GKS Czarni Jaworze

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Artur Mazur
Trener: Tomasz Duleba

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.

Mistrz Klasy A: 2013/14, 2016/17
Mistrz Klasy B: 2009/10

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Durajbramkarz
2Szymon Korzusbramkarz
3Marcin Nawrockibramkarz
4Szymon Duławaobrońca
5Grzegorz Habdasobrońca
6Szymon Jończyobrońca
7Daniel Kasprzyckiobrońca
8Stanisław Kleszczobrońca
9Tomasz Labzaobrońca
10Kamil Legutobrońca
11Szymon Sosnaobrońca
12Marcin Sztykielobrońca
13Rafał Greńpomocnik
14Daniel Lechpomocnik
15Adam Paletapomocnik
16Paweł Sosnapomocnik
17Tomasz Stanisławskipomocnik
18Patryk Strzelczykpomocnik
19Jakub Sztykielpomocnik
20Michał Sztykielpomocnik
21Łukasz Błasiaknapastnik
22Filip Bonknapastnik
23Janusz Cyrannapastnik
24Paweł Kręcichwostnapastnik
25Adam Waliczeknapastnik

Najlepsi strzelcy


26
Adam Waliczek
10
Michał Sztykiel
9
Łukasz Błasiak
4
Adam Paleta
3
Grzegorz Habdas
Patryk Strzelczyk
2
Rafał Greń
Adrian Jasiński
Daniel Lech
1
Janusz Cyran
Szymon Duława
Daniel Kasprzycki
Stanisław Kleszcz
Paweł Sosna
Szymon Sosna
Tomasz Stanisławski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201716:00LOBJaworze5:0 (1:0)Wilkowice
12.08.201717:00LOBChybie4:1 (3:0)Jaworze
15.08.201717:00PPBronów1:2 (0:1)Jaworze
20.08.201716:00LOBJaworze1:0 (0:0)Pruchna
26.08.201715:00LOBDrogomyśl3:1 (2:0)Jaworze
30.08.201717:30PPRekord II4:0 (1:0)Jaworze
02.09.201717:00LOBJaworze3:3 (1:1)Żabnica
09.09.201717:00LOBWisła2:1 (1:0)Jaworze
16.09.201715:00LOBJaworze1:2 (1:1)Dankowice
30.09.201716:00LOBJaworze3:2 (2:1)Zebrzydowice
08.10.201715:00LOBLeśna1:5 (1:2)Jaworze
14.10.201716:00LOBJaworze5:4 (4:0)Czechowice-Dz.
18.10.201716:00LOBKoszarawa Ż.0:2 (0:2)Jaworze
22.10.201714:00LOBJaworze4:3 (2:1)Łękawica
28.10.201714:00LOBPuńców4:1 (2:0)Jaworze
05.11.201714:00LOBJaworze4:1 (1:0)Góral
11.11.201714:00LOBBestwina0:0 (0:0)Jaworze
31.03.201813:00LOBPruchna1:1 (0:0)Jaworze
07.04.201816:00LOBJaworze1:2 (0:0)Drogomyśl
14.04.201816:00LOBŻabnica3:2 (1:2)Jaworze
21.04.201814:00LOBJaworze2:4 (2:2)Wisła
28.04.201817:00LOBDankowice1:2 (0:0)Jaworze
03.05.201815:00LOBJaworze2:0 (1:0)Koszarawa Ż.
05.05.201817:00LOBZebrzydowice5:2 (2:2)Jaworze
13.05.201817:00LOBJaworze4:0 (0:0)Leśna
16.05.201818:00LOBJaworze1:4 (1:2)Chybie
19.05.201817:00LOBCzechowice-Dz.7:1 (4:0)Jaworze
26.05.201817:00LOBŁękawica2:2 (0:0)Jaworze
30.05.201817:00LOBWilkowice1:5 (0:3)Jaworze
02.06.201811:00LOBJaworze0:2 (0:1)Puńców
09.06.201817:00LOBGóral2:2 (0:0)Jaworze
16.06.201816:00LOBJaworze4:4 (2:2)Bestwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201717:00Koszarawa Ż.5:0 (1:0)Jaworze
19.07.201718:30Ustroń3:1 (2:0)Jaworze
22.07.201717:00Puńców2:6 (0:4)Jaworze
28.07.201718:00Jaworze3:3 (2:0)Skoczów
30.11.201718:30JaworzeBTS Rekord Bielsko-Biała U19
10.02.201817:00Jaworze3:0 (0:0)Pisarzowice
17.02.201817:00Jaworze2:4 (2:1)Drogomyśl
24.02.201817:00Jaworze3:4 (1:1)Rajcza
03.03.201817:00Jaworze3:4 (1:1)Puńców
10.03.201817:00Jaworze0:5 (0:1)Goczałkowice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201