LKS Przełom Kaniów

Adres: Ul. Batalionów Chłopskich 23, 43-512 Kaniów
Telefon(y): +48 730 089 316 (Prezes)
E-mail: biuroprzelomu@o2.pl
WWW: http://www.przelom-kaniow.info

Prezes: Wieczorek Grzegorz
Kierownik: Łukasz Jonkisz
Trener: Wiesław Kucharski

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Przełom Kaniów
Pojemność stadionu: 800 (300 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 97m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Owczarzbramkarz
2Rafał Twardowskibramkarz
3Piotr Bąkobrońca
4Wojciech Czulakobrońca
5Marek Farugaobrońca
6Sławomir Głombekobrońca
7Sebastian Niemczykobrońca
8Kornel Ryszkaobrońca
9Damian Woźniakobrońca
10Patryk Ciućkapomocnik
11Dawid Ćwiekpomocnik
12Szymon Dunatpomocnik
13Mateusz Grygierzecpomocnik
14Wojciech Janeczkopomocnik
15Krzysztof Jaroszpomocnik
16Marcin Jaszekpomocnik
17Kamil Kimlapomocnik
18Błażej Kłodapomocnik
19Krzysztof Kocierzpomocnik
20Michał Kóskapomocnik
21Szymon Kóskapomocnik
22Wojciech Kubiespomocnik
23Kamil Kucharczykpomocnik
24Patryk Nazimpomocnik
25Dariusz Siwekpomocnik
26Marcin Stryczekpomocnik
27Przemysław Szczypkapomocnik
28Robert Jurczyganapastnik
29Łukasz Zdebnapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Piotr Bąk
3
Patryk Ciućka
Robert Jurczyga
Szymon Kóska
2
Mateusz Grygierzec
Wojciech Kubies
Łukasz Zdeb
1
Dawid Ćwiek
Szymon Dunat
Marek Faruga
Krzysztof Jarosz
Krzysztof Kocierz
Kornel Ryszka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

17.08.201915:00KABKaniów1:1 (0:0)Bronów
25.08.201916:00KABMiędzybrodzie0:2 (0:2)Kaniów
01.09.201916:00KABKaniów1:2 (0:0)Międzyrzecze
07.09.201916:00KABWilamowice1:0 (0:0)Kaniów
15.09.201916:00KABKaniów6:4 (5:2)Bystra (k. Bielska)
22.09.201915:00KABKaniów4:4 (2:2)Wapienica
28.09.201916:00KABPisarzowice0:1 (0:1)Kaniów
06.10.201915:00KABKaniów6:0 (2:0)Wilkowice
12.10.201915:00KABHecznarowice1:1 (1:0)Kaniów
20.10.201915:00KABKaniów3:0 (1:0)Buczkowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1123
2Odra1123
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów112
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84