Grapa Jeleśni nie powstrzymała

W Jeleśni miejscowa Jeleśnianka podejmowała Grapę Trzebinia. Gospodarze objęli prowadzenie po bramce Pawła Butora z rzutu karnego, w 28 minucie, a wynik ustalił w 71 minucie Mateusz Dudys. Goście kończyli spotkanie w osłabieniu, po czerwonej kartce Mateusza Hankusa, z 89 minuty, nie miała ona jednak większego znaczenia dla losów spotkania.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 14.10.2017 20:36
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 16.10.2017 13:49
LKS Jeleśnianka JeleśniaLKS Grapa Trzebinia
2:0
(1:0)
Trenerzy:
Marek PielaPiotr Hankus
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Andrzej Białek
      • Sędzia liniowy Krzysztof Szczotka
      • Sędzia liniowy Andrzej Solarz
      Ilość widzów: 50
      Ocena poziomu meczu: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bytom2142
      2Bełk2037
      3Czaniec2135
      4Wodzisław2134
      5Radziechowy2131
      6Goczałkowice2029
      7Wilcza2029
      8Tychy II2028
      9TSP II2128
      10Landek2126
      11Gaszowice2025
      12Ustroń2124
      13Racibórz2023
      14Jasienica2023
      15Skoczów2022
      16Lędziny2116
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.1948
      2Bestwina1943
      3Drogomyśl1938
      4Wisła1936
      5Dankowice1933
      6Koszarawa Ż.1932
      7Góral1931
      8Puńców1929
      9Jaworze1927
      10Chybie1926
      11Pruchna2021
      12Łękawica1920
      13Zebrzydowice1919
      14Żabnica1915
      15Leśna209
      16Wilkowice196
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bestwinka1642
      2Rekord II1640
      3Pisarzowice1639
      4Hecznarowice1524
      5Międzyrzecze1623
      6Kobiernice1623
      7Kaniów1522
      8Czechowice-Dz. II1621
      9Wapienica1518
      10Buczkowice1618
      11Bystra (k. Bielska)1515
      12Godziszka1611
      13Mazańcowice160
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Zabłocie1636
      2Goleszów1634
      3Pogwizdów1630
      41909 Piast1630
      5Kończyce M.1628
      6Skoczów II1626
      7Brenna1624
      8Bąków1621
      9Kończyce W.1620
      10Strumień1619
      11Kaczyce1618
      12Pielgrzymowice1617
      13Dębowiec1616
      14Ochaby160
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1748
      2Rajcza1745
      3Milówka1743
      4Babia Góra1734
      5Pietrzykowice1732
      6Radziechowy II1729
      7Czernichów1720
      8Lipowa1719
      9Gilowice1718
      10Sopotnia1717
      11Cisiec1712
      12Pewel M.1710
      13Soła Ż.1710
      14Ujsoły179
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1439
      2Międzybrodzie1435
      3Ligota1329
      4Jaworze II1429
      5Kozy1423
      6Wilamowice1420
      7Grodziec1319
      8Rybarzowice1419
      9Zabrzeg1412
      10Bujaków148
      11Kalna 147
      12Łodygowice140
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze1128
      2Istebna920
      3Górki W.1120
      4Nierodzim1016
      5Wielkie II1016
      6Hażlach1014
      7Iskrzyczyn1114
      8Pierściec1112
      9Rudnik116
      10Golasowice101
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1331
      2Trzebinia1324
      3Zarzecze1223
      4Jeleśnia1223
      5Korbielów1321
      6Pewel Śl.1220
      7Słotwina1319
      8Łękawica II1314
      9Bystra (k. Żywca)1313
      10Kocierz1310
      11Przyborów131