Tabela okręgówki w kilku odsłonach

Kolejną partią statystyk, jest rozbiór tabeli Beskidzkiej Ligi Okręgowej na kilka wariantów. Poniżej można zapoznać się z tabelą za cały rok 2017 okręgówki, tabele za mecze u siebie, na wyjeździe czy pierwszej i drugiej połowy spotkania.

Tabela roczna:

W skali całęgo 2017 roku najlepszą drużyną bezsprzecznie została jedenastka MRKS Czechowice-Dziedzice. Na podium załapały się zespoły LKS Bestwina i WSS Wisła. Bardzo wysoko w niej znaleźli się gracze beniaminka z Jaworza - rozgrywając zaledwie 15 spotkań, wyprzedzili oni cztery zespoły które występowały w Beskidzkiej Lidze okręgowej przez cały rok. Pogrubione zostały drużyny występujące aktualnie w lidze.

  1. MRKS Czechowice-Dziedzice 30   69   109 : 37   22   3   5  
  2. LKS Bestwina 30   63   49 : 23   19   6   5  
  3. WSS Wisła 30   60   86 : 47   18   6   6  
  4. Błyskawica Drogomyśl 30   50   70 : 59   15   5   10  
  5. Koszarawa Żywiec 30   48   54 : 32   13   9   8  
  6. Góral Żywiec 29   46   62 : 38   13   7   9  
  7. Pasjonat Dankowice 29   45   75 : 56   13   6   10  
  8. Cukrownik Chybie 30   45   60 : 52   13   6   11  
  9. LKS 99 Pruchna 30   37   46 : 55   9   10   11  
  10. Kuźnia Ustroń 15   36   42 : 11   11   3   1  
  11. Czarni Jaworze 15   26   37 : 29   8   2   5  
  12. GLKS Wilkowice 30   25   32 : 84   7   4   19  
  13. LKS Metal WG - Skałka Żabnica 30   25   60 : 93   7   4   19  
  14. Spójnia Zebrzydowice 30   24   36 : 83   7   3   20  
  15. LKS Leśna 30   24   34 : 89   7   3   20  
  16. Tempo Puńców 15   22   31 : 29   7   1   7  
  17. Bory Pietrzykowice 15   14   15 : 27   4   2   9  
  18. Orzeł Łękawica 15   13   31 : 39   4   1   10  
  19. Maksymilian Cisiec 15   3   13 : 59   0   3   12  

 

Tabela pierwszej połowy:

W pierwszej połowie spotkań najlepiej spośród drużyn Ligi Okręgowej radził sobie beniaminek z Puńcowa, na podium znalazły się jeszcze zespoły MRKS Czechowice i Błyskawicy Drogomyśl.

  1 LKS Tempo Puńców 15   30   14 : 5   8   6   1  
  2 MRKS Czechowice-Dziedzice 15   29   27 : 12   8   5   2  
  3 LKS Błyskawica Drogomyśl 15   29   19 : 7   9   2   4  
  4 LKS Bestwina 15   26   9 : 5   7   5   3  
  5 GKS Czarni Jaworze 15   25   16 : 13   7   4   4  
  6 RKS Cukrownik Chybie 15   24   12 : 5   6   6   3  
  7 TS Koszarawa Żywiec 15   22   7 : 5   4   10   1  
  8 WSS Wisła 15   19   15 : 14   3   10   2  
  9 LKS Pasjonat Dankowice 14   16   20 : 12   3   7   4  
  10 LKS Orzeł Łękawica 15   16   15 : 18   3   7   5  
  11 Góral Żywiec 14   15   7 : 8   3   6   5  
  12 LKS 99 Pruchna 15   15   10 : 14   2   9   4  
  13 LKS Metal WG - Skałka Żabnica 15   13   12 : 19   2   7   6  
  14 LKS Leśna 15   12   6 : 16   2   6   7  
  15 KKS Spójnia Zebrzydowice 15   10   8 : 22   2   4   9  
  16 GLKS Wilkowice 15   6   1 : 23   0   6   9  

 

Tabela drugiej połowy:

W drugiej części meczów bezkonkurencyjny okazał się zespół lidera rozgrywek - MRKS Czechowice, tylko w jednym wypadku zespół ten nie okazał się lepszy od rywala w finałowej części spotkania. Podium uzupełniły zespoły z Dankowic i Besstwiny.

