Jeleśnia o krok od kompletu

Trzecie w tabeli Jezioro Żywieckie podejmowało walczącą o powrót do A Klasy Jeleśniankę. Goście dwukrotnie obejmowali, po bramkach Damiana Dobranowskiego i Pawła Butora, prowadzenie. Gospodarze nie poddawali się i dwukrotnie zdołali doprowadzić do wyrównania.

W 41 minucie bramkę dla Zarzecza zdobył Szymon Gąsiorek, w doliczonym czasie do remisu doprowadził Michał Wojciuch. Warto zauważyć, że gospodarze grali od 48 minuty w dziesiątkę, a ostatnie 4 minuty w dziewiątkę, a pomimo tego zdołali uratować punkt.

Zarzecze, pomimo straty punktów, wciąż jest trzecie, Jeleśnianka piąta.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 29.10.2017 18:28
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 30.10.2017 13:14
LKS Jezioro Żywieckie ZarzeczeLKS Jeleśnianka Jeleśnia
2:2
(1:1)
Trenerzy:
Szymon GąsiorekMarek Piela
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 2:2
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Oczkowski
    • Sędzia liniowy Łukasz Pydych
    • Sędzia liniowy Mieczysław Przerwa
    Ilość widzów: 40
    Ocena poziomu meczu: 3.86 (ilość oddanych głosów: 7)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1.71 (ilość oddanych głosów: 14)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2142
    2Bełk2037
    3Czaniec2135
    4Wodzisław2134
    5Radziechowy2131
    6Goczałkowice2029
    7Wilcza2029
    8Tychy II2028
    9TSP II2128
    10Landek2126
    11Gaszowice2025
    12Ustroń2124
    13Racibórz2023
    14Jasienica2023
    15Skoczów2022
    16Lędziny2116
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1948
    2Bestwina1943
    3Drogomyśl1938
    4Wisła1936
    5Dankowice1933
    6Koszarawa Ż.1932
    7Góral1931
    8Puńców1929
    9Jaworze1927
    10Chybie1926
    11Pruchna2021
    12Łękawica1920
    13Zebrzydowice1919
    14Żabnica1915
    15Leśna209
    16Wilkowice196
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bestwinka1642
    2Rekord II1640
    3Pisarzowice1639
    4Hecznarowice1524
    5Międzyrzecze1623
    6Kobiernice1623
    7Kaniów1522
    8Czechowice-Dz. II1621
    9Wapienica1518
    10Buczkowice1618
    11Bystra (k. Bielska)1515
    12Godziszka1611
    13Mazańcowice160
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1636
    2Goleszów1634
    3Pogwizdów1630
    41909 Piast1630
    5Kończyce M.1628
    6Skoczów II1626
    7Brenna1624
    8Bąków1621
    9Kończyce W.1620
    10Strumień1619
    11Kaczyce1618
    12Pielgrzymowice1617
    13Dębowiec1616
    14Ochaby160
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1748
    2Rajcza1745
    3Milówka1743
    4Babia Góra1734
    5Pietrzykowice1732
    6Radziechowy II1729
    7Czernichów1720
    8Lipowa1719
    9Gilowice1718
    10Sopotnia1717
    11Cisiec1712
    12Pewel M.1710
    13Soła Ż.1710
    14Ujsoły179
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1439
    2Międzybrodzie1435
    3Ligota1329
    4Jaworze II1429
    5Kozy1423
    6Wilamowice1420
    7Grodziec1319
    8Rybarzowice1419
    9Zabrzeg1412
    10Bujaków148
    11Kalna 147
    12Łodygowice140
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1128
    2Istebna920
    3Górki W.1120
    4Nierodzim1016
    5Wielkie II1016
    6Hażlach1014
    7Iskrzyczyn1114
    8Pierściec1112
    9Rudnik116
    10Golasowice101
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1331
    2Trzebinia1324
    3Zarzecze1223
    4Jeleśnia1223
    5Korbielów1321
    6Pewel Śl.1220
    7Słotwina1319
    8Łękawica II1314
    9Bystra (k. Żywca)1313
    10Kocierz1310
    11Przyborów131