PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

BTS Rekord Bielsko-Biała

Adres: ul. Startowa 13, 43-309 Bielsko Biała
Telefon(y): 338 299 611
WWW: http://www.bts.rekord.com.pl

Prezes: Janusz Szymura
Kierownik: Krzysztof Kania
Trener: Dariusz Mrózek

Rok założenia: 1994
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz ligi okręgowej:
2007/08

Puchar Polski (ŚlZPN): 2016/2017
Puchar Polski (podokręg): 2007/08, 2010/11, 2012/13, 2015/2016, 2016/2017, 2018/2019

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Kucharskibramkarz
2Jakub Szumerabramkarz
3Seweryn Caputaobrońca
4Marcin Czaickiobrońca
5Konrad Karetaobrońca
6Mateusz Madziaobrońca
7Piotr Wyrobaobrońca
8Jan Ciućkapomocnik
9Filip Gawlakpomocnik
10Mateusz Gleńpomocnik
11Tadeusz Grabowskipomocnik
12Marcin Mączkapomocnik
13Szczepan Muchapomocnik
14Dariusz Rucki Ipomocnik
15Marek Sobikpomocnik
16Szymon Szymańskipomocnik
17Kamil Żołnapomocnik
18Mateusz Gaudynnapastnik
19Bartosz Guzdeknapastnik
20Daniel Iwaneknapastnik
21Mateusz Waliczeknapastnik
22Marcin Wróbelnapastnik
23Nikolas Wróblewskinapastnik
24Szymon Wróblewskinapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Marcin Wróbel
4
Bartosz Guzdek
Nikolas Wróblewski
2
Daniel Iwanek
Dariusz Rucki I
Szymon Szymański
1
Seweryn Caputa
Jan Ciućka
Marcin Czaicki
Mateusz Gleń
Szczepan Mucha

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.202018:00PPBronów0:15 (0:8)Rekord
18.08.202017:00PPTSP II1:3 (1:0)Rekord
02.09.202017:00PPWilkowice0:1 (0:1)Rekord
30.09.202016:00PPRekord II1:5 (0:1)Rekord
21.10.202018:00PPLandek-:-Rekord

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

11.07.202010:30Czaniec1:2 (1:2)Rekord
15.07.202018:00Czechowice-Dz.1:1 (0:0)Rekord
18.07.202010:30SSA Hutnik Kraków4:4 (3:2)Rekord
25.07.202010:00Rekord3:1 (0:0)Pawłowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83