  1 MRKS Czechowice-Dziedzice 15   43   38 : 6   14   1   0  
  2 LKS Pasjonat Dankowice 14   31   26 : 11   10   1   3  
  3 LKS Bestwina 15   30   20 : 7   8   6   1  
  4 WSS Wisła 15   28   27 : 13   8   4   3  
  5 Góral Żywiec 14   24   20 : 10   6   6   2  
  6 TS Koszarawa Żywiec 15   23   13 : 8   6   5   4  
  7 LKS Tempo Puńców 15   21   17 : 24   7   0   8  
  8 GKS Czarni Jaworze 15   20   21 : 16   4   8   3  
  9 LKS Błyskawica Drogomyśl 15   20   18 : 19   5   5   5  
  10 RKS Cukrownik Chybie 15   16   14 : 19   4   4   7  
  11 LKS 99 Pruchna 15   15   14 : 13   2   9   4  
  12 LKS Orzeł Łękawica 15   14   16 : 21   3   5   7  
  13 LKS Leśna 15   13   11 : 32   4   1   10  
  14 KKS Spójnia Zebrzydowice 15   11   9 : 26   2   5   8  
  15 GLKS Wilkowice 15   8   12 : 33   2   2   11  
  16 LKS Metal WG - Skałka Żabnica 15   7   11 : 29   1   4   10  

 

Tabela spotkań u siebie:

Przed własną publicznością co nie jest zaskoczeniem najlepsi okazali się zawodnicy MRKS Czechowice, pokonali oni wszystkich rywali z jakimi przyszło im się mierzyć przy Legionów. Bardzo dobrze w tej tabeli prezentuje się beniaminek z Jaworza, zespół ten nie wygrał tylko dwóch spotkań na własnym obiekcie. Podium zamyka solidna jedenastka LKS Bestwina.

  1. MRKS Czechowice-Dziedzice 7   21   26 : 5   7   0   0  
  2. Czarni Jaworze 8   19   26 : 15   6   1   1  
  3. LKS Bestwina 8   17   15 : 3   5   2   1  
  4. Błyskawica Drogomyśl 7   15   18 : 9   5   0   2  
  5. Tempo Puńców 8   15   25 : 19   5   0   3  
  6. Cukrownik Chybie 7   14   15 : 9   4   2   1  
  7. WSS Wisła 8   13   20 : 14   4   1   3  
  8. Spójnia Zebrzydowice 8   13   13 : 25   4   1   3  
  9. Góral Żywiec 7   12   12 : 7   3   3   1  
  10. Pasjonat Dankowice 7   11   25 : 14   3   2   2  
  11. LKS 99 Pruchna 7   9   16 : 13   2   3   2  
  12. Koszarawa Żywiec 8   8   6 : 9   2   2   4  
  13. LKS Leśna 7   6   11 : 26   2   0   5  
  14. Orzeł Łękawica 7   4   7 : 22   1   1   5  
  15. LKS Metal WG - Skałka Żabnica 7   4   10 : 21   1   1   5  
  16. GLKS Wilkowice 7   4   8 : 21   1   1   5  

 

Tabela spotkań na wyjeździe:

W spotkaniach wyjazdowych, podobnie jak na własnej trawie, najlepsi okazali się gracze MRKS Czechowice. Wysoko znaleźli się gracze Koszarawy Żywiec - będąc jedyną niepokonaną na wyjazdach ekipą. trzecie miejsce ex-equo zajęły zespoły LKS Bestwina i Pasjonata Dankowice.

  1. MRKS Czechowice-Dziedzice 8   21   39 : 13   7   0   1  
  2. Koszarawa Żywiec 7   17   14 : 4   5   2   0  
  3. LKS Bestwina 7   16   14 : 9   5   1   1  
  4. Pasjonat Dankowice 7   16   21 : 9   5   1   1  
  5. WSS Wisła 7   14   22 : 13   4   2   1  
  6. Błyskawica Drogomyśl 8   13   19 : 17   4   1   3  
  7. Góral Żywiec 7   10   15 : 11   3   1   3  
  8. Cukrownik Chybie 8   9   11 : 15   2   3   3  
  9. Orzeł Łekawica 8   9   24 : 17   3   0   5  
  10. Czarni Jaworze 7   7   11 : 14   2   1   4  
  11. Tempo Puńców  7   7   6 : 10   2   1   4  
  12. LKS 99 Pruchna 8   7   8 : 14   1   4   3  
  13. LKS Leśna 7   6   6 : 22   2   0   5  
  14. LKS Metal WG - Skałka Żabnica 8   2   13 : 27   0   2   6  
  15. GLKS Wilkowice 8   1   5 : 35   0   1   7  
  16. Spójnia Zebrzydowice 7   0   4 : 23   0   0   7  

OkręgówkaStatystyka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.11.2017 10:01
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.11.2017 10:04

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201