PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Puchar Polski Bielsko - Finał

Przed nami pierwszy finał Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. W podokręgu Bielsko-Biała naprzeciw siebie na obiekcie Pioniera Pisarzowice staną: czwartoligowy Spójnia Landek i trzecioligowy Rekord Bielsko. Trofeum bronić będzie zespół z Bielska-Białej.

Obie drużyny do rozgrywek przystąpiły w II rundzie. W drodze do finału łatwiej z rywalami radzili sobie III ligowcy z Bielska, uzyskując bilans bramkowy 28:1, gromiąc w pierwszym meczu B Klasowy Słowian Łodygowica aż 20:0. Spójnia Landek by awansować, uzyskała bilans bramkowy 11:3, a w meczu półfinałowym z MRKS Czechowice potrzebna do rozstrzygnięcia była dogrywka.

Spójnia Landek:

II runda: LKS Bestwina 3:1
IV runda: BKS Stal Bielsko 4:0
1/2 finału: MRKS Czechowice 4:2 (po dogrywce)

BTS Rekord Bielsko:

II runda: Słowian Łodygowice 20:0
IV runda: Pionier Pisarzowice 5:1
1/2 finału: TS Podbeskidzie II 3:0

Najlepszymi strzelcami rozgrywek pucharowych są:

1. Mateusz Kubica, Ronald Solórzano (BTS Rekord) - 5 bramek
2. Błażej Cięciel (Pasjonat), Damian Szczęsny (MRKS), Dawid Nagi (BTS Rekord), Łukasz Nycz (Pionier) - 4 bramki

Poprzednie pucharowe spotkania obu drużyn:

2015/16 III runda: Landek - Rekord 1:4
2014/15 1/2 finału: Landek - Rekord 2:1
2013/14 Finał: Landek - Rekord 0:2
2009/10 II runda: Landek - Rekord 1:2
2008/09 III runda: Landek - Rekord 1:2

Bilans spotkań: 5 meczów, 1 wygrana Landeka, 4 wygrane Rekordu, bramki 11:5 na korzyść BTS Rekord.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00, areną meczu finałowego będzie obiekt LKS Pionier Pisarzowice.

Podokręg BielskoPuchar PolskiZapowiedź
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.11.2017 12:18

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83