PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

MRKS Czechowice-Dziedzice

Adres: ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): +48 692 491 460
E-mail: mrks@czechowice.pl
WWW: http://mrks.czechowice.pl/

Prezes: Krzysztof Adamiec
Kierownik: Marcin Chodur
Trener: Jarosław Kupis

Rok założenia: 1921
Barwy: Czerwono - Czarne
Adres stadionu:

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 1953
Wicemistrz IV Ligi Śląskiej - 2000/2001
Mistrz Ligi Okręgowej - 2002/2003, 2008/2009, 2017/2018
Mistrz Klasy A - 1957, 1963/1964, 1968/1969, 1971/1972

Zdobywca PP Podokręgu - 2006/2007,
Finalista PP Podokręgu - 2001/2002,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Kopećbramkarz
2Jakub Świerczek bramkarz
3Krzysztof Żerdkabramkarz
4Romain Bazinobrońca
5Marcin Chrobakobrońca
6Konrad Gondkoobrońca
7Dawid Gurawskiobrońca
8Arkadiusz Łukoszobrońca
9Marcin Sztorcobrońca
10Szymon Światłowskiobrońca
11Piotr Witkowskiobrońca
12Mateusz Wójcikobrońca
13Mateusz Wranaobrońca
14Marcin Zarychtaobrońca
15Zbigniew Zdonekobrońca
16Rafał Żurekobrońca
17Rafał Adamczykpomocnik
18Błażej Adamiecpomocnik
19Daniel Bryczekpomocnik
20Dominik Gałanpomocnik
21Adrian Herokpomocnik
22Kamil Kuśmierczykpomocnik
23Wojciech Lorancpomocnik
24Kacper Polakowskipomocnik
25Jakub Przewoźnikpomocnik
26Jakub Raszkapomocnik
27Łukasz Szędzielarzpomocnik
28Mateusz Tomkopomocnik
29Rafał Żurekpomocnik
30Michał Adamusnapastnik
31Kamil Jonkisznapastnik
32Dominik Kopećnapastnik
33Mateusz Kubicanapastnik
34Karol Lewandowskinapastnik
35Michał Przemyknapastnik
36Grzegorz Sztorcnapastnik
37Mateusz Wajdziknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Kamil Jonkisz
5
Mateusz Wrana
2
Jakub Raszka
Łukasz Szędzielarz
1
Dawid Gurawski
Michał Przemyk
Mateusz Wajdzik
Rafał Żurek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

01.08.202017:004LCzechowice-Dz.1:1 (0:1)Landek
05.08.202017:30PPJasienica2:2 (1:1) k. 4:3Czechowice-Dz.
08.08.202017:004LUstroń0:3 (0:1)Czechowice-Dz.
15.08.202017:004LCzechowice-Dz.2:1 (2:1)TSP II
22.08.202017:004LPszczyna0:1 (0:0)Czechowice-Dz.
29.08.202017:004LCzechowice-Dz.2:3 (1:0)Jasienica
05.09.202016:004LŁękawica2:0 (0:0)Czechowice-Dz.
09.09.202017:004LCzaniec1:4 (0:2)Czechowice-Dz.
12.09.202016:004LCzechowice-Dz.1:1 (1:0)Rozwój
19.09.202016:004LKsiążenice3:2 (1:2)Czechowice-Dz.
26.09.202016:004LCzechowice-Dz.1:2 (0:2)Bełk
03.10.202015:004LOdra Centrum2:0 (1:0)Czechowice-Dz.
24.10.202015:004LCzechowice-Dz.1:3 (1:1)Tychy II
31.10.202014:004LTurza Śl.2:0 (1:0)Czechowice-Dz.
11.11.202014:004LCzechowice-Dz.1:2 (0:1)Odra

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.06.202011:00Bełk1:0 (0:0)Czechowice-Dz.
01.07.202017:30Czechowice-Dz.4:2 (2:2)Skoczów
04.07.202011:00AKS Beskid Andrychów 0:0Czechowice-Dz.
08.07.202018:30Czechowice-Dz.6:1 (4:0)Koszarawa Ż.
15.07.202018:00Czechowice-Dz.1:1 (0:0)Rekord
18.07.202013:00Jaworze1:4 (0:1)Czechowice-Dz.
23.01.202111:00Czechowice-Dz.4:2 (1:0)Rekord II

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83