Transfery, transfery - Zima 2018 [Akt 31]

Od pierwszego stycznia otwarte zostało okienko transferowe, zmian barw klubowych zawodnicy mogą dokonywać do końca marca. Podobnie, jak to miało miejsce w poprzednich przerwach pomiędzy rozgrywkami, postaramy się drodzy czytelnicy na bieżąco informować Was o zachodzących zmianach w kadrach drużyn, występujących w rozgrywkach od B Klasy wzwyż.

Jednocześnie prosimy Was drodzy czytelnicy o informowanie w komentarzach o zasłyszanych informacjach, a w miarę możliwości będziemy starali się je potwierdzać lub dementować.

Po każdej aktualizacji poniższego newsa dodana zostanie w tytule liczba kolejnej aktualizacji, na przykład: Transfery zima 2018 [3], co oznacza, że została dokonana trzecia aktualizacja tej wiadomości.

Legenda :

[D] - Transfer definitywny
[C] - Transfer czasowy
[P] - Powrót z wypożyczenia
[W] - Wolny zawodnik/wznowienie treningów/koniec kontraktu
[?] - Brak danych odnośnie rodzaju transferu

30 marca

[D] - Robert Jurczyga (MRKS Czechowice -> Przełom Kaniów)
[D] - Adam Frydel (GLKS Wilkowice -> Sokół Buczkowice)
[C] - Remigiusz Tański (BTS Rekord -> Zapora Wapienica)
[D] - Ireneusz Luzak (Groń Bujaków -> Zapora Wapienica)
[W] - Daniel Dymek (Wolny zawodnik -> Zapora Wapienica)
[C] - Krystian Zelek (Zapora Wapienica -> Skałka Żabnica)

28 marca

[D] - Kamil Ciesielczyk (Sokół Zabrzeg -> Rotuz Bronów)
[W] - Łukasz Miszczak (Wolny zawodnik -> Rotuz Bronów)
[W] - Robert Kucz (Wolny zawodnik -> Rotuz Bronów)
[W] - Damian Podsiadło (Wolny zawodnik -> Rotuz Bronów)
[D] - Bogusław Sala (Beskid Gilowice -> Podhalanka Milówka)
[C] - Jacek Wajdzik (GLKS Wilkowice -> Iskra Rybarzowice)
[D] - Dariusz Potrząsaj (LKS Baranowice -> Spójnia Zebrzydowice)

27 marca

[D] - Michał Stec (Groń Bujaków -> LKS Mazańcowice)
[C] - Patryk Góralczyk (LKS Mazańcowice -> LKS Ligota)
[C] - Daniel Rodak (LKS Mazańcowice -> Rotuz Bronów)
[C] - Maciej Sternal (LKS Bestwina -> Znicz Sułkowice)
[C] - Jan Francuz (LKS Bestwina -> Przełom Kaniów)
[C] - Sebastian Niemczyk (LKS Bestwina -> Przełom Kaniów)
[C] - Mateusz Kal (LKS Bestwina -> Przełom Kaniów)
[W] - Wojciech Sołtysik (Wolny zawodnik -> Pionier Pisarzowice)

24 marca

[D] - Adrian Granatowski (Gwarek Zabrze- > LKS Bestwina)
[D] - Arkadiusz Romanowski (Halny Kalna -> Muńcuł Ujsoły)
[D] - Cyprian Bednarz (Halny Kalna -> Muńcuł Ujsoły)
[C] - Rafał Kocoń (Muńcuł Ujsoły -> Orzeł Łękawica)
[D] - Tomasz Fijak (Bory Pietrzykowice -> Koszarawa Żywiec)

