TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

Adres: ul. Rychlińskiego 19
Telefon(y): 334 983 988, 334 975 215
WWW: http://www.tspodbeskidzie.pl

Prezes: Tomasz Mikołajko
Kierownik: Tomasz Bargieła
Trener: Piotr Bogusz

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Boisko, ul. Młyńska
Pojemność stadionu: 750
Wymiary boiska: 102m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Fabisiakbramkarz
2Kamil Lechbramkarz
3Arkadiusz Leszczyńskibramkarz
4Rafał Leszczyńskibramkarz
5Mikołaj Gibasobrońca
6Gigi Gurgenidzeobrońca
7Kamil Koszelaobrońca
8Krystian Kujawaobrońca
9Mariusz Magieraobrońca
10Marcin Sierczynskiobrońca
11Mikołaj Bikpomocnik
12Damian Chmielpomocnik
13Kacper Gachpomocnik
14Kacper Gaworpomocnik
15Konrad Gutowskipomocnik
16Bartosz Jarochpomocnik
17Arkadiusz Jaworskipomocnik
18Kajetan Jendryczkopomocnik
19Kacper Kostorzpomocnik
20Miłosz Kozakpomocnik
21Szymon Królakpomocnik
22Szymon Machalicapomocnik
23Filip Matuszczykpomocnik
24Paweł Moskwikpomocnik
25Paweł Oleksypomocnik
26Adrian Pinderapomocnik
27Tomasz Podgórskipomocnik
28Maksymilian Pykapomocnik
29Szymon Riabowskipomocnik
30Peter Sladekpomocnik
31Sebastian Smolarzpomocnik
32Marcin Sobczakpomocnik
33Szymon Sobczakpomocnik
34Krzysztof Walkiewiczpomocnik
35Kamil Wiktorskipomocnik
36Zbigniew Wojciechowskipomocnik
37Szymon Zgardapomocnik
38Ľuboš Kolárnapastnik
39Bartłomiej Kręcichwostnapastnik
40Damian Oczkonapastnik
41Daniel Stancliknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Szymon Królak
5
Damian Oczko
4
Kacper Gach
3
Bartłomiej Kręcichwost
Adrian Pindera
2
Arkadiusz Jaworski
Kacper Kostorz
Filip Matuszczyk
Peter Sladek
Szymon Sobczak
1
Mikołaj Gibas
Gigi Gurgenidze
Kajetan Jendryczko
Ľuboš Kolár
Szymon Machalica
Marcin Sobczak
Daniel Stanclik
Szymon Szymański
Szymon Zgarda

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.201717:30PPBujaków1:5 (1:3)TSP II
12.08.201717:004LLandek3:1 (1:0)TSP II
19.08.201717:004LGaszowice2:2 (1:2)TSP II
26.08.201717:004LSkoczów1:0 (0:0)TSP II
03.09.201716:004LTSP II3:1 (1:0)Goczałkowice
10.09.201716:004LBytom3:0 (2:0)TSP II
13.09.201716:30PPJasienica1:4 (0:2)TSP II
17.09.201716:004LTSP II1:2 (0:2)Wilcza
27.09.201715:30PPTSP II0:3 (0:1)Rekord
01.10.201716:004LTSP II2:1 (2:1)Lędziny
04.10.201716:004LRadziechowy0:4 (0:2)TSP II
07.10.201715:004LRacibórz2:3 (0:3)TSP II
15.10.201715:004LTSP II1:2 (1:2)Wodzisław
22.10.201711:004LTychy II0:0 (0:0)TSP II
04.11.201713:004LBełk3:1 (2:1)TSP II
11.11.201713:004LUstroń0:3 (0:3)TSP II
19.11.201713:004LTSP II0:2 (0:1)Czaniec
11.03.201814:004LTSP II1:1 (1:1)Jasienica
18.03.201815:304LTSP II3:2 (2:0)Landek
25.03.201815:304LTSP II3:1 (1:1)Gaszowice
31.03.201813:004LTSP II1:1 (0:0)Skoczów
07.04.201817:004LGoczałkowice2:1 (2:0)TSP II
15.04.201815:004LTSP II0:6 (0:3)Bytom
21.04.201817:004LWilcza1:3 (0:1)TSP II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201715:30Chybie1:3 (1:2)TSP II
06.08.2017Racibórz1:2 (1:1)TSP II
01.02.201816:30TSP II0:1 (0:1)Pawłowice
03.02.201811:30TSP II2:3 (1:1)Cracovia CLJ
10.02.201815:30TSP II3:5 (3:1)Racibórz
17.02.201809:00TSP II7:2 (5:1)Beskid Andrychów
21.02.201817:30Wilkowice1:2 (0:0)TSP II
04.03.201812:00TSP II7:0 (3:0)Czechowice-Dz.
14.03.201817:30Wilkowice0:0TSP II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Bełk2035
3Czaniec2035
4Wodzisław2134
5Radziechowy2132
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Bestwinka1640
3Pisarzowice1639
4Kobiernice1624
5Hecznarowice1524
6Międzyrzecze1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Skoczów II1628
6Kończyce M.1627
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131