GKS Czarni Jaworze

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Artur Mazur
Trener: Krzysztof Dybczyński (do 25.09.2018 r. Tomasz Duleba)

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.

Mistrz Klasy A: 2013/14, 2016/17
Mistrz Klasy B: 2009/10

 

Zdjęcia zawodników zostały wykonane przez GKS Czarni Jaworze.

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Durajbramkarz
2Szymon Korzusbramkarz
3Marcin Nawrockibramkarz
4Maciej Rozmusbramkarz
5Szymon Duławaobrońca
6Łukasz Filipowiczobrońca
7Grzegorz Habdasobrońca
8Stanisław Kleszczobrońca
9Tomasz Labzaobrońca
10Szymon Sosnaobrońca
11Marcin Sztykielobrońca
12Aron Żyrekobrońca
13Rafał Greńpomocnik
14Junichi Ikedapomocnik
15Daniel Kasprzyckipomocnik
16Roman Kralpomocnik
17Daniel Lechpomocnik
18Adam Paletapomocnik
19Marcin Preisnerpomocnik
20Daniel Romanowiczpomocnik
21Paweł Sosnapomocnik
22Tomasz Stanisławskipomocnik
23Patryk Strzelczykpomocnik
24Jakub Sztykielpomocnik
25Michał Sztykielpomocnik
26Remigiusz Tańskipomocnik
27Janusz Cyrannapastnik
28Bogdan Legięćnapastnik
29Mariusz Sachanapastnik
30Adam Waliczeknapastnik
31Mateusz Waszeknapastnik

Najlepsi strzelcy


4
Daniel Kasprzycki
Bogdan Legięć
3
Adam Paleta
Mariusz Sacha
Michał Sztykiel
2
Robert Obracaj
Tomasz Stanisławski
1
Janusz Cyran
Daniel Lech
Szymon Sosna
Jakub Sztykiel
Adam Waliczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00LOBZebrzydowice0:2 (0:0)Jaworze
11.08.201817:00LOBJaworze4:0 (1:0)Pruchna
15.08.201817:00LOBBKS Stal3:0 (1:0)Jaworze
18.08.201817:00LOBChybie2:2 (0:2)Jaworze
22.08.201817:30PPJaworze0:5 (0:2)Jasienica
25.08.201817:00LOBJaworze1:1 (0:0)Koszarawa Ż.
01.09.201817:00LOBGóral3:0 (2:0)Jaworze
08.09.201817:00LOBJaworze1:4 (1:1)Bestwina
15.09.201817:00LOBŁękawica2:2 (1:1)Jaworze
22.09.201816:00LOBJaworze0:1 (0:1)Wisła
30.09.201816:00LOBRekord II3:2 (2:1)Jaworze
07.10.201815:30LOBJaworze1:2 (0:1)Dankowice
14.10.201815:00LOBKończyce M.0:1 (0:1)Jaworze
20.10.201815:00LOBJaworze5:1 (2:1)Puńców
27.10.201815:00LOBSkoczów1:1 (0:1)Jaworze
04.11.201813:00LOBJaworze1:1 (1:0)Drogomyśl
11.11.201814:00LOBRajcza2:0 (0:0)Jaworze
17.11.201813:00LOBJaworze0:1 (0:1)Bestwinka
16.03.201915:00LOBJaworze4:1 (2:1)Zebrzydowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201813:30Jaworze4:1 (0:1)Pisarzowice
21.07.201811:00Jaworze0:5 (0:1)Tempo Białka
27.07.201818:30Jaworze1:5 (0:0)Drogomyśl
25.01.201920:00Jaworze6:2 (4:1)Chybie
02.02.201917:00JaworzeRekord II
09.02.201917:00Landek3:2 (2:0)Jaworze
16.02.201911:00Jaworze3:4 (2:3)Międzyrzecze
23.02.201911:00Jaworze1:5 (0:3)Drogomyśl
02.03.201913:00Jaworze2:0 (0:0)Puńców
09.03.201911:00Jaworze2:0 (1:0)Lędziny

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1736
2Ustroń1735
3Bełk1733
4Jasienica1732
5Tychy II1730
6Czechowice-Dz.1727
7Łaziska Grn.1726
8Radziechowy1722
9Racibórz1719
10Wodzisław1718
11Wilcza1618
12Gaszowice1718
13Goczałkowice1717
14TSP II1616
15Landek1714
16Połomia177
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1948
2Dankowice1841
3BKS Stal1941
4Drogomyśl1939
5Rekord II1834
6Bestwina1834
7Koszarawa Ż.1932
8Puńców1829
9Wisła1928
10Góral1827
11Rajcza1827
12Bestwinka1825
13Jaworze1820
14Zebrzydowice1917
15Łękawica1910
16Chybie199
17Pruchna185
18Kończyce M.184
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110