LKS Przełom Kaniów

Adres: Ul. Batalionów Chłopskich 23, 43-512 Kaniów
Telefon(y): +48 730 089 316 (Prezes)
E-mail: biuroprzelomu@o2.pl
WWW: http://www.przelom-kaniow.info

Prezes: Wieczorek Grzegorz
Kierownik: Łukasz Jonkisz
Trener: Wiesław Kucharski

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Przełom Kaniów
Pojemność stadionu: 800 (300 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 97m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Iwaniecbramkarz
2Wojciech Jonkiszbramkarz
3Seweryn Stecbramkarz
4Piotr Bąkobrońca
5Wojciech Czulakobrońca
6Marek Farugaobrońca
7Sławomir Głombekobrońca
8Marcin Januszobrońca
9Sebastian Niemczykobrońca
10Kornel Ryszkaobrońca
11Michał Szymaobrońca
12Kamil Wójtowiczobrońca
13Krzysztof Buckipomocnik
14Patryk Ciućkapomocnik
15Szymon Dunatpomocnik
16Jan Francuzpomocnik
17Kamil Górapomocnik
18Mateusz Grygierzecpomocnik
19Krzysztof Jaroszpomocnik
20Marcin Jaszekpomocnik
21Mateusz Kalpomocnik
22Krzysztof Kocierzpomocnik
23Michał Kóskapomocnik
24Szymon Kóskapomocnik
25Wojciech Kubiespomocnik
26Patryk Nazimpomocnik
27Marcin Stryczekpomocnik
28Przemysław Szczypkapomocnik
29Adrian Damaznapastnik
30Dominik Domkanapastnik
31Robert Jurczyganapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Robert Jurczyga
12
Dominik Domka
9
Kamil Góra
5
Szymon Kóska
2
Piotr Bąk
Krzysztof Jarosz
1
Patryk Ciućka
Wojciech Czulak
Adrian Damaz
Szymon Dunat
Marek Faruga
Sławomir Głombek
Wojciech Kubies
Kornel Ryszka
Przemysław Szczypka
Michał Szyma

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201818:00KACzechowice-Dz. II6:2 (4:0)Kaniów
18.08.201815:00KAKaniów6:4 (6:1)Bronów
25.08.201817:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Kaniów
02.09.201816:00KAKaniów2:2 (1:2)Międzybrodzie
08.09.201817:00KABuczkowice0:2 (0:1)Kaniów
16.09.201816:00KAKaniów2:1 (1:0)Kobiernice
22.09.201816:00KAGodziszka2:2 (0:2)Kaniów
30.09.201816:00KAKaniów2:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
07.10.201815:00KARekord II-:-Kaniów
13.10.201816:00KAWapienica2:3 (2:3)Kaniów
21.10.201815:00KAKaniów1:2 (0:1)Hecznarowice
27.10.201815:00KAMiędzyrzecze5:3 (2:2)Kaniów
04.11.201814:00KAKaniów1:7 (1:4)Wilkowice
23.03.201915:00KAKaniów2:4 (1:1)Czechowice-Dz. II
30.03.201915:00KABronów5:2 (0:2)Kaniów
07.04.201916:00KAKaniów2:6 (0:3)Pisarzowice
14.04.201916:00KAMiędzybrodzie2:1 (0:1)Kaniów
20.04.201911:00KAKaniów3:3 (0:1)Buczkowice
27.04.201916:00KAKobiernice2:2 (0:0)Kaniów
04.05.201916:00KAKaniów6:0 (2:0)Godziszka
12.05.201915:00KABystra (k. Bielska)0:3 (0:1)Kaniów
26.05.201916:00KAKaniów0:2 (0:1)Wapienica
01.06.201917:00KAHecznarowice2:3 (1:1)Kaniów
09.06.201916:00KAKaniów1:2 (1:0)Międzyrzecze
15.06.201916:00KAWilkowice2:2 (1:1)Kaniów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Kaniów1:3 (1:3)LKS Rydułtowice-Ćwiklice
27.07.201818:00LKS Goczałkowice Zdrój II2:1 (1:0)Kaniów
04.08.201817:00Kaniów1:5 (1:1)TSP II
07.08.201818:00Kaniów7:1 (3:0)Kozy
03.02.201917:00Kaniów4:3 (1:3)Górnik Brzeszcze
09.02.201915:00Kaniów3:2 (2:1)LKS Goczałkowice Zdrój II
16.02.2019KaniówHetman Katowice
09.03.201916:00Kaniów4:0 (2:0)LKS 35 Gierałtowice
16.03.201916:00Kaniów6:0 (2:0)Ochaby
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220