MRKS Czechowice-Dziedzice

Adres: ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): +48 692 491 460
WWW: http://mrks.czechowice.pl/

Prezes: Krzysztof Adamiec
Kierownik: Marcin Chodur
Trener: Piotr Mrozek

Rok założenia: 1921
Barwy: Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: MOSiR Czechowice Dziedzice
Pojemność stadionu: 2500 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 75m.

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 1953
Wicemistrz IV Ligi Śląskiej - 2000/2001
Mistrz Ligi Okręgowej - 2002/2003, 2008/2009, 2017/2018
Mistrz Klasy A - 1957, 1963/1964, 1968/1969, 1971/1972

Zdobywca PP Podokręgu - 2006/2007,
Finalista PP Podokręgu - 2001/2002,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krzysztof Kozikbramkarz
2Dominik Krausbramkarz
3Kamil Cichuraobrońca
4Ariel Dzionskoobrońca
5Kacper Fujawaobrońca
6Michał Jakubekobrońca
7Szymon Jastrzębskiobrońca
8Jakub Wojtyłaobrońca
9Marcin Zarychtaobrońca
10Rafał Żurekobrońca
11Rafał Adamczykpomocnik
12Kamil Bezakpomocnik
13Sebastian Bieńkopomocnik
14Daniel Ferugapomocnik
15Adrian Herokpomocnik
16Jakub Kwaśnypomocnik
17Krystian Patrońpomocnik
18Jakub Raszkapomocnik
19Damian Szczęsnypomocnik
20Łukasz Szędzielarzpomocnik
21Krzysztof Chrapeknapastnik
22Kamil Jonkisznapastnik
23Michał Przemyknapastnik
24Mateusz Wajdziknapastnik

Najlepsi strzelcy


3
Damian Szczęsny
1
Rafał Adamczyk
Kamil Jonkisz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201816:004LTSP II1:1 (0:1)Czechowice-Dz.
15.08.201817:004LCzechowice-Dz.5:0 (1:0)Połomia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201809:00Czechowice-Dz.4:2 (2:2)Skoczów
21.07.201811:00Czechowice-Dz.2:1 (0:0)Siewierz
25.07.201818:00Czechowice-Dz.1:0 (1:0)Tychy II
28.07.201810:00Pszczyna1:6 (0:4)Czechowice-Dz.
03.08.201818:00Czechowice-Dz.5:4 (1:1,1:0,1:1,2:2)GKS Tychy U19

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Kalna 00
2Rybarzowice00
3Bujaków00
4Ligota00
5Mazańcowice00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kaczyce00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Ochaby00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Golasowice00