MRKS Czechowice-Dziedzice

Adres: ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): +48 692 491 460
WWW: http://mrks.czechowice.pl/

Prezes: Krzysztof Adamiec
Kierownik: Marcin Chodur
Trener: Piotr Mrozek

Rok założenia: 1921
Barwy: Czerwono - Czarne
Adres stadionu:

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 1953
Wicemistrz IV Ligi Śląskiej - 2000/2001
Mistrz Ligi Okręgowej - 2002/2003, 2008/2009, 2017/2018
Mistrz Klasy A - 1957, 1963/1964, 1968/1969, 1971/1972

Zdobywca PP Podokręgu - 2006/2007,
Finalista PP Podokręgu - 2001/2002,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krzysztof Kozikbramkarz
2Dominik Krausbramkarz
3Mateusz Skwirutbramkarz
4Kamil Cichuraobrońca
5Ariel Dzionskoobrońca
6Kacper Fujawaobrońca
7Tomasz Górkiewiczobrońca
8Michał Jakubekobrońca
9Szymon Jastrzębskiobrońca
10Jakub Wojtyłaobrońca
11Marcin Zarychtaobrońca
12Rafał Żurekobrońca
13Rafał Adamczykpomocnik
14Kamil Bezakpomocnik
15Daniel Ferugapomocnik
16Adrian Herokpomocnik
17Krystian Patrońpomocnik
18Jakub Raszkapomocnik
19Damian Szczęsnypomocnik
20Łukasz Szędzielarzpomocnik
21Krzysztof Chrapeknapastnik
22Kamil Jonkisznapastnik
23Damian Oczkonapastnik
24Michał Przemyknapastnik
25Mateusz Wajdziknapastnik

Najlepsi strzelcy


6
Damian Szczęsny
4
Kamil Jonkisz
Łukasz Szędzielarz
3
Krystian Patroń
2
Rafał Adamczyk
Daniel Feruga
Mateusz Wajdzik
1
Kamil Bezak
Krzysztof Chrapek
Tomasz Górkiewicz
Michał Jakubek
Damian Oczko
Michał Przemyk
Rafał Żurek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201816:004LTSP II1:1 (0:1)Czechowice-Dz.
15.08.201817:004LCzechowice-Dz.5:0 (1:0)Połomia
18.08.201817:004LLandek1:2 (0:0)Czechowice-Dz.
22.08.201817:30PPPisarzowice0:4 (0:2)Czechowice-Dz.
25.08.201817:004LCzechowice-Dz.2:2 (1:0)Ustroń
01.09.201816:004LCzechowice-Dz.1:1 (1:1)Goczałkowice
05.09.201817:00PPCzechowice-Dz.2:2 (1:1) k. 4:5Jasienica
08.09.201816:004LCzechowice-Dz.0:3 (0:0)Wodzisław
15.09.201816:004LRacibórz3:1 (2:1)Czechowice-Dz.
22.09.201816:004LBełk0:0 (0:0)Czechowice-Dz.
29.09.201816:004LCzechowice-Dz.1:0 (1:0)Wilcza
07.10.201811:004LTychy II1:3 (0:1)Czechowice-Dz.
14.10.201815:004LCzechowice-Dz.0:2 (0:0)Czaniec
20.10.201815:004LCzechowice-Dz.3:1 (0:0)Radziechowy
27.10.201814:004LCzechowice-Dz.4:0 (2:0)Gaszowice
03.11.201814:004LŁaziska Grn.1:1 (0:1)Czechowice-Dz.
10.11.201813:304LJasienica1:1 (1:1)Czechowice-Dz.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201809:00Czechowice-Dz.4:2 (2:2)Skoczów
21.07.201811:00Czechowice-Dz.2:1 (0:0)Siewierz
25.07.201818:00Czechowice-Dz.1:0 (1:0)Tychy II
28.07.201810:00Pszczyna1:6 (0:4)Czechowice-Dz.
03.08.201818:00Czechowice-Dz.5:4 (1:1,1:0,1:1,2:2)GKS Tychy U19

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110