Szósty komplet z rzędu Bestwinki

W Bestwince miejscowy KS podejmował w zaległym meczu 5 kolejki gier rywali z Godziszka. Faworytem spotkania byli gospodarze i to oni zainkasowali pewnie komplet oczek. Wygrana gospodarzy byłaby okazalsza, gdyby nie zmarnowany rzut karny.

Juz w czwartej minucie gospodarze stanęli przed szansą objęcia prowadzenia, po wskazaniu na wapno przez arbitra spotkania, swoją szansę na bramkę zmarnował Maciej Kosmaty.Krótko po upłynięciu kwadransa gry piłkę do bramki gości skierował Przemysław Stasica. W drugiej połowie gospodarze kontynuowali swój marsz po komplet oczek, a bramki pieczętujące ich zdobycie zdobyli dla nich Przemysław Stasica z rzutu karnego i Szymon Tomala.

Bestwinka, wygrywając szóste spotkanie z rzędu, dogoniła lidera z Pisarzowic i na wespół z nim prowadzi w ligowej tabeli.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 04.10.2017 20:41
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 04.10.2017 20:48
KS BestwinkaLZS Beskid Godziszka
3:0
(1:0)
Trenerzy:
Tomasz ZużałekBogdan Rozmus
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Stanisław Biernat
      • Sędzia liniowy Leszek Jękal
      • Sędzia liniowy Kacper Wardas
      Ilość widzów: 80
      Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bełk1530
      2Bytom1529
      3Czaniec1528
      4Radziechowy1524
      5Wodzisław1524
      6Goczałkowice1522
      7Wilcza1522
      8Tychy II1521
      9Gaszowice1421
      10Landek1519
      11TSP II1417
      12Racibórz1415
      13Ustroń1515
      14Jasienica1415
      15Skoczów1515
      16Lędziny1513
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Czechowice-Dz.1542
      2Bestwina1533
      3Drogomyśl1528
      4Dankowice1427
      5Wisła1527
      6Jaworze1526
      7Koszarawa Ż.1525
      8Chybie1523
      9Góral1422
      10Puńców1522
      11Pruchna1516
      12Łękawica1513
      13Zebrzydowice1513
      14Leśna159
      15Żabnica156
      16Wilkowice155
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Zabłocie1330
      21909 Piast1326
      3Goleszów1325
      4Skoczów II1324
      5Kończyce M.1324
      6Pogwizdów1323
      7Bąków1320
      8Kończyce W.1318
      9Strumień1318
      10Brenna1315
      11Kaczyce1314
      12Pielgrzymowice1313
      13Dębowiec1312
      14Ochaby130
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1336
      2Rajcza1333
      3Milówka1331
      4Babia Góra1328
      5Radziechowy II1325
      6Pietrzykowice1223
      7Czernichów1319
      8Gilowice1212
      9Cisiec1311
      10Lipowa1310
      11Sopotnia1210
      12Pewel M.137
      13Soła Ż.137
      14Ujsoły126
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Bronów1127
      2Jaworze II1126
      3Międzybrodzie1126
      4Ligota1123
      5Wilamowice1119
      6Kozy1117
      7Grodziec1116
      8Rybarzowice1113
      9Zabrzeg119
      10Bujaków117
      11Kalna 117
      12Łodygowice110
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze922
      2Istebna920
      3Górki W.914
      4Hażlach914
      5Nierodzim913
      6Wielkie II913
      7Iskrzyczyn913
      8Pierściec912
      9Rudnik95
      10Golasowice91
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Juszczyna1025
      2Zarzecze1021
      3Trzebinia1021
      4Pewel Śl.1020
      5Jeleśnia1017
      6Słotwina1015
      7Korbielów1014
      8Bystra (k. Żywca)1010
      9Łękawica II108
      10Kocierz104
      11Przyborów101