23  marca

[C] - Bartłomiej Lorenc (GKS Jastrzębie -> Beskid Skoczów)
[D] - Paweł Wilczewski (MKS Radziejów -> Beskid Skoczów)
[C] - Paweł Butor (Jeleśnianka Jeleśnia -> Orzeł Łękawica)
[P] - Daniel Grabski (LKS Czaniec -> TS Podbeskidzie)
[D] - Jakub Snadny (Soła Oświęcim -> LKS Czaniec)
[D] - Filip Handy (TS Podbeskidzie -> LKS Czaniec)
[D] - Konrad Powała (Unia Turza Śląska -> Drzewiarz Jasienica)
[D] - Paweł Góra (Rekord Bielsko -> Drzewiarz Jasienica)
[D] - Damian Zdolski (BKS Stal Bielsko -> Drzewiarz Jasienica)
[D] - Robert Lapczyk (Drzewiarz Jasienica -> Forteca Świerklany)
[C] - Wojciech Krzystała (LKS Bełk -> Spójnia Landek)
[D] - Grzegorz Gołyś (Kuźnia Ustroń -> Unia Książenice)
[D] - Artur Rybka (TS 1909 Piast Cieszyn -> Morcinek Kaczyce)
[D] - Sławomir Sojka (Sportkontakt Goleszów -> Spójnia Górki Wielkie)
[D] - Paweł Karbowniczek (Błękitni Pierściec -> Spójnia Górki Wielkie)
[C] - Mateusz Moś (KS Międzyrzecze -> Spójnia Górki Wielkie)
[C] - Michał Gawlas (LKS Ochaby '96 -> Spójnia Górki Wielkie)
[W] - Daniel Kuczera (Wolny zawodnik -> Spójnia Górki Wielkie)
[D] - Mieczysław Kwaśny (LKS Sopotnia -> LKS Leśna)
[C] - Sebastian Mrowiec (Jeleśnianka Jeleśnia -> LKS Leśna)
[W] - Juraj Dančík (Wolny zawodnik -> GLKS Wilkowice)
[C] - Grzegorz Gomółka (Spójnia Landek -> GLKS Wilkowice)
[W] - Dariusz Kłus (Wolny zawodnik -> LKS 99 Pruchna)

21 marca

[D] - Paweł Sosna (Rotuz Bronów -> Czarni Jaworze)

15 marca

[D] - Moùrad Zahrakane (Wifaq Safi Maroko -> Soła Rajcza)

12 marca

[D] - Jiři Pilch (Fotbal Třinec -> Tempo Puńców)
[C] - Andrzej Papierok (LKS Kończyce Małe -> Tempo Puńców)
[D] - Kamil Małolepszy (Koszarawa Żywiec -> Skawa Wadowice)
[D] - David Chipala (Koszarawa Żywiec -> Skawa Wadowice)
[D] - Grzegorz Kałuża (Spójnia Zebrzydowice -> Strażak Dębowiec)
[D] - Daniel Więcek (Spójnia Zebrzydowice -> Strażak Dębowiec)

11 Marca

[C] - Jakub Urbaś (Magura Bystra -> Metal Węgierska Górka)
[W] - Filip Bonk (Wolny zawodnik -> Czarni Jaworze)
[D] - Grzegorz Dziergas (Pewel Mała -> Magura Bystra)
[D] - Tomasz Biegun (GKS Radziechowy -> Magura Bystra)
[D] - Grzegorz Chowaniec (Metal Węgierska Górka -> Magura Bystra)

7 Marca

[D] - Jakub Kalfas (Kleinpöchlarn SV -> Kuźnia Ustroń)

1 Marca

[C] - Maciej Marek (Beskid Skoczów -> GLKS Wilkowice)
[C] - Dominik Chmiel (Beskid Skoczów -> GLKS Wilkowice)
[C] - Michał Pękala (Koszarawa Żywiec -> Błyskawica Drogomyśl)
[D] - Mateusz Stokłosa (Cukrownik Chybie -> Błyskawica Drogomyśl)
[C] - Dominik Kraus (TS Podbeskidzie -> Pasjonat Dankowice)
[C] - Paweł Michałek (BTS Rekord -> Cukrownik Chybie)
[D] - Jakub Krawczyk (GLKS Wilkowice -> LKS Bestwina)
[D] - Wojciech Buczek (Brzezina Osiek -> LKS Bestwina)
[D] - Artur Sawicki (LKS Bestwina -> Drzewiarz Jasienica)
[C] - Krzysztof Kubica (Góral Żywiec -> Górnik Zabrze)
[P] - Piotr Skrzypoń (Spójnia Górki Wielkie -> Tempo Puńców)
[P] - Artur Mąka (Tempo Puńców -> Zryw Bąków)
[D] - Dawid Szczotka (Skałka Żabnica -> Orzeł Łękawica)

