W Słotwinie nie pograli

Nie doszło do skutku spotkanie w Słotwinie, gdzie miejscowy Sokół miał podejmować Beskid Kocierz. Drużyna gości nie zdołała się zebrać i zrezygnowała z wyjazdu na spotkanie B Klasy Żywiec.

Spotkanie zostanie zapewne przez WG podokręgu Żywiec zweryfikowane jako walkower na korzyść gospodarzy.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 28.10.2017 22:38
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 29.10.2017 00:11
LKS Sokół SłotwinaLKS Beskid Kocierz
WO
      Trenerzy:
      Patryk Porębski (do 4.12.2017 r. Wojciech Zuziak)Kazimierz Kołodziej
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Marcin Szymański
      • Sędzia liniowy Augustyn Waluś
      • Sędzia liniowy Józef Wróbel
      Ocena poziomu meczu: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bytom2039
      2Bełk2035
      3Czaniec2035
      4Wodzisław2134
      5Radziechowy2132
      6Goczałkowice2029
      7Wilcza2029
      8Tychy II2028
      9TSP II2128
      10Landek2126
      11Gaszowice2025
      12Ustroń2124
      13Racibórz2023
      14Jasienica2023
      15Skoczów2022
      16Lędziny2116
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.1948
      2Bestwina1943
      3Drogomyśl1938
      4Wisła1936
      5Koszarawa Ż.1932
      6Góral1931
      7Dankowice1830
      8Puńców1929
      9Jaworze1927
      10Chybie1926
      11Pruchna2021
      12Łękawica1920
      13Zebrzydowice1919
      14Żabnica1915
      15Leśna199
      16Wilkowice196
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II1640
      2Bestwinka1640
      3Pisarzowice1639
      4Kobiernice1624
      5Hecznarowice1524
      6Międzyrzecze1623
      7Kaniów1522
      8Czechowice-Dz. II1621
      9Wapienica1518
      10Buczkowice1618
      11Bystra (k. Bielska)1515
      12Godziszka1611
      13Mazańcowice160
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Zabłocie1636
      2Goleszów1634
      31909 Piast1633
      4Pogwizdów1630
      5Skoczów II1628
      6Kończyce M.1627
      7Brenna1621
      8Bąków1621
      9Kończyce W.1620
      10Strumień1619
      11Kaczyce1618
      12Pielgrzymowice1617
      13Dębowiec1616
      14Ochaby160
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Rajcza1745
      2Węgierska G.1645
      3Milówka1743
      4Babia Góra1734
      5Pietrzykowice1732
      6Radziechowy II1729
      7Czernichów1720
      8Lipowa1719
      9Gilowice1718
      10Sopotnia1717
      11Cisiec1712
      12Pewel M.1710
      13Soła Ż.1710
      14Ujsoły169
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1439
      2Międzybrodzie1435
      3Ligota1329
      4Jaworze II1429
      5Kozy1423
      6Wilamowice1420
      7Grodziec1319
      8Rybarzowice1419
      9Zabrzeg1412
      10Bujaków148
      11Kalna 147
      12Łodygowice140
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze1128
      2Istebna920
      3Górki W.1120
      4Nierodzim1016
      5Wielkie II1016
      6Hażlach1014
      7Iskrzyczyn1114
      8Pierściec1112
      9Rudnik116
      10Golasowice101
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1331
      2Trzebinia1324
      3Zarzecze1223
      4Jeleśnia1223
      5Korbielów1321
      6Pewel Śl.1220
      7Słotwina1319
      8Łękawica II1314
      9Bystra (k. Żywca)1313
      10Kocierz1310
      11Przyborów131