PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LZS Beskid Godziszka

Adres: 43-376 Godziszka, ul. Graniczna (stadion)
Telefon(y): 604 262 025
WWW: http://beskidgodziszka.futbolowo.pl

Prezes: Dariusz Gębala
Kierownik: Patrycja Gluza
Trener: Mieczysław Moczek

Rok założenia: 2004
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion Beskidu Godziszka
Pojemność stadionu: 200 miejsc (46 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 55m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:
2006/07, 2008/09

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krzysztof Samborskibramkarz
2Paweł Gluzaobrońca
3Sławomir Janicaobrońca
4Marek Kaniaobrońca
5Dawid Kochanikobrońca
6Patryk Kowalewskiobrońca
7Paweł Krzusobrońca
8Łukasz Pępekobrońca
9Michał Serwatkaobrońca
10Marcin Wisłaobrońca
11Kamil Baszczyńskipomocnik
12Kamil Bindapomocnik
13Dariusz Gębalapomocnik
14Grzegorz Hutyrapomocnik
15Marceli Janicapomocnik
16Marcin Kaletapomocnik
17Mateusz Kaletapomocnik
18Adam Kopaczkapomocnik
19Przemysław Kopaczkapomocnik
20Grzegorz Kubicapomocnik
21Paweł Lalikpomocnik
22Filip Marczyńskipomocnik
23Bartosz Pawełekpomocnik
24Bartłomiej Sanetrapomocnik
25Tomasz Sowapomocnik
26Michał Tomaszekpomocnik
27Tomasz Tomaszekpomocnik
28Sebastian Walapomocnik
29Mateusz Barutnapastnik
30Marcin Marekwicanapastnik
31Konrad Pokrątkanapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Dariusz Gębala
3
Mateusz Barut
2
Paweł Gluza
1
Kamil Binda
Mateusz Kaleta
Łukasz Pępek
Konrad Pokrątka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.08.202016:00KBPorąbka5:1 (3:0)Godziszka
06.09.202010:00KBWilkowice II3:3 (0:0)Godziszka
12.09.202016:00KBGodziszka1:3 (0:0)Grodziec
19.09.202016:00KBBujaków3:1 (1:1)Godziszka
26.09.202016:00KBGodziszka4:1 (2:0)Rybarzowice
03.10.202015:00KBZabrzeg5:3 (2:2)Godziszka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

25.06.202019:00Cięcina2:2 (1:1)Godziszka
23.07.202018:00Godziszka4:5 (1:3)LKS Zarzecze
30.07.202018:00GodziszkaLeśna
01.08.202015:30Bronów9:1 (6:0)Godziszka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7TSP II1318
8Czaniec1318
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Łękawica1015
12Odra Centrum1115
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83