PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Finał PP Bielsko-Biała

Już w środę na obiekcie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach wybiegną na boisko zawodnicy BKS Stal Bielsko i BTS Rekord Bielsko, w finałowym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała.

Spotkanie początkowo zaplanowano rozegrać 11 marca, ostatecznie zostanie rozegrane w środę 26 kwietnia, na obiekcie Czechowickiego MOSiR-u.

Obaj trzecioligowcy przystąpili do rozgrywek pucharowych w 1/8 finału.

BKS Stal Bielsko rozpoczął od wygranej na wyjeździe w Wilkowicach, z miejscowym GLKS 4:0, następnie zespół BKS-u pokonał w Czechowicach tamtejszy MRKS Czechowice 3:0, a w półfinale zwyciężył 2:0 przedstawiciela IV Ligi Śląskiej - Spójnię Landek.

Gospodarz meczu - BTS Rekord, podobnie, jak BKS, pokonał trzech rywali. Wpierw pokonał A Klasowe Międzyrzecze 3:0, następnie zespół ligi okręgowej - LKS Bestwina, również 3:0 i w półfinale 1:0 w Czańcu tamtejszy LKS.

Bilans BTS Rekord: 3 mecze, 3 wygrane, bramki 7:0
Bilans BKS Stal: 3 mecze, 3 wygrane, bramki 9:0

Nasz portal planuje przeprowadzić bezpośrednią transmisję wideo z tego spotkania, będzie można ją obejrzeć w dedykowanym newsie, który pojawi się w dniu meczu oraz na naszym koncie w serwisie Youtube.

Puchar PolskiPodokręg BielskoPuchar PolskiZapowiedź
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.04.2017 22:59
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 25.04.2017 00:15
BTS Rekord Bielsko-BiałaBKS Stal Bielsko-Biała
1:0
(1:0)
Trenerzy:
Dariusz MrózekJuraj Dančík (do 31.12.2020 r. Mirosław Szymura)
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  •  
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Sławomir Kowalewski
        • Sędzia liniowy Jakub Tekieli
        • Sędzia liniowy Łukasz Wojsław
        Ilość widzów: 50
        Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 1)
        Oceń: 1 2 3 4 5
        Ocena pracy sędziego: 2 (ilość oddanych głosów: 1)
        Oceń: 1 2 3 4 5

        Komentarze

        Wasze komentarze

        Brawo portal widac ze pokazujecie mecze i ligowe i Pucharowe tak trzymać panowie.
        buli
        Dodany: 25.04.2017 09:09
        Zatwierdzony: 14.05.2017 23:16
        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Odra1639
        2Książenice1635
        3Landek1530
        4Turza Śl.1629
        5Rozwój1628
        6Bełk1627
        7Jasienica1627
        8Ustroń1624
        9Tychy II1622
        10TSP II1621
        11Łękawica1519
        12Czaniec1618
        13Odra Centrum1618
        14Przyszowice1515
        15Czechowice-Dz.1414
        16Radziechowy157
        17Pszczyna166
        Okręgówka g.5
        POZDrużynaMPKT
        <brak danych>
        Okręgówka g.6
        POZDrużynaMPKT
        <brak danych>
        A Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Wilkowice1131
        2Bronów1125
        3Bystra (k. Bielska)1123
        4Wilamowice1122
        5Wapienica1121
        6Hecznarowice1112
        7Międzyrzecze1111
        8Kozy1110
        9Kobiernice119
        10Międzybrodzie119
        11Buczkowice118
        12Ligota117
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        <brak danych>
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Leśna1339
        2Babia Góra1325
        3Gilowice1323
        4Koszarawa II1322
        5Jeleśnia1322
        6Soła Ż.1321
        7Bystra (k. Żywca)1320
        8Lipowa1317
        9Słotwina1315
        10Juszczyna1315
        11Radziechowy II1314
        12Zarzecze1310
        13Sopotnia139
        14Czernichów137
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Czaniec II822
        2Porąbka919
        3Grodziec919
        4Mazańcowice915
        5Bujaków815
        6Zabrzeg912
        7Godziszka910
        8Wilkowice II99
        9Rybarzowice96
        10Łodygowice91
        11Wapienica II00
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        <brak danych>
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Łękawica II821
        2Cisiec819
        3Pewel Śl.813
        4Ślemień812
        5Trzebinia812
        6Korbielów89
        7Kocierz88
        8Cięcina87
        9TS Przyborów83