Goście nie dojechali

Nie odbyło się spotkanie w Gilowicach, gdzie miejscowy Beskid podejmować miał Muńcuła Ujsoły. Drużyna gości nie dotarła na spotkanie, ze względu na awarię środka transportu, a ostateczną decyzją o losach spotkania podejmować będzie WG Podokręgu Żywiec.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 26.11.2017 14:11
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 26.11.2017 15:18
LKS Beskid GilowiceLKS Muńcuł Ujsoły
6:0
(1:0)
Trenerzy:
Łukasz BarcikWojciech Kłusak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  • 6:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Tomasz Sajbor
    • Sędzia liniowy Mateusz Oczkowski
    • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
    Ilość widzów: 20
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2657
    2Bełk2649
    3Czaniec2644
    4Wodzisław2641
    5Radziechowy2641
    6Wilcza2641
    7Goczałkowice2637
    8Jasienica2533
    9TSP II2532
    10Tychy II2430
    11Ustroń2629
    12Gaszowice2629
    13Landek2629
    14Racibórz2625
    15Lędziny2623
    16Skoczów2623
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.2568
    2Drogomyśl2556
    3Bestwina2549
    4Wisła2548
    5Koszarawa Ż.2544
    6Puńców2541
    7Dankowice2540
    8Góral2538
    9Jaworze2536
    10Chybie2433
    11Łękawica2429
    12Zebrzydowice2526
    13Pruchna2525
    14Żabnica2418
    15Leśna2410
    16Wilkowice255
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bestwinka2052
    2Rekord II2049
    3Pisarzowice2149
    4Czechowice-Dz. II2133
    5Kobiernice1932
    6Kaniów1931
    7Hecznarowice1930
    8Międzyrzecze2029
    9Buczkowice1921
    10Wapienica2021
    11Bystra (k. Bielska)2015
    12Godziszka2014
    13Mazańcowice200
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Kończyce M.2143
    2Goleszów2140
    3Skoczów II2139
    4Zabłocie2039
    5Pogwizdów2034
    61909 Piast2033
    7Brenna2132
    8Kończyce W.2131
    9Bąków2128
    10Pielgrzymowice2024
    11Dębowiec2123
    12Kaczyce2122
    13Strumień2020
    14Ochaby200
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza2155
    2Węgierska G.2254
    3Milówka2152
    4Pietrzykowice2142
    5Babia Góra2139
    6Radziechowy II2132
    7Lipowa2127
    8Gilowice2125
    9Sopotnia2123
    10Czernichów2220
    11Cisiec2218
    12Soła Ż.2116
    13Ujsoły2116
    14Pewel M.2213
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1954
    2Międzybrodzie1947
    3Ligota1738
    4Jaworze II1935
    5Kozy1932
    6Rybarzowice1926
    7Grodziec1825
    8Wilamowice1924
    9Bujaków1917
    10Zabrzeg1815
    11Kalna 1913
    12Łodygowice190
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1434
    2Istebna1433
    3Górki W.1526
    4Nierodzim1421
    5Wielkie II1521
    6Hażlach1421
    7Pierściec1618
    8Iskrzyczyn1417
    9Rudnik1512
    10Golasowice131
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1843
    2Zarzecze1738
    3Korbielów1733
    4Jeleśnia1626
    5Słotwina1726
    6Pewel Śl.1726
    7Trzebinia1724
    8Bystra (k. Żywca)1722
    9Łękawica II1720
    10Kocierz1811
    11Przyborów171