PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Gala Futbolowe Asy Beskidów

Już w piątek odbędzie się czwarta edycja uroczystej gali "Futbolowe Asy Beskidów", podczas której podsumowany zostanie zakończony już sezon Beskidzkiej Ligi Okręgowej.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 18, a odbędzie się ona w Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej. Po raz pierwszy w historii Galę tą będzie można obejrzeć na żywo - stosowny news, z materiałem wideo, pojawi się na naszym portalu, krótko przed godziną 18:00.

Podczas uroczystości zostaną rozdane nagrody w poszczególnych kategoriach:

 - najlepszy strzelec klasy okręgowej
 - najlepszy piłkarz klasy okręgowej w opinii trenerów
 - najlepszy trener w klasie okręgowej
 - najlepszy piłkarz klasy okręgowej zdaniem kibiców
 - odkrycie/talent w klasie okręgowej
 - drużyna-niespodzianka klasy okręgowej
 - osobowość piłkarska w regionie

Już teraz zapraszamy do wspólnego emocjonowania się nadchodzącym wydarzeniem, organizowanym przez Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz portal Sportowebeskidy.pl

OkręgówkaZapowiedźLIVEWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 22.06.2017 23:05
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 23.06.2017 18:21
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83