Tabele roczne A i B Klasy Skoczów

Zakończyły się już rozgrywki w A i B Klasie Skoczów. Jak co roku postaramy się statystycznie podsumować te klasy rozgrywkowe. Na początek prezentujemy tabele za rok 2017 tych klas rozgrywkowych.

A Klasa Skoczów
                               
1. Beskid Skoczów II   26   47   64 : 30   14   5   7
2. Sportkontakt Goleszów   26   47   54 : 29   14   5   7
3. LKS Kończyce Małe   26   45   70 : 47   13   6   7
4. Olza Pogwizdów   26   42   39 : 34   13   3   10
5. Błyskawica Kończyce Wielkie   26   41   63 : 41   11   8   7
6. Zryw Bąków   26   38   50 : 56   12   2   12
7. Tempo Puńców   13   37   61 : 5   12   1   0
8. Wisła Strumień   26   35   54 : 59   11   2   13
9. Strażak Pielgrzymowice   26   32   64 : 57   9   5   12
10. Orzeł Zabłocie   13   30   42 : 15   10   0   3
11. Morcinek Kaczyce   26   30   46 : 71   9   3   14
12. 1909 Piast Cieszyn   13   26   30 : 17   8   2   3
13. Beskid Brenna   26   25   51 : 65   7   4   15
14. Strażak Dębowiec   26   21   38 : 88   7   0   19
15. LKS Ochaby 96   26   20   30 : 109   6   2   18
16. LKS Pogórze   13   4   10 : 43   0   4   9
                               
Kursywą zaznaczone zostały zespoły nie występujące w tym sezonie w A Klasie
                               
B Klasa Skoczów
                               
1. 1909 Piast Cieszyn   11   33   46 : 5   11   0   0
2. Błękitni Pierściec   20   33   58 : 47   10   3   7
3. Iskra Iskrzyczyn   20   31   48 : 41   9   4   7
4. Spójnia Górki Wielkie   20   30   61 : 45   9   3   8
5. Błyskawica Kończyce Wielkie II   20   29   51 : 51   9   2   9
6. Victoria Hażlach   20   27   39 : 42   8   3   9
7. Orzeł Zabłocie   11   25   31 : 18   8   1   2
8. KS Nierodzim Ustroń   20   23   36 : 51   7   2   11
9. Trójwieś Istebna   11   22   43 : 16   7   1   3
10. LKS Pogórze   9   22   27 : 12   7   1   1
11. Góral Istebna   9   20   28 : 15   6   2   1
12. LKS Rudnik   20   15   16 : 53   4   3   13
13. Promyk Golasowice   20   7   21 : 64   2   1   17
14. KS Brzezówka   11   3   14 : 59   1   0   10
                               
Kursywą zaznaczone zostały zespoły nie występujące w tym sezonie w B Klasie

Podokręg SkoczówA SkoczówB SkoczówStatystyka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 14.11.2017 22:02

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201