02.06.201817:004LRacibórz3:0 (1:0)Goczałkowice
09.06.201817:004LBytom2:3 (0:0)Racibórz

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.2017Racibórz1:2 (1:1)TSP II
10.02.201815:30TSP II3:5 (3:1)Racibórz
24.02.201811:00Landek1:3 (1:2)Racibórz
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201