Plan przygotowań Pioniera Pisarzowice [Akt.]

Lider A klasy Bielsko-Biała, zespół Pioniera Pisarzowice rozegra w okresie zimowym przynajmniej siedem spotkań kontrolnych. Przygotowania drużyna ta rozpocznie od pierwszego treningu zaplanowanego na dzień 18 stycznia.

  data godz rywal miejsce liga rywala  
  27.01 13:00

Pasjonat Dankowice

Czechowice Okręgówka Bielsko  
  do uzg --:-- MRKS Czechowice II --- A Klasa Bielsko  
  06.03 19:00 Rotuz Bronów Czechowice B Klasa Bielsko  
  10.02 17:00 Czarni Jaworze Czechowice Okręgówka Bielsko  
  17.02 --:-- JUW-e Jaroszowice Tychy A Klasa Tychy  
  20.02 --:-- LKS Ligota Czechowice B Klasa Bielsko  
  24.02 --:-- Sokół Buczkowice Szczyrk A Klasa Bielsko  
  04.03 --:-- Strumień Polanka Wielka do uzg. A Klasa Oświęcim  
  10.03 --:-- Niwa Nowa Wieś Nowa Wieś Okręgówka Wadowice  
  17.03 --:-- Bory Pietrzykowice do uzg A Klasa Żywiec  

SparingiA Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 29.11.2017 22:43
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 27.01.2018 12:50

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Jasienica2533
9TSP II2532
10Tychy II2430
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Jaworze2536
10Chybie2433
11Łękawica2429
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2418
15Leśna2410
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2052
2Rekord II2049
3Pisarzowice2149
4Czechowice-Dz. II2133
5Kobiernice1932
6Kaniów1931
7Hecznarowice1930
8Międzyrzecze2029
9Buczkowice1921
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2039
5Pogwizdów2034
61909 Piast2033
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2024
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2020
14Ochaby200
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2155
2Węgierska G.2254
3Milówka2152
4Pietrzykowice2142
5Babia Góra2139
6Radziechowy II2132
7Lipowa2127
8Gilowice2125
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2116
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1738
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1815
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1434
2Istebna1433
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice131
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171