Czarna niedziela Leśnej

Faworytem meczu w Leśnej byli goście i to oni pewnie sięgnęli po komplet punktów, aplkując drużynie gospodarzy pięć bramek, pozwalając im na zdobycie tylko jednej bramki.

Wynik otworzył pewnym uderzeniem w 13 minucie Adam Waliczek. Po bramce z 20 minuty Patryka Strzelczyka jasne się stało, kto w meczu zgarnie komplet oczek. Co prawda, w 35 minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, po uderzeniu Kamila Zonia z rzutu karnego. Kolejne minuty spotkania w Leśnej całkowicie obnażyły braki w defensywie miejscowej drużyny.

W 60 minucie na listę strzelców wpisał się, podwyższając prowadzenie, Michał Sztykiel, chwilę później rzut karny na bramkę zamienił Adam Waliczek, a ostatecznie wynik ustalił w doliczonym czasie gry Szymon Sosna. Dzięki zwycięstwu zespół Jaworza awansował na miejsce ósme, Leśna pozostaje trzecia od końca.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.10.2017 18:50
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.10.2017 21:24
LKS LeśnaGKS Czarni Jaworze
1:5
(1:2)
Trenerzy:
Wojciech Zuziak (do 18.11.2017 r. Dariusz Urbaniak)Tomasz Duleba
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
  • 1:5
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Kacper Wardas
  • Sędzia liniowy Sebastian Buchta
  • Sędzia liniowy Jakub Kajstura
Ilość widzów: 190
Ocena poziomu meczu: 2.5 (ilość oddanych głosów: 4)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2.5 (ilość oddanych głosów: 6)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101