Pogórze mistrzem jesieni

W Pogórzu miejscowy LKS podejmował rywali z Ustronia. Już w drugiej minucie spotkania Krzoka pokonał Krzysztof Kałuża, goście odpowiedzieli po chwili bramką Daniela Mężydło z rzutu karnego. Gospodarze przed przerwą jednak zdołali odskoczyć rywalom aż na trzy trafienia, po bramkach Hellera, Kałuży i Macury Daniela.

W drugiej połowie piąte trafienie dla Pogórza uzyskał Daniel Macura, a wynik ustalili zawodnicy z Nierodzimia. W 57 minucie ponownie rzut karny na bramkę zamienił Daniel Mężydło, a ostatnie słowo należało do Szymona Bączka, który to pokonał Szkorupę w 70 minucie gry.

Wygrana zagwarantowała gospodarzom zdobycie tytułu mistrza jesieni B Klasy Skoczów, goście zakończyli jesienne zmagania na miejscu piątym.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 29.10.2017 17:08
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 29.10.2017 20:15
LKS PogórzeKS Nierodzim Ustroń
5:3
(4:1)
Trenerzy:
Mirosław KudlakRafał Dudela
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
  • 5:1
  • 5:2
  • 5:3
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Radosław Zgliczyński
  • Sędzia liniowy Ryszard Olszar
  • Sędzia liniowy Przemysław Krzempek
Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: 3.6 (ilość oddanych głosów: 5)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3.83 (ilość oddanych głosów: 6)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

Olszar daj se juz spokoj idz na emeryture daj szanse mlodym sedziom daruj sobie
Kibic
Dodany: 29.10.2017 21:04
Zatwierdzony: 29.10.2017 21:36
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131