20 Luty

[W] - Daniel Kasprzycki (Wolny zawodnik -> Czarni Jaworze)
[W] - Krzysztof Kozik (BKS Stal Bielsko -> MRKS Czechowice)

17 Luty

[C]  Mariusz Sanetra (Beskid Godziszka -> LKS Pewel Mała)
[P] Rober Picheta (Świt Cięcina -> LKS Pewel Mała)
[P] Robert Goszyk  (LKS Ochaby->LKS Rudnik)
[W] Mateusz Wójciak (wolny zawodnik->LKS Rudnik)
[W] Tomasz Kubica (wolny zawodnik->LKS Rudnik)
[W] Samuel Haratyk (wolny zawodnik->LKS Rudnik)  
[W] Łukasz Walica (wolny zawodnik->LKS Rudnik)  
[W] Dariusz Wacha (wolny zawodnik->LKS Rudnik)  
[W] Michał Ligocki (wolny zawodnik->LKS Rudnik)

16 Luty

[C] - Mariusz Adaszek (LKS 99 Pruchna -> Beskid Skoczów)
[W] - Bohdan Turhelia (FC Podillya Khmelnytskyi -> Wisła Strumień)
[D] - Patryk Chmiel (Cukrownik Chybie -> Spójnia Zebrzydowice)
[D] - Jakub Kolondra (LKS Kończyce Małe -> Spójnia Zebrzydowice)
[C] - Mateusz Brychcy (Błyskawica Kończyce Wlk. -> Spójnia Zebrzydowice)

8 Luty

[D] - Piotr Trzop (GKS Radziechowy -> Orzeł Łękawica)

7 Luty

[P] - Wojciech Padło (Błyskawica Drogomyśl - > Beskid Skoczów)
[D] - Mateusz Brak (Kuźnia Ustroń -> Sportkontakt Goleszów)
[D] - Paweł Sztefek (Kuźnia Ustroń -> Sportkontakt Goleszów)
[C] - Krystian Strach (Kuźnia Ustroń -> Spójnia Zebrzydowice)
[D] - Mateusz Wiącek (Forteca Świerklany -> Spójnia Zebrzydowice)
[C] - Kamil Maj (Drzewiarz Jasienica -> Cukrownik Chybie)

6 Luty

[D] - Kamil Kozieł (Koszarawa Żywiec -> Podhalanka Milówka)


4 Luty

[C] - Marcin Byrtek (GKS Radziechowy -> Kuźnia Ustroń)

31 Stycznia

[P] - Michał Przemyk (Podhale Nowy Targ -> MRKS Czechowice)
[D] - Robert Jastrzębski (Drzewiarz Jasienica -> MRKS Czechowice)
[D] - Mariusz Sacha (MRKS Czechowice -> Drzewiarz Jasienica)

25 Stycznia

[C] - Tomasz Franusik (BTS Rekord > GKS Radziechowy)
[C] - Mikołaj Franusik (BTS Rekord > GKS Radziechowy)
[D] - Piotr Motyka (GKS Radziechowy -> BTS Rekord)
[W] - Maciej Rozmus (Wolny zawodnik -> Koszarawa Żywiec)
[D] - Krzysztof Janik (LKS Pewel Mała -> Koszarawa Żywiec)
[D] - Aleksander Wnęczak (Groń Bujaków -> Skawa Wadowice)

16 Stycznia

[W] - Ariel Dzionsko (BKS Stal Bielsko -> MRKS Czechowice)

