Górale z pewną wygraną

Nie było niespodzianki w Żabnicy, gospodarze, po wygranej z Wilkowicami, do meczu z lokalnym rywalem z Żywca przystępowali z zamiarem zdobycia choćby jednego punktu, goście dosadnie wybili to miejscowym z głowy.

Goście rozpoczęli od bramki Patryka Semika z 11 minuty, chwilę później wynik podwyższył Michał Gołuch i sytuacja gospodarzy stawała się coraz cięższa. Pod koniec pierwszej odsłony piłkę w pole karne gości posłał Adrian Szwarc, a dośrodkowanie na bramkę kontaktową zamienił Dariusz Chowaniec. Gospodarze mogli zdobyć w pierwszej połowie więcej bramek, ale rzuty wolne, bite z okolic 17 metra, nie kończyły się pokonaniem Michalskiego.

W drugiej odsłonie zespół goście nie dał żadnych szans drużynie Skałki, aplikując miejscowym aż trzy trafienia. W 53 minucie jedenastkę na trzecią bramkę dla Górala zamienił Maciej Wojtyła, a wynik ustalił, dwukrotnie pokonując Kupczaka, Marcin Radwaniak.

Góral awansował na miejsce czwarte, Skałka pozostaje przedostatnia.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 11.10.2017 20:37
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.10.2017 12:07
LKS Metal WG - Skałka ŻabnicaGóral Żywiec
1:5
(1:2)
Trenerzy:
Zbigniew Skórzak (do 23.09.2017 r. Szymon Stawowy)Krzysztof Bąk
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
  • 1:5
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Łukasz Wojsław
    • Sędzia liniowy Dawid Ozimina
    • Sędzia liniowy Piotr Szypuła
    Ilość widzów: 30
    Ocena poziomu meczu: 1 (ilość oddanych głosów: 8)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.09 (ilość oddanych głosów: 11)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk1530
    2Bytom1529
    3Czaniec1528
    4Radziechowy1524
    5Wodzisław1524
    6Goczałkowice1522
    7Wilcza1522
    8Tychy II1521
    9Gaszowice1421
    10Landek1519
    11TSP II1417
    12Racibórz1415
    13Ustroń1515
    14Jasienica1415
    15Skoczów1515
    16Lędziny1513
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1542
    2Bestwina1533
    3Drogomyśl1528
    4Dankowice1427
    5Wisła1527
    6Jaworze1526
    7Koszarawa Ż.1525
    8Chybie1523
    9Góral1422
    10Puńców1522
    11Pruchna1516
    12Łękawica1513
    13Zebrzydowice1513
    14Leśna159
    15Żabnica156
    16Wilkowice155
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1330
    21909 Piast1326
    3Goleszów1325
    4Skoczów II1324
    5Kończyce M.1324
    6Pogwizdów1323
    7Bąków1320
    8Kończyce W.1318
    9Strumień1318
    10Brenna1315
    11Kaczyce1314
    12Pielgrzymowice1313
    13Dębowiec1312
    14Ochaby130
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1336
    2Rajcza1333
    3Milówka1331
    4Babia Góra1328
    5Radziechowy II1325
    6Pietrzykowice1223
    7Czernichów1319
    8Gilowice1212
    9Cisiec1311
    10Lipowa1310
    11Sopotnia1210
    12Pewel M.137
    13Soła Ż.137
    14Ujsoły126
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1127
    2Jaworze II1126
    3Międzybrodzie1126
    4Ligota1123
    5Wilamowice1119
    6Kozy1117
    7Grodziec1116
    8Rybarzowice1113
    9Zabrzeg119
    10Bujaków117
    11Kalna 117
    12Łodygowice110
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze922
    2Istebna920
    3Górki W.914
    4Hażlach914
    5Nierodzim913
    6Wielkie II913
    7Iskrzyczyn913
    8Pierściec912
    9Rudnik95
    10Golasowice91
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1025
    2Zarzecze1021
    3Trzebinia1021
    4Pewel Śl.1020
    5Jeleśnia1017
    6Słotwina1015
    7Korbielów1014
    8Bystra (k. Żywca)1010
    9Łękawica II108
    10Kocierz104
    11Przyborów101