Magórka nie zatrzymała Borów

W spotkaniu szóstej Magórki z piątymi Borami, faworytem byli goście i to oni sięgnęli po komplet punktów. Wynik otworzył niefortunną interwencją Rafał Żurawski. Gospodarze początkiem drugiej odsłony wyrównali, po bramce Mateusza Harężlaka.

Kolejne minuty należały jednak do zespołu gości, który po bramkach Michała Motyki i Adriana Dobiji zainkasował komplet punktów, przesuwający spadkowicza z Beskidzkiej Ligi Okręgowej na miejsce piąte, Magórka spadła na pozycję siódmą.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 11.11.2017 19:11
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.11.2017 00:19
LKS Magórka Czernichów-TresnaLKS Bory Pietrzykowice
1:3
(0:1)
Trenerzy:
Bogdan Hilarowicz (do 25.01.2018 r. Rafał Żurawski)Sebastian Gruszfeld (do 01.12.2017 r. Tomasz Fijak)
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Wacław Bąk
  • Sędzia liniowy Łukasz Pydych
  • Sędzia liniowy Krzysztof Szczotka
Ilość widzów: 120
Ocena poziomu meczu: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Jasienica2533
9TSP II2532
10Tychy II2430
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Jaworze2536
10Chybie2433
11Łękawica2429
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2418
15Leśna2410
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2052
2Rekord II2049
3Pisarzowice2149
4Czechowice-Dz. II2133
5Kobiernice1932
6Kaniów1931
7Hecznarowice1930
8Międzyrzecze2029
9Buczkowice1921
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2039
5Pogwizdów2034
61909 Piast2033
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2024
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2020
14Ochaby200
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2155
2Węgierska G.2254
3Milówka2152
4Pietrzykowice2142
5Babia Góra2139
6Radziechowy II2132
7Lipowa2127
8Gilowice2125
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2116
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1738
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1815
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1434
2Istebna1433
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice131
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171