Zaiskrzyło w Iskrzyczynie

W elektrycznych derbach Ziemi Cieszyńskiej, spotkały się zespoły Iskry Iskrzyczyn i Błyskawicy Kończyce Wielkie. Wpierw z prowadzenia cieszyli się goście, w 13 minucie Hellera pokonał Adrian Morawiec. W drugiej odsłonie wynik spotkania odwrócili Michał Skiba i Arkadiusz Szymala, dzięki czemu punkty w komplecie zainkasowali gospodarze.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 14.10.2017 20:45
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 14.10.2017 22:34
LKS Iskra IskrzyczynLKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
2:1
(0:1)
Trenerzy:
Grzegorz WisełkaFranciszek Bierski, Grzegorz Brychcy
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Wojciech Dudziak
  • Sędzia liniowy Sławomir Kantor
  • Sędzia liniowy Dawid Rakus
Ocena poziomu meczu: 1.5 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 3)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

Patrząc na tytuł bałem się, że pan P. wrócił do gry.
znawca
Dodany: 15.10.2017 16:42
Zatwierdzony: 15.10.2017 20:16
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk2034
4Wodzisław2134
5Radziechowy2134
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131