Transfery, transfery

Jak co pół sezonu w wielu klubach dochodzi do zmian zawodników, jedni przychodzą drudzy odchodzą. Postaramy się informować o transferach które uda się nam "namierzyć". Jeżeli drodzy czytelnicy wiecie więcej od nas prosimy o informację dzięki czemu będziemy mogli poinformować o tym większe grono osób. 


Na początek kilkanaście transferów o których już zdołaliśmy się dowiedzieć.


Adrian Grabowski  (Drzewiarz Jasienica ->    ?)
Adrian Olecki  (Kuźnia Ustroń ->    Zakończył karierę.)
Arkadiusz Gabrych (Drzewiarz Jasienica ->    Spójnia Górki Wielkie)
Bartłomiej Droździk   (Przełom Kaniów ->    Pasjonat Dankowice)
Bartłomiej Jędrzejko (Drzewiarz Jasienica ->    Spójnia Górki Wielkie)
Dawid Kiełczewski  (Drzewiarz Jasienica ->    Wyzwolenie Simoradz)
Dawid Kruszka   (Beskid 09 Skoczów - >    Spójnia Górki Wielkie)
Dominik Zieliński   (Rekord Bielsko Biała ->    Spójnia Landek)
Grzegorz Zyzak (Koszarawa Żywiec ->    Orzeł Łękawica)
Ireneusz Zdziech     (Morcinek Kaczyce ->    LKS Bestwina)
Janusz Luber  (Orzeł Łękawica ->    Magórka Czernichów)
Jarosław Drzewiecki  (Drzewiarz Jasienica ->    Wyjazd za granice)
Konrad Stokłosa   (Soła Żywiec ->    Góral Żywiec)
Krystian Romejko  (Drzewiarz Jasienica ->    Beskid 09 Skoczów)
Łukasz Gołębiowski  (Skałka Żabnica ->    LKS Radziechowy)
Łukasz Tomiczek (Wznowił treningi ->    Soła Żywiec)
Maciej Szurman   (Iskra Iskrzyczyn ->    LKS Goleszów)
Marcin Jaworzyn   (Beskid 09 Skoczów ->    Beskid Brenna)
Marcin Michalik   (Sokół Zabrzeg ->    Pasjonat Dankowice)
Marcin Sztykiel   (Drzewiarz Jasienica ->    Czarni Jaworze)
Marek Bakun   (Strażak Dębowiec ->    Kuźnia Ustroń)
Marek Szymala (Beskid 09 Skoczów ->    Kuźnia Ustroń)
Michał Czakon  (Drzewiarz Jasienica ->    Beskid Skoczów)
Michał Mazur  (Polonia Łaziska ->    LKS Bestwina)
Paweł Antkiewicz (Spójnia Landek ->    Zakończył karierę)
Paweł Słowik    (Lachy Lachowice-Hucisko ->    Magura Bystra)
Paweł Szczotka  (Wolny zawodnik ->    LKS Radzeichowy)
Piotr Duda   (Koszarawa Żywiec ->    Skałka Żabnica)
Piotr Słowik (Lachy Lachowice-Hucisko ->    Magura Bystra)
Piotr Tomaszek (Orzeł Łękawica ->    Magórka Czernichów)
Rafał Obara  (KS Żory ->    LKS Bestwina)
Rafał Rus   (Koszarawa Żywiec ->    Orzeł Łękawica)
Robert Basiura  (MRKS Czechowice-Dz. ->    Drzewiarz Jasienica)
Robert Lapczyk   (Cukrownik Chybie ->    Wisła Ustronianka)
Roman Kral  (Drzewiarz Jasienica ->    Beskid Brenna)
Salah Sibouih   (Skałka Żabnica ->    Drzewiarz Jasienica)
Sebastian Ziółkowski   (Drzewiarz Jasienica ->    Spójnia Landek)
Seweryn Wojciechowski  (Bez klubu ->    Beskid 09 Skoczów)
Stanisław Kleszcz  (Drzewiarz Jasienica - >    Czarni Jaworze)
Szymon Korzus   (Drzewiarz Jasienica ->    Zapora Wapienica)
Tomáš Pindjak  (OŠK Sihelne (SVK) ->    Koszarawa Babia Góra)
Tomasz Gredka   (Wisła Ustronianka ->    Beskid 09 Skoczów)
Tomasz Janik  (Skałka Żabnica ->    Koszarawa Żywiec)
Tomasz Kłębek     (Strażak Dębowiec ->    Kuźnia Ustroń)
Wiktor Urbańczyk  (Drzewiarz Jasienica ->    ?)
Wojciech Paś   (Cukrownik Chybie ->    Granica Ruptawa)
Wojciech Tworus  (Wisła Strumień ->     Drzewiarz Jasienica)
Jacek Pilarz   (Halny Kalna -> Orzeł Kozy)
Łukasz Krystian   (Halny Kalna -> Orzeł Kozy)
Łukasz Jeleń  (Cukrownik Chybie -> Morcinek Kaczyce)
Tomasz Oślizło  (Morcinek Kaczyce -> Lutnia Zamarski)
Dariusz Malchar (KS Międzyrzecze -> Zamek Grodziec Śląski)
Krzysztof Gucwa (Piast Cieszyn -> Zamek Grodziec Śląski)
Grzegorz Świerczek (Bez klubu -> LKS Mazańcowice)
Grzegorz Suwaj (Bez klubu -> LKS MAzańcowice)
Klaudiusz Mocko (Drzewiarz Jasienica -> Wilamowiczanka Wilamowice)
Adam Duś (Drzewiarz Jasienica -> Zamek Grodziec Śląski)
Damian Starzyk (Beskid 09 Skoczów -> KS Nierodzim)
Grzegorz Kubica  (Halny Kalna -> Sokół Słotwina)
Dariusz Gębala  (Beskid Godziszka -> Skrzyczne Lipowa)
Mateusz Tłomak (Halny Kalna -> LKS Mazańcowice)
Mateusz Krysta (Podhalanka Milówka -> PLKS Pewel Mała)
Łukasz Gibas  (Jeleśnianka Jeleśnia -> PLKS Pewel Mała)
Piotr Janik  (Jeleśnianka Jeleśnia -> PLKS Pewel Mała)
Wojciech Adamek (Magórka Czernichów -> PLKS Pewel Mała)
Krzysztof Majerz (Góral Żywiec -> PLKS Pewel Mała)
Kamil Gazurek (Góral Żywiec -> PLKS Pewel Mała)
Kamil Kozieł (Góral Żywiec -> Świt Cięcina)
Paweł Krutak (Skałka Żabnica -> Świt Cięcina)
Jakub Dziki ( Zapora Porąbka -> Góral Żywiec)
Konrad Stokłosa (Soła Żywiec -> Góral Żywiec)
Dariusz Lach (? -> Podhalanka Milówka)
Wiktor Urbańczyk  (Drzewiarz Jasienica -> LKS Bestwina)

Zachęcamy przedstawicieli klubów oraz kibiców do pomocy w pozyskiwaniu informacji odnośnie ruchów transferowych w naszym regionie. 

Dodany przez: ATieQ, dnia: 02.03.2011 23:46
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 08.03.2011 13:09

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94