W Brzezówce nie pograli

Nie doszło do skutku spotkanie w Brzezówce. Miejscowy klub mial podejmować Spójnię Górki Wielkie, gospodarze nie zdołali jednak skompletować składu na mecz i zmuszeni byli oddać mecz walkowerem.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 10.09.2017 21:23
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 10.09.2017 22:03
KS BrzezówkaLKS Spójnia Górki Wielkie
-:-
    Trenerzy:
    Grzegorz MachejPatryk Pindel
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Sebastian Hojbach
    • Sędzia liniowy Adam Krzempek
    • Sędzia liniowy Grzegorz Stebel
    Ocena poziomu meczu: 5 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    Co tam Landek,Patrzcie na Termalice :)..hehe
    NIco
    Dodany: 12.09.2017 16:20
    Zatwierdzony: 12.09.2017 18:00
    Czasami chyba lepiej żeby w pewnych miejscowościach klub nie istniał niż istniał i ośmieszał daną miejscowość. I liczba mieszkańców wcale nie ma tu znaczenia (patrzcie na Landek).
    sancho
    Dodany: 11.09.2017 11:16
    Zatwierdzony: 11.09.2017 11:45
    Gdyby się nie zgłaszali nikt by nawet nie wiedział o istnieniu takiej wiochy, ale chyba wolą robić z siebie pośmiewisko ;)
    Kibic
    Dodany: 11.09.2017 07:50
    Zatwierdzony: 11.09.2017 08:21
    KS BRZEZÓWKA już dziękujemy za udział w sezonie 2017/2018. Bez żalu
    VULG75
    Dodany: 10.09.2017 21:47
    Zatwierdzony: 10.09.2017 22:00
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk1530
    2Bytom1529
    3Czaniec1528
    4Radziechowy1524
    5Wodzisław1524
    6Goczałkowice1522
    7Wilcza1522
    8Tychy II1521
    9Gaszowice1421
    10Landek1519
    11TSP II1417
    12Racibórz1415
    13Ustroń1515
    14Jasienica1415
    15Skoczów1515
    16Lędziny1513
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1542
    2Bestwina1533
    3Drogomyśl1528
    4Dankowice1427
    5Wisła1527
    6Jaworze1526
    7Koszarawa Ż.1525
    8Chybie1523
    9Góral1422
    10Puńców1522
    11Pruchna1516
    12Łękawica1513
    13Zebrzydowice1513
    14Leśna159
    15Żabnica156
    16Wilkowice155
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1330
    21909 Piast1326
    3Goleszów1325
    4Skoczów II1324
    5Kończyce M.1324
    6Pogwizdów1323
    7Bąków1320
    8Kończyce W.1318
    9Strumień1318
    10Brenna1315
    11Kaczyce1314
    12Pielgrzymowice1313
    13Dębowiec1312
    14Ochaby130
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1336
    2Rajcza1333
    3Milówka1331
    4Babia Góra1328
    5Radziechowy II1325
    6Pietrzykowice1223
    7Czernichów1319
    8Gilowice1212
    9Cisiec1311
    10Lipowa1310
    11Sopotnia1210
    12Pewel M.137
    13Soła Ż.137
    14Ujsoły126
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1127
    2Jaworze II1126
    3Międzybrodzie1126
    4Ligota1123
    5Wilamowice1119
    6Kozy1117
    7Grodziec1116
    8Rybarzowice1113
    9Zabrzeg119
    10Bujaków117
    11Kalna 117
    12Łodygowice110
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze922
    2Istebna920
    3Górki W.914
    4Hażlach914
    5Nierodzim913
    6Wielkie II913
    7Iskrzyczyn913
    8Pierściec912
    9Rudnik95
    10Golasowice91
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1025
    2Zarzecze1021
    3Trzebinia1021
    4Pewel Śl.1020
    5Jeleśnia1017
    6Słotwina1015
    7Korbielów1014
    8Bystra (k. Żywca)1010
    9Łękawica II108
    10Kocierz104
    11Przyborów101