LKS Czaniec

Adres: Zagłębocze 9, 43-354 Czaniec
Telefon(y): 338 109 474
WWW: http://lksczaniec.pl/

Prezes: Mateusz Waligóra
Kierownik: Marek Dwornik
Trener: Maciej Żak

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Czaniec
Pojemność stadionu: 500 miejsc (260 Siedzących)
Wymiary boiska: 104m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Majdabramkarz
2Bartłomiej Borakobrońca
3Tomasz Kaczmarczykobrońca
4Miłosz Stawowyobrońca
5Łukasz Zakrzewskiobrońca
6Maciej Żakobrońca
7Maciej Felschpomocnik
8Filip Handypomocnik
9Grzegorz Janiczakpomocnik
10Kamil Karczpomocnik
11Paweł Koziołpomocnik
12Wojciech Lorancpomocnik
13Ilya Nazdryn-Platnitskipomocnik
14Adam Palarczykpomocnik
15Maciej Papieżpomocnik
16Konrad Stworapomocnik
17Piotr Świerczyńskipomocnik
18Daniel Zarębapomocnik
19Sebastian Wiśniowskinapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Ilya Nazdryn-Platnitski
4
Kamil Karcz
3
Paweł Kozioł
2
Filip Handy
Piotr Świerczyński
1
Maciej Felsch
Wojciech Loranc

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201918:00PPKobiernice0:6 (0:3)Czaniec
10.08.201917:004LOdra3:3 (3:3)Czaniec
17.08.201917:004LCzaniec1:0 (0:0)Jasienica
20.08.201917:30PPPisarzowice0:4 (0:0)Czaniec
24.08.201917:004LWilcza0:1 (0:0)Czaniec
31.08.201917:004LCzaniec0:0 (0:0)Landek
07.09.201916:004LSkoczów0:2 (0:1)Czaniec
14.09.201916:004LCzaniec1:1 (1:1)Łaziska Grn.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.2019CzaniecBrzezina Osiek
13.07.201910:30Czaniec0:3 (0:3)Tarnowskie G.
20.07.201911:00Czaniec2:1 (1:1)MKS Trzebinia/Siersza
24.07.201918:00Czaniec6:0 (3:0)Beskid A.
27.07.201911:00Czaniec1:1 (0:1)Siewierz
02.08.201918:00Czaniec2:3 (2:0)LKS Jawiszowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40