Szósty komplet z rzędu Bestwinki

W Bestwince miejscowy KS podejmował w zaległym meczu 5 kolejki gier rywali z Godziszka. Faworytem spotkania byli gospodarze i to oni zainkasowali pewnie komplet oczek. Wygrana gospodarzy byłaby okazalsza, gdyby nie zmarnowany rzut karny.

Juz w czwartej minucie gospodarze stanęli przed szansą objęcia prowadzenia, po wskazaniu na wapno przez arbitra spotkania, swoją szansę na bramkę zmarnował Maciej Kosmaty.Krótko po upłynięciu kwadransa gry piłkę do bramki gości skierował Przemysław Stasica. W drugiej połowie gospodarze kontynuowali swój marsz po komplet oczek, a bramki pieczętujące ich zdobycie zdobyli dla nich Przemysław Stasica z rzutu karnego i Szymon Tomala.

Bestwinka, wygrywając szóste spotkanie z rzędu, dogoniła lidera z Pisarzowic i na wespół z nim prowadzi w ligowej tabeli.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 04.10.2017 20:41
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 04.10.2017 20:48
KS BestwinkaLZS Beskid Godziszka
3:0
(1:0)
Trenerzy:
Tomasz ZużałekBogdan Rozmus
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Stanisław Biernat
      • Sędzia liniowy Leszek Jękal
      • Sędzia liniowy Kacper Wardas
      Ilość widzów: 80
      Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bytom3064
      2Bełk3056
      3Czaniec3051
      4Radziechowy3050
      5Wodzisław3048
      6Wilcza3045
      7Tychy II3042
      8Goczałkowice3041
      9Gaszowice3038
      10Jasienica3038
      11Racibórz3034
      12Landek3034
      13TSP II3033
      14Ustroń3033
      15Skoczów3027
      16Lędziny3024
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.3081
      2Bestwina3060
      3Drogomyśl3057
      4Wisła3057
      5Koszarawa Ż.3053
      6Puńców3050
      7Dankowice3049
      8Chybie3046
      9Jaworze3042
      10Góral3040
      11Łękawica3040
      12Zebrzydowice3034
      13Pruchna3029
      14Żabnica3024
      15Leśna3014
      16Wilkowice306
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II2459
      2Bestwinka2457
      3Pisarzowice2455
      4Kaniów2443
      5Czechowice-Dz. II2442
      6Kobiernice2440
      7Międzyrzecze2436
      8Hecznarowice2435
      9Wapienica2427
      10Buczkowice2427
      11Bystra (k. Bielska)2416
      12Godziszka2415
      13Mazańcowice240
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Kończyce M.2656
      2Goleszów2652
      3Skoczów II2651
      4Zabłocie2648
      51909 Piast2646
      6Pogwizdów2642
      7Kończyce W.2640
      8Brenna2636
      9Pielgrzymowice2633
      10Bąków2632
      11Dębowiec2630
      12Strumień2626
      13Kaczyce2626
      14Ochaby260
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Rajcza2670
      2Milówka2664
      3Węgierska G.2664
      4Pietrzykowice2655
      5Babia Góra2649
      6Radziechowy II2635
      7Lipowa2630
      8Sopotnia2630
      9Gilowice2628
      10Ujsoły2623
      11Soła Ż.2622
      12Czernichów2620
      13Pewel M.2619
      14Cisiec2619
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów2259
      2Międzybrodzie2254
      3Ligota2249
      4Jaworze II2239
      5Grodziec2235
      6Kozy2232
      7Wilamowice2231
      8Rybarzowice2229
      9Bujaków2220
      10Zabrzeg2218
      11Kalna 2216
      12Łodygowice220
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Istebna1845
      2Pogórze1841
      3Hażlach1833
      4Górki W.1832
      5Wielkie II1825
      6Nierodzim1825
      7Pierściec1819
      8Iskrzyczyn1817
      9Rudnik1815
      10Golasowice183
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Zarzecze2047
      2Juszczyna2043
      3Korbielów2039
      4Jeleśnia2038
      5Słotwina2035
      6Pewel Śl.2029
      7Bystra (k. Żywca)2028
      8Trzebinia2024
      9Łękawica II2020
      10Kocierz2014
      11Przyborów201