LKS Metal WG - Skałka Żabnica

Adres: ul. 3 Maja 4a, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): +48 338 641 196
WWW: http://skalkazabnica.futbolowo.pl

Prezes: Józef Żyrek
Kierownik: Leszek Kupczak
Trener: Zbigniew Skórzak (do 23.09.2017 r. Szymon Stawowy)

Rok założenia: 1982
Barwy: Zielono - Białe
Nazwa stadionu: Stadion Metalu Węgierska Górka
Pojemność stadionu: 900 miejsc (400 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 75m.

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 2010/2011
Mistrz IV Ligi Śląskiej - 2008/2009
Mistrz Ligi Okręgowej - 2005/2006
Mistrz Klasy A - 1993/94, 2002/2003

Zdobywca PP Podokręgu - 2010/2011
Finalista PP Podokręgu - 2007/2008

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Anatolii Kozachukbramkarz
2Wojciech Mrokbramkarz
3Marcin Górnyobrońca
4Łukasz Grabowieckiobrońca
5Marcin Koźlikobrońca
6Mateusz Kumorekobrońca
7Zbigniew Skórzakobrońca
8Tomasz Strzałkaobrońca
9Kornel Adamuspomocnik
10Dominik Błachutpomocnik
11Marcin Dobranowskipomocnik
12Grzegorz Kalamuspomocnik
13Marcin Kochutekpomocnik
14Mateusz Małaczekpomocnik
15Daniel Szwarcpomocnik
16Krystian Zelekpomocnik
17Dariusz Chowaniecnapastnik
18Tomasz Gąsioreknapastnik
19Szymon Kupczaknapastnik
20Dominik Nataneknapastnik
21Robert Orzełnapastnik
22Damian Pękalanapastnik
23Paweł Suskinapastnik
24Adrian Szwarcnapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Dariusz Chowaniec
10
Dominik Natanek
8
Adrian Szwarc
3
Kornel Adamus
1
Marcin Górny
Grzegorz Kalamus
Marcin Koźlik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00LOBDankowice4:4 (2:3)Żabnica
12.08.201716:00LOBŻabnica1:2 (1:1)Koszarawa Ż.
19.08.201717:00LOBZebrzydowice2:1 (0:1)Żabnica
26.08.201716:00LOBŻabnica1:2 (1:1)Leśna
02.09.201717:00LOBJaworze3:3 (1:1)Żabnica
06.09.201717:30PPUjsoły0:3 (0:0)Żabnica
09.09.201716:00LOBŻabnica2:5 (0:3)Łękawica
13.09.201716:30PPLeśna2:4 (0:1)Żabnica
16.09.201716:30LOBPuńców4:1 (2:1)Żabnica
30.09.201716:00LOBBestwina2:0 (1:0)Żabnica
07.10.201716:00LOBŻabnica3:2 (0:0)Wilkowice
11.10.201716:00LOBŻabnica1:5 (1:2)Góral
14.10.201716:00LOBChybie3:1 (2:0)Żabnica
21.10.201715:00LOBŻabnica0:0 (0:0)Pruchna
28.10.201714:00LOBDrogomyśl6:1 (2:1)Żabnica
04.11.201714:00LOBCzechowice-Dz.3:2 (1:1)Żabnica
11.11.201714:00LOBŻabnica2:5 (1:1)Wisła
04.03.201815:00PPŻabnica1:1 (0:1)Góral
31.03.201813:00LOBŻabnica2:1 (2:0)Zebrzydowice
08.04.201817:00LOBLeśna0:2 (0:2)Żabnica
14.04.201816:00LOBŻabnica3:2 (1:2)Jaworze
21.04.201816:00LOBŁękawica2:1 (0:0)Żabnica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201716:00Pisarzowice0:0Żabnica
26.07.201718:30LKS Jawiszowice8:4 (4:2)Żabnica
29.07.201716:00Radziechowy10:1 (5:1)Żabnica
04.02.201813:00PietrzykowiceŻabnica
11.02.201813:00Lipowa0:7 (0:4)Żabnica
17.02.201818:00Rekord U19 II9:2 (1:0)Żabnica
24.02.201810:00Milówka5:3 (3:1)Żabnica
08.03.201818:30Żabnica3:2 (1:0)Jałowiec Stryszawa
10.03.201818:00Rajcza1:0 (0:0)Żabnica
24.03.201813:00Żabnica4:4 (0:1)Drogomyśl

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131