Rezerwiści gromią Sołę

Spotkanie w Wieprzu, pomiędzy miejscową rezerwą Radziechów, a Sołą Żywiec, rozpoczęło się po myśli gości. Już w 12 minucie Barcika pokonał, uderzeniem z rzutu wolnego, Łukasz Ścieszka. Kolejne minuty to jednak miażdżąca wręcz przewaga gospodarzy.

Do remisu doprowadził już w 21 minucie Krzysztof Kupczak, trzy minuty później Radziechowy były już na prowadzeniu, po celnym uderzeniu Marcina Byrtka. Przed przerwą do do bramki Wilkołka trafiali jeszcze Ariel Dziedzic, pokonując bramkarza gości głową i ponownie Marcin Byrtek, wykorzystując rzut karny.

Drugą odsłonę ponownie lepiej rozpoczęli goście, w 50 minucie drugą bramkę dla nich uzyskał Damian Podgórski. Końcowy kwadrans spotkania należał jednak do podopiecznych Mariusza Kozieła i po hattricku Radosława Tracza i skompletowanym hattricku Marcina Byrtka, gospodarze zakończyli na ośmiu zdobytych bramkach.

Radziechowy awansowały na miejsce szóste, Soła jest obecnie trzynasta.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 19.11.2017 19:47
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 22.11.2017 20:30
GKS Radziechowy-Wieprz IITS Soła Żywiec
8:2
(4:1)
Trenerzy:
Kozieł MariuszAndrzej Czul
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
  • 4:2
  • 5:2
  • 6:2
  • 7:2
  • 8:2
Żółte kartki:
    Ilość widzów: 50
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom3064
    2Bełk3056
    3Czaniec3051
    4Radziechowy3050
    5Wodzisław3048
    6Wilcza3045
    7Tychy II3042
    8Goczałkowice3041
    9Gaszowice3038
    10Jasienica3038
    11Racibórz3034
    12Landek3034
    13TSP II3033
    14Ustroń3033
    15Skoczów3027
    16Lędziny3024
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.3081
    2Bestwina3060
    3Drogomyśl3057
    4Wisła3057
    5Koszarawa Ż.3053
    6Puńców3050
    7Dankowice3049
    8Chybie3046
    9Jaworze3042
    10Góral3040
    11Łękawica3040
    12Zebrzydowice3034
    13Pruchna3029
    14Żabnica3024
    15Leśna3014
    16Wilkowice306
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2459
    2Bestwinka2457
    3Pisarzowice2455
    4Kaniów2443
    5Czechowice-Dz. II2442
    6Kobiernice2440
    7Międzyrzecze2436
    8Hecznarowice2435
    9Wapienica2427
    10Buczkowice2427
    11Bystra (k. Bielska)2416
    12Godziszka2415
    13Mazańcowice240
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Kończyce M.2656
    2Goleszów2652
    3Skoczów II2651
    4Zabłocie2648
    51909 Piast2646
    6Pogwizdów2642
    7Kończyce W.2640
    8Brenna2636
    9Pielgrzymowice2633
    10Bąków2632
    11Dębowiec2630
    12Strumień2626
    13Kaczyce2626
    14Ochaby260
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Rajcza2670
    2Milówka2664
    3Węgierska G.2664
    4Pietrzykowice2655
    5Babia Góra2649
    6Radziechowy II2635
    7Lipowa2630
    8Sopotnia2630
    9Gilowice2628
    10Ujsoły2623
    11Soła Ż.2622
    12Czernichów2620
    13Pewel M.2619
    14Cisiec2619
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów2259
    2Międzybrodzie2254
    3Ligota2249
    4Jaworze II2239
    5Grodziec2235
    6Kozy2232
    7Wilamowice2231
    8Rybarzowice2229
    9Bujaków2220
    10Zabrzeg2218
    11Kalna 2216
    12Łodygowice220
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Istebna1845
    2Pogórze1841
    3Hażlach1833
    4Górki W.1832
    5Wielkie II1825
    6Nierodzim1825
    7Pierściec1819
    8Iskrzyczyn1817
    9Rudnik1815
    10Golasowice183
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Zarzecze2047
    2Juszczyna2043
    3Korbielów2039
    4Jeleśnia2038
    5Słotwina2035
    6Pewel Śl.2029
    7Bystra (k. Żywca)2028
    8Trzebinia2024
    9Łękawica II2020
    10Kocierz2014
    11Przyborów201