Rudnik lepszy od Promyka

W Golasowicach miejscowy Promyk, podejmował rywali z Rudnika. Spotkanie dwóch zespołów, pozostających bez wygranej w lidze, zakończyło się zdobyciem punktów przez gości.

W 65 minucie prowadzenie uzyskał Krzysztof Oleszczuk, gospodarze doprowadzili do remisu, po strzale Mateusza Rogulskiego. Ostatnie słowo należało jednak do gości, a mianowicie Krzysztofa Oleszczuka, jego uderzenie z 81 minuty dało 3 punkty drużynie przyjezdnej.

Po zakończonym spotkaniu z funkcji szkoleniowca Rudnika zrezygnował Dariusz Byrczek.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 29.10.2017 18:55
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 29.10.2017 20:24
MKS Promyk GolasowiceLKS Rudnik
1:2
(0:0)
Trenerzy:
Tadeusz BednarczykDariusz Byrczek
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Zbigniew Rakus
  • Sędzia liniowy Adam Krzempek
  • Sędzia liniowy Kamil Wacławik
Ilość widzów: 20
Ocena poziomu meczu: 2.5 (ilość oddanych głosów: 4)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3.67 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101