UKS Rotuz Bronów

Adres: ul. Kolorowa 2, 43-502 Czechowice
Telefon(y): 539 010 030
E-mail: jakub.brzuska@gmail.com
WWW: http://www.rotuz.pl

Prezes: Jakub Brzuska
Kierownik: Jakub Brzuska
Trener: Bartłomiej Świerkot i Witold Szczepanik

Rok założenia: 2011
Barwy: Czarno - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Rotuza Bronów
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 95m. x 50m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Filapekbramkarz
2Łukasz Krystabramkarz
3Bartłomiej Przybyłabramkarz
4Bartłomiej Bieńkoobrońca
5Jakub Brzuskaobrońca
6Kamil Ciesielczykobrońca
7Kamil Falewskiobrońca
8Bartłomiej Ferugaobrońca
9Daniel Gaszczykobrońca
10Marcin Gorzelnikobrońca
11Łukasz Miszczakobrońca
12Patryk Szczelinaobrońca
13Andrzej Tomalikobrońca
14Jakub Banetpomocnik
15Joachim Banetpomocnik
16Krystian Cyrońpomocnik
17Konrad Dzidapomocnik
18Daniel Ferugapomocnik
19Marcin Ferugapomocnik
20Jakub Janikpomocnik
21Jakub Karczyńskipomocnik
22Marek Kopećpomocnik
23Piotr Łukoszpomocnik
24Michał Mazurpomocnik
25Jarosław Papkojpomocnik
26Damian Podsiadłopomocnik
27Rafał Staniszpomocnik
28Adrian Szczelinapomocnik
29Witold Szczepanikpomocnik
30Bartłomiej Świerkotpomocnik
31Paweł Zawadapomocnik
32Tomasz Sosnanapastnik
33Mateusz Wronkanapastnik

Najlepsi strzelcy

23
Łukasz Miszczak
7
Konrad Dzida
5
Bartłomiej Świerkot
4
Jarosław Papkoj
2
Bartłomiej Feruga
Marcin Feruga
Patryk Szczelina
1
Jakub Banet
Joachim Banet
Bartłomiej Bieńko
Daniel Gaszczyk
Jakub Janik
Mateusz Wronka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPBronów2:2 (1:1) k. 4:1Hecznarowice
18.08.201815:00KAKaniów6:4 (6:1)Bronów
22.08.201817:30PPBronów1:1 (1:1) k. 5:3BKS Stal
25.08.201816:00KAHecznarowice0:4 (0:2)Bronów
29.08.201818:00KABronów2:5 (0:4)Rekord II
01.09.201817:00KAMiędzyrzecze4:0 (2:0)Bronów
04.09.201817:30PPBronów1:11 (0:5)Rekord
08.09.201816:00KABronów3:3 (1:2)Wilkowice
16.09.201816:00KACzechowice-Dz. II9:0 (2:0)Bronów
23.09.201816:00KABronów3:4 (2:1)Wapienica
29.09.201816:00KABronów4:1 (2:0)Pisarzowice
07.10.201816:00KAMiędzybrodzie0:3 (0:2)Bronów
14.10.201816:00KABronów5:0 (3:0)Buczkowice
21.10.201814:00KAKobiernice1:4 (0:2)Bronów
27.10.201815:00KABronów4:0 (2:0)Godziszka
04.11.201814:00KABystra (k. Bielska)0:2 (0:2)Bronów
30.03.201915:00KABronów5:2 (0:2)Kaniów
06.04.201916:00KABronów3:2 (1:1)Hecznarowice
13.04.201916:00KABronów0:3 (0:2)Międzyrzecze
20.04.201911:00KAWilkowice1:1 (0:1)Bronów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201817:00Rajcza10:3 (6:2)Bronów
26.07.201819:00Bronów4:4 (3:3)Łękawica
28.07.201817:00LeśnaBronów
07.08.201818:00Pruchna5:2 (2:1)Bronów
09.02.201919:00Bronów4:1 (2:1)BBTS II
23.02.201913:00Bronów0:6 (0:2)BKS Stal
26.02.201919:00Bronów0:8 (0:3)Bestwina
03.03.201919:00Bronów7:3 (4:1)Zabłocie
09.03.201915:00Bronów6:1 (2:1)Chybie
16.03.201917:00Węgierska G.4:1 (0:0)Bronów
24.03.201915:30Bronów3:7 (2:4)Pietrzykowice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220