9 Stycznia

[W] - Artur Pryczek (Cukrownik Chybie -> Orzeł Zabłocie)

8 Stycznia

[P] - Paweł Michałek (Kuźnia Ustroń -> BTS Rekord Bielsko)
[C] - Patryk Lach (GKS Jastrzębie -> Beskid Skoczów)

3 Stycznia

[D] - Łukasz Szędzielarz (BTS Rekord -> MRKS Czechowice)
 

Transfery
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 03.01.2018 20:01
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 30.03.2018 14:58

Komentarze

Wasze komentarze

LateM@ to już go wypuścili z więzienia ?
acab
Dodany: 31.03.2018 15:51
Zatwierdzony: 31.03.2018 17:15
Kamil Kocierz trenuje z Maksymilianem Cisiec
LateM
Dodany: 30.03.2018 14:01
Zatwierdzony: 30.03.2018 14:25
Grzegorz Dobosz LKS Ligota -> Znicz Jankowice (wypożyczenie)
Kibic
Dodany: 29.03.2018 21:47
Zatwierdzony: 29.03.2018 23:57
Tomasz Wenglorz, Morcinek Kaczyce ->Lotnik Kryspinów
kibicek
Dodany: 24.03.2018 16:42
Zatwierdzony: 24.03.2018 18:14
no wreszcie mądre zmiany w Tempie Puńców. Artur Mąką to była porażka Tempa jak Chima Chikwu w Legii!! Piecio Skrzypoń o niebo lepszy. Dobra decyzja
Jarek
Dodany: 01.03.2018 21:30
Zatwierdzony: 02.03.2018 01:32
CZy to ten Sanetra co grał u bodzia w TSK2?
Kokosz
Dodany: 19.02.2018 09:47
Zatwierdzony: 19.02.2018 17:56
Doszły mnie słuchy, że Skalka Zabnica dogadana z Jerzym Dudkiem, który chce odzyskać forme i znaleźć się na liście na mundial w Rosji.
Trener Nawalka
Dodany: 16.02.2018 16:17
Zatwierdzony: 16.02.2018 17:47
Bohdan Turhelia - FC Podillya Khmelnytskyi -> Wisła Strumień
Kibic
Dodany: 15.02.2018 10:12
Zatwierdzony: 15.02.2018 10:57
Stefan Padło - coś ty mi za nazwisko wytrzepał ?!!!! Powiedział Cuma z Vinciego
Gutierrez
Dodany: 11.02.2018 15:33
Zatwierdzony: 11.02.2018 18:00
Mateusz Brychcy (Błyskawica Kończyce Wielkie - spójnia Zebrzydowice)
Błysk
Dodany: 04.02.2018 03:52
Zatwierdzony: 04.02.2018 13:18
Szwarc skalka Zabnica zakończenie kariery
Lesek
Dodany: 09.01.2018 12:12
Zatwierdzony: 09.01.2018 12:50
Kornel Adamus (SKAŁKA ŹABNICA -> ZRYW ANDRYCHÓW)
Wielki Józek
Dodany: 09.01.2018 12:10
Zatwierdzony: 09.01.2018 12:47
Grzegorz Kalamus ( Skałka Źabnica -> Mesto Fiľakovo )

Mały Józek
Dodany: 08.01.2018 20:53
Zatwierdzony: 08.01.2018 22:48
Marek Pawlus (Metal WG =>Pewel Mała)
LateM
Dodany: 07.01.2018 10:14
Zatwierdzony: 07.01.2018 16:28
Michał Pękala (Koszarawa Żywiec-> wolny zawodnik)
Paweł Michałek (Kuźnia Ustroń -> BTS Rekord)
Bartosz Kucharski (Ruch Radzionków-> BTS Rekord)
Patryk Wilczewski (wolny transfer-> Beskid Skoczów)

beskidzkifan
Dodany: 06.01.2018 11:39
Zatwierdzony: 06.01.2018 14:23
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1541
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1425
9Wisła1725
10Rajcza1624
11Góral1623
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Hażlach1311
13Skoczów II138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110