Plan przygotowań GKS Radziechowy-Wieprz

Czwarty zespół IV Ligi Śląskiej rozegra w okresie zimowym przynajmniej pięć meczów kontrolnych. Podopieczni trenera Macieja Mrowca okres przygotowawczy zakończą meczem Pucharu Polski z Koszarawą Żywiec. Liczba sparingów może ulec zmianie - możliwe jest jej zwiększenie.

  data godz rywal miejsce liga rywala  
             
  3 II 15:00 LKS Bestwina Czechowice Beskidzka Okręgówka  
  10 II --:-- Warta Zawiercie do uzg IV Liga Śląska  
  17 II --:-- Unia Oświęcim do uzg IV Liga Małopolska  
  24 II --:-- Beskid Andrychów do uzg IV Liga Małopolska  
  3 III --:-- BKS Stal Bielsko Radziechowy III Liga  
  10 III --:-- Koszarawa Żywiec Żywiec Puchar Polski  
             

Sparingi4 Liga
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 15.12.2017 21:20

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1541
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1425
9Wisła1725
10Rajcza1624
11Góral1623
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Hażlach1311
13Skoczów II138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110